Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Noapte buna... este posibil sa fie ultima postare la discutii in factiunea News Reporter.

Nopate buna! Imi pare rau ca te-ai gandit sa pleci, dar pana la urma lucrurile se mai schimba, e normal daca te saturi de un lucru sa il schimbi! Bafta mai departe! Daca asta e decizia ta finala.

Link to comment
Share on other sites

Prost esti ba CM, l-ai luat pe sclavul de M4ms sublider cand si Thomas si Mater au peste 7 luni in factiune. Felicitari pentru pozitie, M4ms, probabil asta ti-ai dorit sa ajungi de cand ai inceput sa dai cu limba ;) Se vede cum se aleg subliderii in aceasta factiune, si cum o sa se duca totul de rapa o data cu noul lider super activ. Baftalos, astept warn.

Edited by Kungen
Link to comment
Share on other sites

Noapte buna... este posibil sa fie ultima postare la discutii in factiunea News Reporter.

Miska, imi pare rau ca pleci din aceasta factiune, dar trebuie sa iti respect decizia. Eu te consider si mereu te-am considerat un prieten, imi pare rau ca nu ma consideri si tu, pentru ca altfel ma precizai si pe mine in cererea de demisie. Succes pe viitor, sper sa te intorci aici, eu stau si te astept nu-i bai asta. Cat ai stat aici ti-ai facut treaba, ai stat la locul tau si chiar iti meriti rangul, probabil ca daca aveai rank 5 era si mai oke dar asta nu e treaba mea. Iti mai zic odata bafta mai departe si sper sa te reintorci acasa! Bafta mai departe Miska!

Link to comment
Share on other sites

Sunt super obosit de la antrenament, mult succes in continuare aveti mare grija ce faceti si nu vreau sa ma dezamagiti Freeq si altii va rog :*. Antycus de tine am uitat, am sa te trec acolo si am sa revin in NR atunci cand se vor face schimbari. Aveti grija de voi si sa auzim numai de bine!

Edited by DC MiSka
Link to comment
Share on other sites

Sunt super obosit de la antrenament, mult succes in continuare aveti mare grija ce faceti si nu vreau sa ma dezamagiti Freeq si altii va rog :*. Antycus de tine am uitat, am sa te trec acolo si am sa revin in NR atunci cand se vor face schimbari. Aveti grija de voi si sa auzim numai de bine!

Iti urez succes, ma repet imi pare rau ca iesi... Te astept in aceasta factiune :*

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna! Freeq limita pentru un rand de la ziar e de 91 de caractere stii da =)))

Faceti ziare sa fie FULL sloturile!
Rank 3+ FACETI EMISIUNI!!!!

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna! Freeq limita pentru un rand de la ziar e de 91 de caractere stii da =)))

Faceti ziare sa fie FULL sloturile!

Rank 3+ FACETI EMISIUNI!!!!

Ai omor capatana! :))

Link to comment
Share on other sites

@@Kungen, nu iti inteleg postul. Nu vad de ce te bagi tu in necunostiinta de cauza. Il faci prost pentru ca ii porti ranchiuna de cand ai iesit si parca cu M4Ms. erai prieten bun....da ma rog. Sa stii si tu ca nu doar vechimea conteaza in obtinearea unei functii ci si implicarea in activitatile factiunii. Stiu mai bine decat oricine cine si ce merita la acest moment din factiune. Poti sa stai si 2 ani intr-o factiune(Patrunjel - 1 an - aproape degeaba), dar daca tii locul degeaba nu inseamna ca meriti o functie. Nici TomaS. nici MateR nu au tinut locul degeaba si m-au ajutat destul amandoi, dar M4Ms s-a implicat mai mult....de ce? Nu stiu frate..eu nu m-am simtit pupat de el never si niciodata nu l-am favorizat sau ceva de genul...a luat FW cand a meritat si a primit rank cand a meritat. Uita-te prin toate topicurile din aceasta sectiune si ai sa vezi despre ce e vorba. Nu stau acum sa-l laud pe el si sa ii desfiintez pe ceilalti doi, pentru ca nu imi sta in caracter si stiu ce poate fiecare. Eu l-am sfauit pe CM sa-si aleaga pe cine considera el ca-l va ajuta cel mai mult. Initial am vrut eu sa aleg subliderul dar nu puteam sa-i fortez mana lui si dupa sa imi zica "Uite ba, din cauza ta". Da nu e cel mai activ lider, cum nici eu n-am fost...asta pentru ca are de invatat si vrea sa faca ceva cu viata lui si nu sa traiasca pe banii parintilor spre deosebire de altii. Atat am avut de spus! Data viitoare cand jignesti incearca sa te documentezi!

