Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, are avantaje, inseamna ca n-o sa mai fie greseli gramaticale. (sa speram)

 

Eu vreau sa dau niste raspunsuri mai interesante, sunt curios cum o sa fie.

Si eu,.vreau sa vad reactia msi multor prieteni. :)

Link to comment
Share on other sites

Atentie!!!

 

Luati simulari ca sa nu va treziti sanctionati sau ca nu stiti ce sa faceti cand aveti live. Daca nu o sa luati, probabilitatea sa fiti avansati la rank 3 este mult mai mica.

Link to comment
Share on other sites

Dragi colegi, am terminat cu examenele si voi deveni mult mai activ de acum in colo. onxiC are dreptate, simularile sunt foarte importante pentru membrii de rank 2, dar si pentru cei de rank 1. Va sfatuiesc sa fiti foarte atenti in aceasta perioada. Nu uitati ca si post-hunterii au luat vacanta.

Link to comment
Share on other sites

Pachetele au fost distribuite. Nu exista niciun rank 2 care sa se ocupe de pachete.

Majoritatea membrilor de rank 1 au primit pachete. Aveti la dispozitie 120 de ore sa le efectuati. Verificati topicul "Cereri pachete".

Link to comment
Share on other sites

Ce fain e sa stai sa dai anunturi la ..4 dimineata singur. Ador sa fac asta. M-am nascut pentru asta, jur!

Da Scrappy, ai dreptate, noi suntem un departament complex, sa nu ne subestimeze nimeni !

Link to comment
Share on other sites

O miiiiiiiiiiiica problema

Nu mi-a mers Sa:Mp, a trebuit sa il reinstalez, sa caut de unde sa il downloadez iara, etc.

Sper ca pot intra azi.

 

Bumti bumti.

 

ASA CA:

Dati-mi va rog un link de unde pot descarca GTA, ca nu mai gasesc niciunde.. Dati link nu ziceti site'uri. Ms mult :D

Edited by Mihaitzuu Legend
Link to comment
Share on other sites

@@TaTarusanu, tot mai frumos e online cu acel matchmaking epic si skinuri smechere pe arme, iti zic din experienta. :))

 

Asa piratat n-are acelasi farmec, si in plus, e summer sale, sunt reduceri imense, poti sa-ti iei CS:GO cu pana si 3-4 euro in unele perioade.

Imi dau seama dar astept o reducere mare..si mi-l iau. :D Nici nu se compara non-steam cu steam on..dar pana atunci e bine sa ma invat si asa :D

Link to comment
Share on other sites

Downloadezi uTorrent de aici, iar aici apesi pe GET THIS TORRENT ANONYMOUS DOWNLOAD si il downloadezi cu uTorrent.

 

Pai da... si imi da ceva un Alcoholic 120%.. ce naiba fac cu alcoholicu' ala? Sau ce fac dupa ce in downloadez?

 

Primu' care vede postu' asta sa ii zica lu' omxic sa verifice Discutii va rog.

Link to comment
Share on other sites

Pai da... si imi da ceva un Alcoholic 120%.. ce naiba fac cu alcoholicu' ala? Sau ce fac dupa ce in downloadez?

 

Primu' care vede postu' asta sa ii zica lu' omxic sa verifice Discutii va rog.

 

Alcoholicul ala este un crack sau este jocul terminat cum ar veni daca nu ma insel. Dezarhiveaza-l. 2 secunde, poate gasesc un link la care doar trebuie sa montezi cu Daemon.

 

 

Poti sa-l iei pe asta si sa iei si crackul de aici: http://thepiratebay.se/torrent/4118273/GTA_SAN_ANDREAS_NOCD_CRACK

 

Edited by omxiC
Link to comment
Share on other sites

Nu il mai pot descarca de niciunde. Nu imi merge nicicum... Ori imi arata checked 0.0% in continuu ori se blocheaza...

 

Deci ce sa fac? Sa nu mai zic de faptul ca am pachet (4) de terminat.

 

Daca pana azi pe la 12 nu rezolv ceva, asta e... :(

Edited by Mihaitzuu Legend
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.