Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

 

Ma duc sa ma culc, revin mai pe seara, poate facem si noi ceva frumos in seara asta...

 

 

Salut! Ce facem frumos?

Edited by Mahone
Link to comment
Share on other sites

Salut! Ce facem frumos?

Ai creier, nu poti sa propui ceva dintre TARG, EVENT, MIni war, Rob toata factiunea etc.....?

 

Stiu ca de fapt voiai sa faci +1 si nu stiai cum...

Edited by GF RobertCM
Link to comment
Share on other sites

Neata, acum m-am trezit si eu..

 

Balada lui Cartofar

 

Welcome celor noi. Incercati sa postati pe aici ca nu musca nimeni :).

 

Ma duc sa ma culc, revin mai pe seara, poate facem si noi ceva frumos in seara asta...

 

Ce tare ai facut filmarea =))

Link to comment
Share on other sites

Ma bucur ca incepeti sa postati la Propuneri, cemil, mahone.

 

Si ceilalti, luati exemplul lor si postati toate propunerile care va vin in cap, bune / rele, nu conteaza, important este ca va implicati si poate reusim sa imbunatatim jocul, sa il facem cat mai placut, asa cum vrea poporul. Va puteti face auziti, propuneti.

Link to comment
Share on other sites

Facem si noi un eveniment in factiune in seara asta? De exemplu un Simon spune sau un LCS cu Vanurile, sau chiar un LMS, sincer m-am saturat de DM, iar acum suntem mai multi pentru a face mai multe evenimete.

Edited by Mahone
Link to comment
Share on other sites

BA eu nustiu cum sa scap de job-ul mechanic si voi il propuneti si pentru rank 2?

E o idee buna sa ai job de mechanic si la rank 2. Ceea ce nu e asa bun e daca baga la raport si /repair si /refill. Doar nu suntem TTC. Sau daca baga sa il bage ca fiind optional si cine face cele mai multe sa primeasca 20-30k!

Link to comment
Share on other sites

E o idee buna sa ai job de mechanic si la rank 2. Ceea ce nu e asa bun e daca baga la raport si /repair si /refill. Doar nu suntem TTC. Sau daca baga sa il bage ca fiind optional si cine face cele mai multe sa primeasca 20-30k!

Ai rank 3 si de-a cum iti convine, sa bage la toti mechanici sa fie mai bine... eu am si alte job-uri care vreau sa fac skill gen: [/lawyer]

Link to comment
Share on other sites

Ai rank 3 si de-a cum iti convine, sa bage la toti mechanici sa fie mai bine... eu am si alte job-uri care vreau sa fac skill gen: [/lawyer]

Daca nu iti convine esti invitat sa pleci! Si asa ai facut propunerea ai ala misto.

Link to comment
Share on other sites

Daca nu iti convine esti invitat sa pleci! Si asa ai facut propunerea ai ala misto.

 

 

Plec cand vreau eu nu cand vrei tu.

Atentie la comportament ca plecati amandoi.

 

Introducerea jobului de mecanic si la rank 2 este necesara pentru o mai buna intretinere a parcului auto. Rareori gasesti mecanic la hq.

 

Toate propunerile sunt acceptate cu un scop.

Edited by GF RobertCM
Link to comment
Share on other sites

 

 

Atentie la comportament ca plecati amandoi.

 

Introducerea jobului de mecanic si la rank 2 este necesara pentru o mai buna intretinere a parcului auto. Rareori gasesti mecanic la hq.

 

Toate propunerile sunt acceptate cu un scop.

Daca tot se gaseste mechanic greu la HQ, baga-i si pe astia de rank 3..

Link to comment
Share on other sites

Bafta mai departe la toti, mai putin lui Slash.

Astept [/uninvite] cat mai repede posibil daca se poate.

Ce suferinte pe tine Wish! Cum a spus CemiL. Playerii vin si pleaca, cei mai buni raman! Bafta mai departe si succes in ceea ce iti propui sa faci!

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.