Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nici oua prajite, nici cartofi? Nici nimic nu stii, doar sandwich? Sunt balonat, am mancat vro 7 clatite cu fineti si banane

Daca raman singur acasa o zi mor de foame.

Edited by RTS Mater
Link to comment
Share on other sites

@, Ma enerveeeezi, nu ma mai corecta, stiu ca sunt prost, nab, but, analfabet sau cum vrei tu sa imi zici, dar nu prea le am cu a fii / a fi sau fi / fii sau vi / vii si a stii / a sti. Daca esti dornic de a ma invata /call 882-3704.


Ba mai am nevoie de 23 de posturi pt 1k, le fac asta seara oare? Ma ajutati?

Edited by BTD Papoi
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Daca ai fi un animal, ce animal ai fi?

 

 

 

În Bucovina și în Moldova sarmalele sunt uneori numite găluci :))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Citez din mine.

"Este cea mai mare minciună pe care am auzit-o. Stau în Moldova și am rude în Bucovina și nu am auzit pe nimeni spunând sarmalelor "găluci". Nu știu, poate ești mai informat ca mine (puțin probabil) sau ai googluit repede sau wikipedat "sarmale" pe net. Dar n-am auzit sincer să se numească așa."

 

 

 

 

Edited by EuroPrintzesa
Link to comment
Share on other sites

Ce mai face fetilii? Doamne .. a venit o politista dupa mine, s-a rasturnat cu masina, mi-a dat uncuff aproape cand sa explodeze dar am murit si acum sunt in jail frateeeee X(

 

 

Voi ce faceti? Eu mai am 500 sec jail ..

Link to comment
Share on other sites

Ce mai face fetilii? Doamne .. a venit o politista dupa mine, s-a rasturnat cu masina, mi-a dat uncuff aproape cand sa explodeze dar am murit si acum sunt in jail frateeeee X(

 

 

Voi ce faceti? Eu mai am 500 sec jail ..

O, "o polițistă". Nebuuuuuuuuuuuuuuuuuunule.

 

@, Citezi din tine :| Ce nab esti ma... :))))) Vreau sa iti spun ca Dumnezeu a lucrat in Bailesti :)))). Check http://imgur.com/a/Y8bLS#0

@@AsqueL, N-ai frica, 500 sec jail pt tine = 0.

Si la ce te referi prin imaginea aia?

Link to comment
Share on other sites

VzN9iCq.png

@@TepaN, de pachetul tau numarul 4 se va ocupa reporterul Source.Vicious.

ANUNT: TepaN13 vinde sau schimba Banshee cu 11.200 de KM rulati, oferte puteti face pe forum sau in joc, [/sms 442-4709].

*Anutul a fost modificat deoarece avea cateva greseli de exprimare.

@, de pachetul tau numarul 4 se va ocupa reporterul Yuki.Vicious.

ANUNT: Green Street Bloods recruteaza jucatori nivel 10+ si cu un rang 3 anterior sau fara vreo factiune anterioara!

*Anuntul a fost modificat deoarece era prea lung.

@, de pachetul tau numarul 4 se va ocupa reporterul drunKer.

ANUNT: BmwX5 cumpara [/accept lawyer], [/sms 342-6756].

*Anuntul este corect.

@, de pachetul tau numarul 4 se va ocupa reporterul SnaKs2000.

ANUNT: lolflamE cumpara [/accept lawyer], [/sms 660-3678].

*Anuntul este corect.

@, de pachetul tau numarul 3 se va ocupa reporterul SheaN.

ANUNT: Jizzy San Fierro s-a deschis pentru tine. Vino si tu sa te bucuri de petrecerile zilnice, [/sms 503-2253].

*Anuntul a fost modificat deoarece era prea copilaresc.

 

@, de pachetul tau numarul 4 se va ocupa reporterul zBubu.

ANUNT: Vrei sa tragi cu arma, sa mergi cu barca, sa pescuiesti si sa pilotezi un avion? Suna-l pe AliNNNN, [/call 431-6633].

*Anuntul este corect.

tAy68BW.png

-


Pachete care nu au fost terminat si santiunile care trebuiesc atribuite membrilor in cauza:

  • De data asta nu avem niciun pretendent. Felicitari!

Pachete ce relueaza normal si nu necesita interventii:

