Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Mda, nu-i inteleg de ce au facut asa...partial e frumos dar stroke-ul asta la avatare si incadrarea pe pagina e cam naspa. plus de asta sunt multe buguri...siii SEMNATURAAAAAAAAAAA MEAAAAAAAAAAAAAA E STRICATAAAAAAAAAA...

*Nu voi pune absente la simulare

*Aveti timp pana maine seara sa faceti ziarele....

Edited by RazviTnx xD
Link to comment
Share on other sites

Frumos ca scrie script_blocat la orice. Nici pe forum nu mai putem sa stam in apele noastre :(. Era perfect ala vechi.

*Razvi. jmeq signature :))))

Link to comment
Share on other sites

Mda, nu-i inteleg de ce au facut asa...partial e frumos dar stroke-ul asta la avatare si incadrarea pe pagina e cam naspa. plus de asta sunt multe buguri...siii SEMNATURAAAAAAAAAAA MEAAAAAAAAAAAAAA E STRICATAAAAAAAAAA...

*Nu voi pune absente la simulare

*Aveti timp pana maine seara sa faceti ziarele....

Vezi ca semnatura ta e varza si ala nu are cerere.

Am iesit si eu, noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Am plecat la somn, maine revin in forta cu rp si ag toata ziua, azi am cam stat pe bara si vreau best. Razvi, inca ai sa mi dai 50.000 de acum 2 saptamani...

Link to comment
Share on other sites

Ia sa vedem, primul post pe noul forum :D

 

#neata, n-am

Somn

Neata, nici eu, ora de desen :)))))) , by the way AAAAHHHHHH nu sunt primul =))

Link to comment
Share on other sites

Baa, inainte sa am eu semnatura cu cele 11 porunci satanice nimeni nu stia ce e aia, acuma toti masoni peste tot....baaaaa

Ps: ce faceti ?

Bravo mai, asa te vreau, acum mai vii de acasa :)))) da sper sa nu fii de ala in care daca tin 2 degere lipite sa zica: " SATAN " , eu fac bine sunt la ora de info aka. TIC :D=))

 

EDIT: PAGINA DEZVIRGINATA!!!

Edited by David66
Link to comment
Share on other sites

Tot nu m-am obisnuit cu noul forum, macar merge mai bine. Mai vedem noi cum se va descurca, dar tot il vreau pe ala vechi :).

Link to comment
Share on other sites

Eu acum am observat, la noul forum nu-ti mai arata in josul paginii cine urmareste topicul respectiv.. cam nasol..

Stiu, au modificat prea multe. :( Oricum, nu avem ce face. Ei fac cum vor ei, asta e. :(

Link to comment
Share on other sites

Tot nu m-am obisnuit cu noul forum, macar merge mai bine. Mai vedem noi cum se va descurca, dar tot il vreau pe ala vechi :).

Asa zic toti pana cand o sa cada din nou :)))))) , daca asta se misca mai bine decat cel precedent e mai bine sa-l lase decat sa ma enervez ca nu merge.

Link to comment
Share on other sites

Salut, pana la urma ramane tema asta?

Cred ca da .. sa vedem ..

Dar nu mai postezi la ziare? Parca trebuia aseara sa se inchide topicul .. :))

 

 

# Salut fetilii, ce faceti? acum am ajuns si eu acasa .. am dat test la mate azii .. greeu .. marti dau la Bio :-W

Ne vedem in game, salpa

 

 

luati cucu

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.