Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Știu că-s un mârlănoi inactiv și infect care nu se chinuie cu postatu' pe forum, da' la auzul veștii că se schimbă skinurile nu puteam sta degeaba. Cred că se vor pune în ordine inversă skin-urile, adică:

Rank 6: 3F232.png

 

Rank 5: Debvz.png

 

 

Rank 4 si rank 3: RDYZu.png

 

 

Rank 2 si rank 1: FW2yM.png

 

 

A, si fireste, skin pentru RobertCM: Skin_191.png

Link to comment
Share on other sites

Nebunilor...nu se schimba...poate doar POATE, vom baga regula aia sa poti sa iti iei orice skin pana la rankul pe care il ai. (EX: daca am rank 4 pot sa imi iau orice skin pana in rank 4, adica ala cu tricou verde, nigga sau chinezoiu...)

 

 

 

 

 

 

A, si fireste, skin pentru RobertCM: Skin_191.png Asta pentru ca am vise erotice cu tine in samp.

 

 

Euro...chiar asa? Si eu care credeam ca a mai ramas o picatura de masculinitate in tine...dar tot o printzesa ramai :P ghei hei ghei

 

 

 

Badass >>

 

http://www.youtube.com/watch?v=x76VEPXYaI0

 

 

 

 

Asta o sa fac cand intru deseara in game, in samp, intr-un joc video, stand..in casa...plictisit...singur......

 

200.gif

Edited by RobertCM
Link to comment
Share on other sites

WTF cat de smeker e ala cu bicla, eu nu am tupeu sa merg asa nici pe drumurile din Romania ca pac te calca un tigan beat cu BMW.

Daca ai fi un animal, ce animal ai fi?

 

 

 

Sarmaua (singular nearticulat sarma sau uneori sarmală; plural nearticulat sarmale) este un preparat culinar din carne tocată (de obicei de porc, dar și de vită, oaie, pasăre sau chiar pește), amestecată cu orez și cu alte ingrediente, învelită în foi de varză (proaspătă sau acră (murată), de viță sau de ștevie etc.[1], în formă de rulou. În România se servește de obicei cu mămăligă și smântână.
În Bucovina și în Moldova sarmalele sunt uneori numite găluci :))
Sarmalute_mamaliguta.JPG
Cuvântul românesc „sarma” este un împrumut din limba turcă (sarmak),[3] unde are sensul „a înfășura, a înveli”[4]. Este posibil și intermediarul sârbesc cарма / sarma: „sarma”[5].
Sarmale.jpg
Acum ma duc la masa, ne auzim la sedinta. SARMALEEE ium ium.
Edited by RobertCM
Link to comment
Share on other sites

http://imgur.com/a/Y8bLS#0

Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, nu mai pot :)))))))))))))))))))))))) cat am ras cu snak, era un nab care m-a sunat sa-l cumpere ca sclav pe snaks :))))))))))) dupa ce am dat eu ad ca-l vand :)))))) Imi pare rau ca nu am facut ss si cand am vorbit eu cu el :)))))))) Cheeck mai sus pe linku de imgur :))))

Link to comment
Share on other sites

@, in primul rand reported :-8, and the second one cateriincaaa :))) faza cu /q ma dat pe spate :)), baga pozele alea cu conversatia aia cu i'm arabian :))))

Atat iti trebe, sa dai report ca te sparg :))). Baa deci nu pot sa ma abtin din ras cu nabu ala, pozele sunt aici ma: http://imgur.com/a/Y8bLS#0.

Nu ma ia somnu ... :))

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mi-as dori sa stiu sa fac clatite, dar singura mancare pe care stiu sa o fac sunt sandwichurile.

Nici oua prajite, nici cartofi? Nici nimic nu stii, doar sandwich?

 

Sunt balonat, am mancat vro 7 clatite cu fineti si banane :))

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.