Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Hmm.. nu stiu de ce se incarca greu la instal... Am un PC destul de bun.

 

Si la mine a durat cam o ora sa se instaleze. Am jucat cam cu o luna in urma cu un coleg de clasa,amandoi pe skype. :)) Am auzit mai multe injuraturi in ziua aia decat am auzit o viata intreaga :)).

Link to comment
Share on other sites

@, Meh, mie mi-a cazut netul (RDS e cel mai bun) , ma duc si eu la culcare, Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Welcome

 

Pai am aproape 6, imi mai trebuie putina experienta d-aia, mai fac un meci si am 6.

Ia-l pe Graves si baga-i damage mare si armura.. baga 1 punct la Q, 1 la W si unu la E si dupa da numai Q si W, apoi R (ultimata) si dupa maxeaza Q si W si rupi, mai ales daca te feedezi bine.

Link to comment
Share on other sites

Evenimentele saptamanii 14 octombrie 2013 - 20 octombrie 2013

 

Eveniment special cu Green Streets Bloods (War)

  • Data: duminica, 20 octombrie 2013
  • Ora: 21:30

 

 

Sa nu uitati si de acest eveniment. Oricum, mai multe detalii veti primi la sedinta asa ca nu incepeti sa-mi puneti intrebari stupide de acum.

Link to comment
Share on other sites

Daaaaa ceva DM :X , anyway va salut de la informatica :))))), pwpici :X:*

Link to comment
Share on other sites

Ia-l pe Graves si baga-i damage mare si armura.. baga 1 punct la Q, 1 la W si unu la E si dupa da numai Q si W, apoi R (ultimata) si dupa maxeaza Q si W si rupi, mai ales daca te feedezi bine.

 

Am facut lvl 6 aseara.

 

Mi-am luat un Ashe, farmez mult pana imi construiesc itemele si dupa ce fac full ultimata ii rup de la mine din baza :))

M-am uitat la mai multe build-uri...pentru Ashe, toate diferite, aseara mi-a iesit cel mai bine. Daca as avea si un suport bun...

 

Ce nu am inteles eu e treaba cu runele, adica bun iti da niste abilitati pentru eroul cu care joci, dar de la ce level crezi ca e bine sa cumpar? Am vazut ca imi trebuiesc multe rune si decat sa iau asa de capul meu si dupa sa imi dau seama ce prosti am luat...am zis ca mai bine astept sa le iau pe toate de odata.

 

Gratierile alea te ajuta cu ceva? Sau doar iti alege jucatori in functie de gratierile alea mai repede...?

Link to comment
Share on other sites

Am facut lvl 6 aseara.

 

Mi-am luat un Ashe, farmez mult pana imi construiesc itemele si dupa ce fac full ultimata ii rup de la mine din baza :))

M-am uitat la mai multe build-uri...pentru Ashe, toate diferite, aseara mi-a iesit cel mai bine. Daca as avea si un suport bun...

 

Ce nu am inteles eu e treaba cu runele, adica bun iti da niste abilitati pentru eroul cu care joci, dar de la ce level crezi ca e bine sa cumpar? Am vazut ca imi trebuiesc multe rune si decat sa iau asa de capul meu si dupa sa imi dau seama ce prosti am luat...am zis ca mai bine astept sa le iau pe toate de odata.

 

Gratierile alea te ajuta cu ceva? Sau doar iti alege jucatori in functie de gratierile alea mai repede...?

De gratieri inca nu stiu. Joc de 2, 3 saptamani. Oricum, eu iti recomand sa-ti iei un ADC, gen Graves, Miss Fortune, Caitlyn.

Link to comment
Share on other sites

Welcome

 

Pai am aproape 6, imi mai trebuie putina experienta d-aia, mai fac un meci si am 6.

Trebuie sa iti platesc amenda noob? Te caut de 3 zile, vorbim diseara eu plec la Tenis.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.