  • Rank 1 - Intern:
  • Reporterul Parisieno se ocupa de pachetul 4 al lui al3xu1tzu / 10.11.2013, ora 00:00- 15.11.2013
  • Reporterul Unite se ocupa de pachetul 4 al lui [F4L]oTo / 10.11.2013, ora 00:00- 15.11.2013
  • Reporterul zBubu se ocupa de pachetul 4 al lui AliNNNN / 12.11.2013, ora 00:00- 17.11.2013
  • Reporterul Tudorunique - nu are pachet, este nou in factiune.
  • Rank 2 - Local Reporter:
  • Reporterul Po1s0n se ocupa de pachetul 3 al lui Elix / 10.11.2013, ora 00:00- 15.11.2013
  • Reporterul Wael_Belhaj se ocupa de pachetul 4 al lui DooKiD / 10.11.2013, ora 00:00- 15.11.2013
  • Reporterul aSqueL se ocupa de pachetul 4 al lui Danut / 10.11.2013, ora 00:00- 15.11.2013
  • Reporterul drunKer se ocupa de pachetul 4 al lui Scarface / 08.11.2013, ora 00:00- 13.11.2013
  • Reporterul Justin23 se ocupa de pachetul 4 al lui Biz / 08.11.2013, ora 00:00- 13.11.2013
  • Reporterul Onlimit se ocupa de pachetul 4 al lui Biz / 08.11.2013, ora 00:00- 13.11.2013
  • Reporterul Source.Vicious de ocupa de pachetul 4 al lui TepaN13 / 12.11.2013 - 17.11.2013
  • Reporterul Yuki.Vicious de ocupa de pachetul 4 al lui Evolution / 12.11.2013 - 17.11.2013
  • Reporterul drunKer de ocupa de pachetul 4 al lui BmwX5 / 12.11.2013 - 17.11.2013
  • Rank 3 - Local Editor:
  • Reporterul Miska se ocupa de pachetul 4 al lui Biz / 08.10.2013, ora 00:00- 13.11.2013
  • Reporterul Papoi se ocupa de pachetul 4 al lui Bizon / 08.10.2013, ora 00:00- 13.11.2013
  • Reporterul David66 se ocupa de pachetul 4 al lui Lauraa / 08.10.2013, ora 00:00- 13.11.2013
  • Reporterul M4Ms se ocupa de pachetul 4 al lui FaTzA / 08.10.2013, ora 00:00- 13.11.2013
  • Reporterul SnaKs2000 de ocupa de pachetul 4 al lui lolflamE / 12.11.2013 - 17.11.2013
  • Reporterul SheaN de ocupa de pachetul 4 al lui Catalin_Catalin / 12.11.2013 - 17.11.2013
  • Reporterul EuroStar - nu are pachet momentan.

*Data colorata cu rosu reprezinta data limita, data in care trebuie sa finzalizati pachetul.

*Cine nu termina pachetele la timp va primi un avertisment verbal si o amenda de 5.000$


Nota:

Reporterii care au primit pachete noi, verificati pagina anterioara, veti vedea toate detaliile despre pachetul vostru.
De asemenea, verificati postul facut de catre beneficiar si vedeti daca acesta doreste ca anunturile sa fie date cand el este online sau nu.

Pentru beneficiari:
In cel mult 48 de ore reporterul desemnat sa se ocupe de pachetul vostru va va contacta pentru a stabili toate detaliile.
Daca acest lucru nu se va intampla, in calitate de beneficiar aveti posibilitatea de a lua legatura cu M4Ms, RobertCM sau RazviTnx, pe forum sau in game, pentru a le aduce cunostinta de acest lucru. Reporterului i se va lua pachetul, iar dumneavoastra veti beneficia de un alt pachet gratuit. Pentru orice alte intrebari sau nelamuriri sunteti rugati sa-mi trimiteti un PM sau sa ma contactati in game.

Pentru reporteri:
In momentul care ati terminat pachetul aveti obligatia de a posta in topicul "News Reporter - Evidenta servicii". Imediat, pentru o buna desfasurare a pachetelor.Pentru intrebari sunteti rugati sa imi trimiteti un PM sau sa ma contactati in game. Daca sunteti incepatori si nu stiti cum trebuie sa procedati cu pachetele sunteti rugati sa intrati in topicul "News Reporter - Regulament Intern" si sa va documentati mai bine despre ce modul in care de da un pachet.

Edited by ASKK1
Link to comment
Share on other sites

 

  • Reporterul EuroStar - nu are pachet momentan.

 

Și nici nu va avea. E prea ocupat cu treburile pe care le face el.

Citez din RobertCM și RăzviTnx:

 

EuroStar e un membru de elita si ar trebui sa ii multumim ca a ales aceasta factiune. EuroStar e motivul existentei noastre si totodata El ne-a facut sa fim ceea ce suntem astazi. EuroStar e un Chuck Norris, varianta feminina, volan pe dreapta. EuroStar este foarte ocupat cu toate treburile pe care le face el asa ca nu ii vom acorda pachete. Multumim tuturor pentru intelegere!

 

Link to comment
Share on other sites

 

Și nici nu va avea. E prea ocupat cu treburile pe care le face el.

Citez din RobertCM și RăzviTnx:

EuroStar e un membru de elita si ar trebui sa ii multumim ca a ales aceasta factiune. EuroStar e motivul existentei noastre si totodata El ne-a facut sa fim ceea ce suntem astazi. EuroStar e un Chuck Norris, varianta feminina, volan pe dreapta. EuroStar este foarte ocupat cu toate treburile pe care le face el asa ca nu ii vom acorda pachete. Multumim tuturor pentru intelegere! Si daca era dupa mine, RobertCM, era decorat si cu 3 FW-uri.

 

Mda...Si se spune galuci, nu stii tu, generatia Apple ce esti...

Link to comment
Share on other sites

Mda...Si se spune galuci, nu stii tu, generatia Apple ce esti...

Imi pare rau domnule RobertCM, dar eu nu detin un telefon 'decent' asemenea persoanei dumneavoastra. Nu sunt in niciun caz membru al generatiei Apple deoarece eu spre deosebire de domnia voastra folosesc carti. Nu, si nu astea: large.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.