Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Vorbesti prostii mai mari decat tine.

Daca nu iti place scoala, din clasa a 11-a poti sa abandonezi :)...sa vad ce faci tu cu scoala vietii.

Ai inteles TOTAL gresit ce-am spus.. din contra.. am zis ca educatia conteaza, nu doar prin prisma faptului ca inveti informatii utile pe viitor ( 90% din ce inveti in scoala\liceu le uiti pana sa ajungi sa le folosesti), dar si prin faptul ca inveti cum sta treaba cu oamenii... mai citeste o data ce-am scris.

Eu din fericire am terminat o scoala si un liceu destul de bun, si iti zic ca nu am pus mana pe carte, nici la bac, nici in timpul scolii. M-a ajutat mintea, reuseam sa retin peste 70% din informatii din timpul orelor doar daca eram atent.. :)

Edited by CashFlow
Link to comment
Share on other sites

Ai inteles TOTAL gresit ce-am spus.. din contra.. am zis ca educatia conteaza, nu doar prin prisma faptului ca inveti informatii utile pe viitor ( 90% din ce inveti in scoala\liceu le uiti pana sa ajungi sa le folosesti), dar si prin faptul ca inveti cum sta treaba cu oamenii... mai citeste o data ce-am scris.

Treaba cu oamenii, cum ii spui tu, nu se invata la scoala.

Link to comment
Share on other sites

Stau si ma gandesc.. unde inveti? Pana sa ajungi sa lucrezi undeva.. cine te invata de oameni? Mama, tata? Nu... in scoala si in liceu inveti cum sta treaba.

Link to comment
Share on other sites

@@Krysty xD, ala nu spune ma ca scoala e degeaba, ca trebuie sa te lasi de scoala, ca nu faci nimic cu ea.

 

Da scoala acum 50-60 de ani era diferita, era ceva mult mai serios, nu ca acum...

 

Da...daca raspunzi prin ceva original esti eliminat...o sa incerc asta maine la istorie, dar tare imi e ca iau 4 daca nu zic ca in caiet..

Link to comment
Share on other sites

Da...daca raspunzi prin ceva original esti eliminat...o sa incerc asta maine la istorie, dar tare imi e ca iau 4 daca nu zic ca in caiet..

Incercarea moarte n-are, un 4 si doua capace ai mai trecut tu prin asta...

Link to comment
Share on other sites

@@Krysty xD, ala nu spune ma ca scoala e degeaba, ca trebuie sa te lasi de scoala, ca nu faci nimic cu ea.

 

Da scoala acum 50-60 de ani era diferita, era ceva mult mai serios, nu ca acum...

 

Da...daca raspunzi prin ceva original esti eliminat...o sa incerc asta maine la istorie, dar tare imi e ca iau 4 daca nu zic ca in caiet..

In romania sute de mii de profesori...nu cred ca toti merg pe tipologia asta...nici macar majoritatea. :)

Link to comment
Share on other sites

Am auzit ca Salam a fost prins ieri consumand droguri si risca pana la 5 ani de inchisoare. CE FACEMMMM???

 

 

 

 

 

 

Cucu.....BAU IA-L ! cucul.jpg

 

 

 

 

 

 

Lasa-l dracu pe GuessWho.................

*Daca nu au iesit in strada cand Basescu s-a pisat pe 7,4 milioane de oameni, poate ies acum pentru Salam =))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

http://www.protv.ro/stiri/florin-salam-risca-sa-mearga-la-inchisoare-manelistul-este-acuzat-de-consum-de-droguri-dar-e-mai-relaxat.html

 

 

 

 

Oameni buni, saptamana asta luptam pentru SALAM!

 

 

 

 

 

 

 

 

O sa facem niste logo-uri ca niste ecusoane sau ceva de genul...Free sausage! (cred ca inseamna carnat, dar google translet spune ca inseamna si salam deci...FREE SAUSAGE!)

Link to comment
Share on other sites

Eu ma duc sa mananc si dupa ma bag la un film .. s-ar putea sa intru pe la 22:00 .. V-am pupat :*

 

 

 

 

 

# SALAM DROGURI ? 5 ANI INCHISOARE ? MANELELE SE DUCE LA VALE BAAAA NU SE POATE =)) =))

Edited by aSqueL
Link to comment
Share on other sites

@@RobertCM, Adevarat!!, donati cate 2 euro la Academia de manele Dan Bursuc" pentru o cauza nobila: salvarea speciei de manele.

 

@, + mare :)))))

 

Anyway, ma duc sa ma culc ca am prima ora fizica :( si oricum nu stiu nimic, pwpix :*

Link to comment
Share on other sites

Salut lume, am venit de la ceam mai stupida zi de scoala deoarece am avut o zi cu 2 ore de fizica, 2 de mate si 2 ore de chimie :| , sunt plictisit de moarte, ne vedem pe SA:MP,

 

@, Bravo echipei nationale, dar daca intra Germania pe teren fac astia pe ei. (doar un exemplu).

 

P.S.: Parca vezi ca la noi la propuneri se va posta gen: Campanie "Florin Salam"

Link to comment
Share on other sites

Ce faceti baa :> ? Acum am venit si eu de la liceu .. uite ce am ce am gasit si eu .. http://postimage.org...7unxo/ef4ee3a3/ De prin 2012 .. amintiri .. de pe vremea lu` emptY si Rambo .. cand a luat nabu` de Krysty sublier, loganu` lu` DjTeolik .. Prostu` de Piticu, DanielBoyd, Cheloo89, Marar ( Patrunjel ), Cartofar, pe vremea cand eu si Jackie_Dee eram mici .. Jackie_Dee ajungand la rank 5 sau 4 .. Sa reluam lista .. cine mai era .. nabu` de uSp si x3n, Nutline cand a iesit din NR si a intrat in Corleone si venea la HQ si facea DM, nabz0r .. si multi altii .. Vremuri placute :X

 

+1 daca va plac pozele de pe vremea barosanilor din News Reporter http://postimage.org...7unxo/ef4ee3a3/

 

 

 

GQvvck6.jpg

post-38892-0-70337500-1381926065.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.