Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@LikEeE, iKs,

 

 

13. Inainte de a publica un anunt gratuit, aveti obligatia sa va uitati la persoana care a trimis mesajul. Daca X va trimite un SMS prin care vrea sa ii publicati un anunt de genul "Y vinde licente, [/sms xxx-xxxx]", NU publicati acel anunt. Au fost cazuri cand diversi playeri v-au cerut sa publicati un anunt prin care un membru Police Department vinde licente. Nerespectarea acestei reguli duce la sanctionarea cu faction warn.

 

Deeci.. eu nu ştiu regulamentul, sau voi?

Link to comment
Share on other sites

@, stai fara grija este si un premiu! Dar nu stiu cat este nu m-am gandit inca am sa vorbesc cu liderul si cu subliderul pentru a luat o hotarare impreuna. POSTATI FARA GRIJI EXISTA SI PREMIU, DOAR NU SUNT ABSURD CINE FACE CEVA GRATUIT IN ZIUA DE AZI?

Link to comment
Share on other sites

@, măresc premiul (in)existent cu 5.000$, fiind prima ediţie.

 

Succes participanţilor!

 

Click pe spoiler în caz că nu ştiţi despre ce e vorba.

 

 

Se pare ca liderul nostru a hotarat, ca topicul pentru concursul cu peisaje sa nu fie creat. Ca urmare concursul nu va muri va avea loc aici.(in topicul imagini si divertisment)

The best landscape

REGULAMET:

1. La acest concurs poate participa orice memberu al factiunii NEWS REPORTER.

2. Fiecare poate participa cu o singura imagine per editie.

3. Cine da edit dupa ce a postat nu va fi luat in considerare la acea editie.

4. Acest concurs presupune cautarea unor peisaje cat mai "apropiate" celor model, care sa se incadreze in tema data.

5. In fiecare editie tema va fi schimbata. Vor fi diverse teme, fiecare tema va fi insotita de o imagine ajutatoare.

7. Poza trebuia facuta neaparat cu aparatul din dotare, FARA CHAT!

8. Pentru a participa nu aveti nevoie de un partener, participarea se face pe cont propriu.9

9. Nu aveti voie sa editati pozele, nu aveti voie sa participati daca aveti moduri instalate.

10. Postarea imaginilor poate incepe odata cu startul editiei, si se incheie dupa 3-5 zile de la inceperea acesteia.

Model de participare:

Spoiler

Spun START editiei 1.

Tema: "Orasul".

Imagine ajutatoare: AICI

PS: Rog ca activitatea actuala a acestui topic sa fie suspendata pentru buna desfasurare a concursului. Daca nu ne putem intelege concursul va fi anulat.

PENTRU A PARTICIPA UITATI-VA LA IMAGINI SI DIVERTISMENT ACOLO SE VA TINE CONCURSUL!! NU AICI!!
Am nevoie de pareri si sugestii daca credeti ca trebuie adaugat ceva lasati un reply aici va rog.

 

Link to comment
Share on other sites

@, stai fara grija este si un premiu! Dar nu stiu cat este nu m-am gandit inca am sa vorbesc cu liderul si cu subliderul pentru a luat o hotarare impreuna. POSTATI FARA GRIJI EXISTA SI PREMIU, DOAR NU SUNT ABSURD CINE FACE CEVA GRATUIT IN ZIUA DE AZI?

Eu:)). Se face si fara premiu dar iese mai bine cand e cu ceva stimulent:))

Link to comment
Share on other sites

@@LikEeE, iKs,

 

 

 

Deeci.. eu nu ştiu regulamentul, sau voi?

Deci, o dai in absurd. Cat de multifunctional poti fi sa fi atent la 10 detali deodata? Ia-o logic: sunt peste 600 de jucatori online in medie pe zi, ca verifici tot spamu de pe sms, sa iei fiecare jucator in parte iti ia cel putin 6-7 minute. Anunturile gratuite dureaza 5 minute. Cate anunturi crezi ca vei putea trimite daca stai sa verifici pe toata lumea?

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.