 

@, iar tu...n-am ce sa-ti zic...pacat ca ai plecat. O sa regreti asta si o sa imi multumesti si mai mult ca nu te-am lasat atunci sa pleci....

Edited by GF RazviTnx
Link to comment
Share on other sites

@@Kungen, nu iti inteleg postul. Nu vad de ce te bagi tu in necunostiinta de cauza. Il faci prost pentru ca ii porti ranchiuna de cand ai iesit si parca cu M4Ms. erai prieten bun....da ma rog. Sa stii si tu ca nu doar vechimea conteaza in obtinearea unei functii ci si implicarea in activitatile factiunii. Stiu mai bine decat oricine cine si ce merita la acest moment din factiune. Poti sa stai si 2 ani intr-o factiune(Patrunjel - 1 an - aproape degeaba), dar daca tii locul degeaba nu inseamna ca meriti o functie. Nici TomaS. nici MateR nu au tinut locul degeaba si m-au ajutat destul amandoi, dar M4Ms s-a implicat mai mult....de ce? Nu stiu frate..eu nu m-am simtit pupat de el never si niciodata nu l-am favorizat sau ceva de genul...a luat FW cand a meritat si a primit rank cand a meritat. Uita-te prin toate topicurile din aceasta sectiune si ai sa vezi despre ce e vorba. Nu stau acum sa-l laud pe el si sa ii desfiintez pe ceilalti doi, pentru ca nu imi sta in caracter si stiu ce poate fiecare. Eu l-am sfauit pe CM sa-si aleaga pe cine considera el ca-l va ajuta cel mai mult. Initial am vrut eu sa aleg subliderul dar nu puteam sa-i fortez mana lui si dupa sa imi zica "Uite ba, din cauza ta". Da nu e cel mai activ lider, cum nici eu n-am fost...asta pentru ca are de invatat si vrea sa faca ceva cu viata lui si nu sa traiasca pe banii parintilor spre deosebire de altii. Atat am avut de spus! Data viitoare cand jignesti incearca sa te documentezi!

 

@, iar tu...n-am ce sa-ti zic...pacat ca ai plecat. O sa regreti asta si o sa imi multumesti si mai mult ca nu te-am lasat atunci sa pleci....

Hai dutiii wai? Chiar asa? Tu esti nebun maaa........Hai la noi....ce zici:>?????Dar sa inveti sa nu pici testele:))

Link to comment
Share on other sites

Verificati topicul de Responsabilitati.

 

Pentru ca Miska ne-a parasit, Shean este reporterul care se va ocupa de Promovare. Este miercuri, asa ca saptamana asta nu se ia in considerare.

 

 

 

PS: Daca mai faceti posturi gen "noapte buna, ma culc, mananc, ma duc la scoala" voi trece la sanctiuni in joc.

Link to comment
Share on other sites

Bai deci, da, am luat ban 1 zi... pe un motiv care ma cam macina de ceva timp, "carplate obscen", da, nu sunt batut in cap, stiu ce inseamna obscen, teoretic, dar pana la urma, ce inseamna? daca tot nu avem aici subiect de discutie, na ca va dau eu.

 

Obscen, vulgar, niste adjective care dupa mine se potrivesc pentru lucruri, actiuni, dar nicidecum pentru cuvinte. Ce este un cuvant? o insiruire de silabe, de litere, cum pot acestea sa se transforme din cuvinte frumoase si dulci in vulgar si, in cazul meu, banabile? *cenzurat*(sa nu iau si aici warn) si penis, *cenzurat* sf [At: TDRG / Pl: pule / E: lat pulla] (Trv) 1 Penis. 2 (Înv) Nuia. 3 (Înv) Coadă, cu alte cuvinte, *cenzurat* este un sinonim pentru penis, in esenta, acelasi lucru, in schimb, in aparenta, ele sunt doua cuvinte foarte diferite, care odata rostite te pot duce fie in iad fie in paradis. Dar sa fim sinceri, cui ii pasa de esenta? Nu orice fraier de la colt se poate gandi atat de indetaliat, pentru ei realitatea inseamna doar ce se vede, e palpabil, miroase, aude, altceva nu exista, si mi se pare si normal, cand ultimu gram de inteligenta se foloseste in scopuri nobile precum deosebirea dintre vulgar si elevat. Tot acest calvar, dupa mine, este doar in capul unora, dupa cum am zis si mai sus, da, un gest, poate sa fie vulgar, un lucri, dar un cuvant sa fie vulgar? mi se pare o grandioasa ineptie...

Edited by GF RobertCM
Cenzurare
Link to comment
Share on other sites

Sper sa nu-mi iau report ca postez aici dar, incep prin a-mi spune ultimele cuvinte care nu am apucat sa le dezvalui.

 

Tin in special sa-i multumesc pentru sansa care mi-a acordat-o invitandu-ma in factiune, chiar x2.

