Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@RobertCM, Ce nab esti, ai furat-o de la mine, eu am vrut sa-l vand pe Snak primul :))) oricum, e sters postu de pe Mercador :)).

Salutare.

Da voiai sa il vinzi pe samp...cu un ad. Eu apelez la metode mai moderne si eficiente ba. E sters pentru ca nu mi-a acceptat moderatorul anuntul...cica e la misto...

 

Oricum Mercador asta e genial...am gasit un SandKing pe Mercador cu 2xhidden. Unu din voi cred ca a postat...

 

 

Na poftim: http://mercador.ro/oferta/vand-sandking-x2-hidden-6-200-km-ID15Xh7.html#4b65ec5066

Edited by RobertCM
Link to comment
Share on other sites

@@RobertCM, Nu prea cred, in culmea fericirii tale, eu o voi deschide, tu esti prea nab si nu ai destule calitati pentru a face acest lucru.

 

Ai dreptate maestre. :( Oooo tu yoda al SPAMULUI vesnic existent pe aceasta comunitate, ofera-mi sansa de a deschide acea viitoare pagina si cruta-ma de la pieire!

 

200.gif

 

 

 

 

 

 

 

Edit: Place avataru :D

Edited by RobertCM
Link to comment
Share on other sites

@@RobertCM, :)) ba, s-a tinut simularea aia, eu ma duc la somn, nb.

pai da ba...eu am postat la 20 aia...papagalule Ti-am spus eu ca deschide pagina asta.

 

 

 

 

 

 

 

20k / persoana pentru cine vrea sa posteze pe pagina asta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

glumesc normal... 50k

Edited by RobertCM
Link to comment
Share on other sites

VzN9iCq.png

@DCCatalin02, de pachetul tau numarul 3 se va ocupa reporterul M4Ms.

ANUNT: Jizzy San Fierro s-a deschis pentru tine. Vino si tu sa te bucuri de petrecerile zilnice, [/sms 503-2253].

*Pachetul taul este gratuit, imi cer scuze pentu neplacerile pe care le-a cauzat reporterul SheaN.

@@Elix, de pachetul tau numarul 3 se va ocupa reporterul Pypp.

ANUNT: Noul clan Boys Blue, [bB], recruteaza minim noi talente, minim level 7. Pentru detalii verificati forumul.

*Anuntul a fost modificat deoarece continea prea multe greseli.

@, de pachetul tau numarul 4 se va ocupa reporterul Parisieno.

ANUNT: Clanul Safe 4 Family recruteaza jucatori cu nivel 15+. Detalii gasiti pe forum, [/sms 917-5522].

*Anuntul a fost modificat pentru a arata mai formal.

@, de pachetul tau numarul 1 se va ocupa reporterul Po1s0n.

ANUNT: [bTD]Papoi cumpara [/accept lawyer] urgent, [/sms 882-3704].

*Anuntul este corect zau.

@[@, de cele 2 pachete ale tale se va ocupa reporterul drunKer.

ANUNT: Doresti sa jurizezi sau sa participi la prima editie din "Best Of All"? Premiul este de 100.000$, mai multe pe forum.

*Anunturile au fost modificate pentru ca erau prea mari.

@, de pachetul tau numarul 4 se va ocupa reporterul Patrunjel.

ANUNT: El Loco Cartel recruteaza persoane active si serioase cu level 10 +,pentru detalii verificati forumul.

*Au fost corectate micile greseli.

tAy68BW.png

-

Pachete care nu au fost terminat si santiunile care trebuiesc atribuite membrilor in cauza:

  • Reporterul David66 se ocupa de pachetul 4 al lui Lauraa / 08.10.2013, ora 00:00- 13.11.2013
  • Reporterul Onlimit se ocupa de pachetul 4 al lui Biz / 08.11.2013, ora 00:00- 13.11.2013

*Pana astazi la 00:00 sa fie postate altfel primiti AV + amenda.

 

Pachete ce relueaza normal si nu necesita interventii:

  • Rank 1 - Intern:
  • Reporterul Parisieno se ocupa de pachetul 4 al lui ReLaXx / 14.11.2013, ora 00:00- 19.11.2013
  • Reporterul Pypp se ocupa de pachetul 3 al lui Elix / 14.11.2013, ora 00:00- 19.11.2013
  • Reporterul Unite se ocupa de pachetul 4 al lui [F4L]oTo / 10.11.2013, ora 00:00- 15.11.2013
  • Reporterul zBubu se ocupa de pachetul 4 al lui AliNNNN / 12.11.2013, ora 00:00- 17.11.2013
  • Reporterul Parisieno se ocupa de pachetul 4 al lui al3xu1tzu / 14.11.2013, ora 00:00- 19.11.2013
  • Rank 2 - Local Reporter:
  • Reporterul Po1s0n se ocupa de pachetul 1 al lui [bTD]Papoi / 14.11.2013, ora 00:00- 17.11.2013
  • Reporterul Wael_Belhaj se ocupa de pachetul 4 al lui DooKiD / 10.11.2013, ora 00:00- 17.11.2013
  • Reporterul aSqueL se ocupa de pachetul 4 al lui Danut / 10.11.2013, ora 00:00- 15.11.2013
  • Reporterul Source.Vicious de ocupa de pachetul 4 al lui TepaN13 / 12.11.2013 - 17.11.2013
  • Reporterul Yuki.Vicious de ocupa de pachetul 4 al lui Evolution / 12.11.2013 - 17.11.2013
  • Reporterul drunKer de ocupa de cele doua pachete 4 al lui andreiu / 14.11.2013 - 24.11.2013
  • Rank 3 - Local Editor:
  • Reporterul SnaKs2000 de ocupa de pachetul 4 al lui lolflamE / 12.11.2013 - 17.11.2013
  • Reporterul M4Ms de ocupa de pachetul 3 al lui Catalin_Catalin / 14.11.2013 - 19.11.2013

*Data colorata cu rosu reprezinta data limita, data in care trebuie sa finzalizati pachetul.

*Cine nu termina pachetele la timp va primi un avertisment verbal si o amenda de 5.000$.

Nota:

Reporterii care au primit pachete noi, verificati pagina anterioara, veti vedea toate detaliile despre pachetul vostru.
De asemenea, verificati postul facut de catre beneficiar si vedeti daca acesta doreste ca anunturile sa fie date cand el este online sau nu.

Pentru beneficiari:
In cel mult 48 de ore reporterul desemnat sa se ocupe de pachetul vostru va va contacta pentru a stabili toate detaliile.
Daca acest lucru nu se va intampla, in calitate de beneficiar aveti posibilitatea de a lua legatura cu M4Ms, RobertCM sau RazviTnx, pe forum sau in game, pentru a le aduce cunostinta de acest lucru. Reporterului i se va lua pachetul, iar dumneavoastra veti beneficia de un alt pachet gratuit. Pentru orice alte intrebari sau nelamuriri sunteti rugati sa-mi trimiteti un PM sau sa ma contactati in game.

Pentru reporteri:
In momentul care ati terminat pachetul aveti obligatia de a posta in topicul "News Reporter - Evidenta servicii". Imediat, pentru o buna desfasurare a pachetelor.Pentru intrebari sunteti rugati sa imi trimiteti un PM sau sa ma contactati in game. Daca sunteti incepatori si nu stiti cum trebuie sa procedati cu pachetele sunteti rugati sa intrati in topicul "News Reporter - Regulament Intern" si sa va documentati mai bine despre ce modul in care de da un pachet.

Edited by ASKK1
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.