Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Adica azi nu mai e sedinta? Si daca nu pot ajunge la chestia asta fac invoire?

Azi e sedinta, daca nu vrei FW faci invoire (pentru sedinta). Daca te referi la invoire pt chestia asta probabil o sa aiba de unde alege 5 reporteri, deci nu cred ca trebuie invoire.

Link to comment
Share on other sites

Wanted 6 runner .....

 

 

@@Mahone, Nu zice de 2 ori :)

 

 

Gata am venit si eu de afara....

Numai faceti posturi de genul asta ca ne inchid topicul.

 

 

 

 

 

NU SE TINE SEDINTA

Veti primii salariile si tot ce trebuie doar ca nu ne intalnim, nu s-a postat nimic.

Link to comment
Share on other sites

Doamneeee ..... dar ce vrea ba frate sa vorbim pe "DISCUȚII"??? Daca vreau sa vorbesc ceva legat de server pur si simplu scriu pe /F :|

Numai comenta atat, nu vezi ca te contrazici singur. Tu zici ca vrei sa vorbesti de server si tu postei asta:

 

 

Gata am venit si eu de afara....

 

Wanted 6 runner .....

 

 

In mod normal aici trebuie sa se vorbeasca strict tot ce tine de factiune si atat.

 

Ca incalcam noi regula asta e altceva, toate factiunile fac asta, dar intr-o anumita limita. In sensul ca nu intri aici sa postezi "salut, ma duc sa beau apa" ....sau chestii banale de 3 cuvinte. E un forum, nu un chat.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Neata. Acum m-am trezit si eu. Mananc ceva si intru in game. Ba pade tu de ce cucu meu pleci?

 

Sincer, iau suspend daca iti zic tot aici.

Oricum, nu mai e nevoie de mine, acum mahone e baza factiunii, fara el ne-am duce naiba, eu sunt " doar un pupincurist care ia rank fara sa faca nimic, si care habar n-are ce inseamna NR".

Pa' bune? Mi-a demonstrat Mahone asta ca zapada de afara e mai mare decat IQ lui.

O sa mai recrutati, si poate in viitor o sa vina un alt nab, care sa imi ia locul, pana atunci o sa ajunga mahone lider, chiar merita.

A, ce sa intamplat aseara e inca una din seria " Gura bate curu".

Bafta mai departe baieti.

Link to comment
Share on other sites

 

Ce ar trebui schimbat?: Pai, tnx, nu am venit eu in NR sa te invat cum sa iti faci treaba de lider, dar iti dau un sfat, incearca sa scapi de pupincuristii astia pe care ii ai. De oamenii plini de ei, care nu stiu sa piarda, de membrii care sufera de rank si de alte puteri. Fa asta pentru factiune, pentru ca astia o sa te traga doar in jos. Nu am intrat aici sa fac rank si alte prostii, am fost doar sa te ajut, dar nu totul vine de la sine, ia atitudine cu ei, doar esti lider, si nu ii

Deci sa mor, nu puteai sa iti faci o descriere mai buna. Bafta!

Edited by M4Ms
Link to comment
Share on other sites

 

Sincer, iau suspend daca iti zic tot aici.

Oricum, nu mai e nevoie de mine, acum mahone e baza factiunii, fara el ne-am duce naiba, eu sunt " doar un pupincurist care ia rank fara sa faca nimic, si care habar n-are ce inseamna NR".

Pa' bune? Mi-a demonstrat Mahone asta ca zapada de afara e mai mare decat IQ lui.

O sa mai recrutati, si poate in viitor o sa vina un alt nab, care sa imi ia locul, pana atunci o sa ajunga mahone lider, chiar merita.

A, ce sa intamplat aseara e inca una din seria " Gura bate curu".

Bafta mai departe baieti.

Salut Pade, imi pare rau ca ai ajuns sa crezi asta despre mine, dar prin toate faptele tale ai demostrat ca tu ai fost cel care incurca bun mers al lucrurilor mereu. (spuse ala cu IQ mai mic decat zapada de afara)

In primul rand m-ai facut turnator, nu are rost sa mai incerc sa iti explic ca nu sunt sau altceva, ca orcum nu vei intelege, dar iti spun asa ca mai bine e sa fii turnator in cadrul factiunii, decat sa fii cel care da reporter pentru un coleg de al tau, un exemplu fiind cazul cu Cemil. Daca iti aduci aminte il injurai pe AliNNNN cand a facut acest lucru, dar se pare ca si tu ai facut la fel.

In al doilea rand tu ai fost mereu cel care cauta cearta, sau cel care incerca sa ma faca sa gresesc, un exemplu concret fiind fazele de aseara cand tu incepi sa scrii pe /f : - "Cine a corectat RP asta?", "-A, clar." -tu nu ai vazut ca acolo e gresit", "-ai rank degeaba" sunt doar cateva exemple, ai inceput sa scrii astea exact dupa ce s-a postat RP-ul, daca ai sesizat acea greseala, de ce nu ne-ai ajutat sa o identificam? Ai venit cu criticile exact dupa ce s-a postat...

In al treilea rand din cate stiu eu tu ai fost mereu cel care ne amentia ca ai sa cauti orice greseala a noastra, ca o saavem de pierdut daca ne punem cu tine, M4ms este martor, deoarece si lui i-ai spus asta. Mereu ne faci pe noi posthunteri, dar mereu tu erai ala care ne spiona.

In al patrulea rand, nu vreau sa zic ca eu sunt nevinovat, te-am acuzat fara dovezi de o fapta, am gresit am incercat sa imi cer scuze dar nu mai erau de folos, daca tu imi spui ca "ai terminato cu noi". Era normal sa cred ca tu erai cel care mi-a dat report, daca faci un lucru odata, mi se pare normal sa il mai faci si a doua oara.

Asta a fost tot ceea ce am avut eu de spus, la inceput mi-ai fost un prieten foarte bun, dar cu timpul lucrurile s-au schimbat si ai devenit ceea ce esti acum.

Bafta mai departe! imi pare rau ca eu am fost cauza demisiei tale.

Nu am sa mai raspund la nici un post de la tine, nu vreau sa ne certam pe un forum unde, ar trebui sa fie doar lucruri bune. Orice ai scrie nu ma mai intereseaza am sa fac cu spune Miska "Nu mai da apa la moara lui Pade" (atat a avut de spus ala cu IQ mai mic ca zapada de afara).

 

As vrea sa adaug: Imi pare foarte rau ca vrei sa pleci Slash, consider ca esti un pion de baza al aceste factiuni, esti ceva gen sarea si piperul din factiune. Momentele petrecute cu tine au fost deosebite. Mereu am crezut ca demisia ta e o gluma. Imi parte foarte rau ca pleci si sper sa te razgandesti, sa mai ramai cu noi.

@, nu sunt e u taranu care a luat FW pentru ce ai zis mai sus si o reclamatie tot pe motivu asta. Incerci sa pari smecher dar nu esti. Cred ca ai atins o limita cam mare a penibilitatii, liber.

M4 nu iti bate capul cu el, orice ai spune nu conteaza pentru el, el are un fix el e cel care are dreptate si noi cei care gresim, indiferent de situatie.

Edited by Mahone
Link to comment
Share on other sites

In sfarsiiiit, de nu iti ziceam eu asa ramanea pana la paste :))) Cand te uitai sa vezi daca iti zice cineva paste fericit :) Radeti si voi putin : https://www.facebook.com/photo.php?v=731560426867565&set=vb.545886922101584&type=2&theater ps: Eu sunt cel cu caciula adidas si ala de langa mine e RoberteL :)))))

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.