Sa-i multumesc mai ales olteanului care m-a scos din rahat de fiecare data. (Centimetru).

Sa le multumesc catorva actuali/fosti colegi care m-au ajutat sa ma enervez grav pe ei.

A venit momentul sa parasesc factiunea. Din cate stiti, am fost inactiv. Nu mai am timp de samp, de b-zone, de voi.

Am un nou job, o noua responsabilitate. In luna octombrie am planificat data nuntii.

M-am distrat destul jucandu-ma. Mi-am trait jumate din copilarie pe pc.

Am responsabilitati mult mai importante in viata fata de (raport de activitate, live-uri, emisiuni si prezenta la sedinte).

Am o logodnica insarcinata in 3 luni, am o casa, o masina, facturi de platit, un job, un sef care ma violeaza in fund cum vrea el si etc.. ASTA E VIATA!

 

Cat despre NR, pot sa spun ca Centimetru si-a facut datoria de lider si nu s-a bazat pe "pupincurismul" care credea lumea ca il faceam liderilor si mi-a dat uninvite.

Olteanu` tot oltean ramane.

Am intalnit deseori in factiune multi cu potential, altii cu pretentii, altii niste zdrente, altii niste teroristi.. dar am trecut peste.

Si cum deseori toti cei care parasesc factiunea asta, lasa o lista a prietenilor, asa voi face si eu:

 

RazviTnx - Oltean şăf

Centimetru - Oltean sub-şăf

Mahoarca - cum sa nu zic eu de Mahoarca.. Un băiat bun ba. Un pusti de treaba. Caterinca baiatu. Ne mai auzim noi prin joc ba.

M4ms4s58gn94 - Giurgiuvean dm-ist. N-am sa uit nici Verdant, nici injuraturile dintre noi, dar te vreau LIDER! Bafta tie man!

Anaconda - Te-am mentionat acum pentru ca te-am intalnit inca de cand eram rank 1 aman2 si te bucurai la 50k care ti-am dat sa iti iei masina. Ai grija de tine marinica.

Antycus aka Chips - Nu pot descrie ce cred despre tine in acest post pentru ca nu incape. Pe scurt: Succes bro si ai grija de tine!

Miska - Am vazut ca si tu esti expulzat din factiune dar, mi-ai placut. Chiar daca m-ai enervat putin la inceput si te-a rezolvat Vitas, am ramas prieteni!

Kungen aka Sir.John.Broadi - jet!

AliNNN - Spune-i mamei tale ca nu are sanse la mine. Deja te-am facut pe tine!

Slash&Pade - Nu stiu care din voi a dat /report atunci, dar am trecut prin rahaturi multe impreuna! Remember OLD NR!

Mater - Lasa figurile, lider/sublider nu cred ca iei prea curand.

Shean - Gandeste-te ca e un joc, functia care o detii si-a spus cuvantul. Mai iesi pe afara!

 

Cam atat si cu lista celor care i-am intalnit p`aici.

Poate ne vom revedea peste cateva luni/ani.... cine stie..

 

Oricum, cert este ca am ceva de facut in viata. Ce as putea sa aleg? Sa plang ca B-Zone imi tine viata personala in loc sau sa plang ca nu mai am zile libere de stat acasa?

Oricum, succes mai departe. Eu mi-am incheiat activitatea de gamming. :)

Remember CemiL!

Link to comment
Share on other sites

ce activitate inimaginabila se intretine in acest topic. spamul este de nemaiintalnit, 2 posturi intr-o zi, e cevA WOW1 eu ma chinui, deschid subiecte si voi nimic....

 

te-am pupat cemile, succes in ot ce faci!

Link to comment
Share on other sites

pai daca CM ne-a interzis sa mai postam lucruri gen " noapte buna, yoy, nb, salut, m-am sculat, swag, plec, pa, ma duc la scoala, swag, yoy, lol.." , de .. cica intretinem si noi atmosfera....

Link to comment
Share on other sites

pai daca CM ne-a interzis sa mai postam lucruri gen " noapte buna, yoy, nb, salut, m-am sculat, swag, plec, pa, ma duc la scoala, swag, yoy, lol.." , de .. cica intretinem si noi atmosfera....

 

Acum tocmai ai afirmat ca nus titi sa scrieti mai mult decat: "pupu" "caca" "papa" "noapte buna"... ceea ce este destul de trist, avand in vedere ca ne numim News Reporter...

 

Voi nu stiti cat de amuzant era cand ne vizita kelton sa ne inchida topicu ca faceam prea mare spam... alea vremuri bune...

Edited by Cartofar
Link to comment
Share on other sites

Sper sa nu-mi iau report ca postez aici dar, incep prin a-mi spune ultimele cuvinte care nu am apucat sa le dezvalui.

 

Tin in special sa-i multumesc pentru sansa care mi-a acordat-o invitandu-ma in factiune, chiar x2.

Sa-i multumesc mai ales olteanului care m-a scos din rahat de fiecare data. (Centimetru).

Sa le multumesc catorva actuali/fosti colegi care m-au ajutat sa ma enervez grav pe ei.

A venit momentul sa parasesc factiunea. Din cate stiti, am fost inactiv. Nu mai am timp de samp, de b-zone, de voi.

Am un nou job, o noua responsabilitate. In luna octombrie am planificat data nuntii.

M-am distrat destul jucandu-ma. Mi-am trait jumate din copilarie pe pc.

Am responsabilitati mult mai importante in viata fata de (raport de activitate, live-uri, emisiuni si prezenta la sedinte).

Am o logodnica insarcinata in 3 luni, am o casa, o masina, facturi de platit, un job, un sef care ma violeaza in fund cum vrea el si etc.. ASTA E VIATA!

 

Cat despre NR, pot sa spun ca Centimetru si-a facut datoria de lider si nu s-a bazat pe "pupincurismul" care credea lumea ca il faceam liderilor si mi-a dat uninvite.

Olteanu` tot oltean ramane.

Am intalnit deseori in factiune multi cu potential, altii cu pretentii, altii niste zdrente, altii niste teroristi.. dar am trecut peste.

Si cum deseori toti cei care parasesc factiunea asta, lasa o lista a prietenilor, asa voi face si eu:

 

RazviTnx - Oltean şăf

Centimetru - Oltean sub-şăf

Mahoarca - cum sa nu zic eu de Mahoarca.. Un băiat bun ba. Un pusti de treaba. Caterinca baiatu. Ne mai auzim noi prin joc ba.

M4ms4s58gn94 - Giurgiuvean dm-ist. N-am sa uit nici Verdant, nici injuraturile dintre noi, dar te vreau LIDER! Bafta tie man!

Anaconda - Te-am mentionat acum pentru ca te-am intalnit inca de cand eram rank 1 aman2 si te bucurai la 50k care ti-am dat sa iti iei masina. Ai grija de tine marinica.

Antycus aka Chips - Nu pot descrie ce cred despre tine in acest post pentru ca nu incape. Pe scurt: Succes bro si ai grija de tine!

Miska - Am vazut ca si tu esti expulzat din factiune dar, mi-ai placut. Chiar daca m-ai enervat putin la inceput si te-a rezolvat Vitas, am ramas prieteni!

Kungen aka Sir.John.Broadi - jet!

AliNNN - Spune-i mamei tale ca nu are sanse la mine. Deja te-am facut pe tine!

Slash&Pade - Nu stiu care din voi a dat /report atunci, dar am trecut prin rahaturi multe impreuna! Remember OLD NR!

Mater - Lasa figurile, lider/sublider nu cred ca iei prea curand.

Shean - Gandeste-te ca e un joc, functia care o detii si-a spus cuvantul. Mai iesi pe afara!

 

Cam atat si cu lista celor care i-am intalnit p`aici.

Poate ne vom revedea peste cateva luni/ani.... cine stie..

 

Oricum, cert este ca am ceva de facut in viata. Ce as putea sa aleg? Sa plang ca B-Zone imi tine viata personala in loc sau sa plang ca nu mai am zile libere de stat acasa?

Oricum, succes mai departe. Eu mi-am incheiat activitatea de gamming. :)

Remember CemiL!

Bafta Cemil! Ai fost un membru'' exemplar si un coleg exceptional! De oameni ca tine avem nevoie in factiune, dar te inteleg perfect, nu poti sta pe joc cand maine-poimaine o sa ai un copil de crescut, ai si tu nunta, un servici, ai alte treburi! Iti urez succes in viata reala, sa fie plina de realizari, sa ai o nunta frumoasa si sa iti creasca copilul mare si sanatos! Sa imi dai PM cu ce nume ii pui, sunt curios:))! Succes si la locul de munca, si cine stie poate printre picaturi mai intri si pe SAMP sa stam si noi la o cafe''! Felicitari pentru ce ai resusit pe aceasta comunitate si felicitari pentru realizarile din viata reala, sper sa nu te opresti aici! De la jupanu'' Antycus aka Chips2000!

 

ce activitate inimaginabila se intretine in acest topic. spamul este de nemaiintalnit, 2 posturi intr-o zi, e cevA WOW1 eu ma chinui, deschid subiecte si voi nimic....

 

te-am pupat cemile, succes in ot ce faci!

Pana acum faceam SPAM ba si inca din ala smecher tare' dar face figuri CM asta si n-am chef sa iau FW-uri pentru asta. Il prind eu in game, numai pe contracte il tin!

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.