Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ce aveti ba? Nu va mai certati in factiunea asta, aici ar trebui sa fim o familie nu dusmani, va puteti certa in afara factiunii cat vreti, dar nici acolo nu e indicat ca va "murdariti" trecutul.

@, nu mai sta pe forum ca numai prostii inveti.

Link to comment
Share on other sites

@SQ Scrappy, ce glumet esti...vrei sa pari interesant, dar nu esti, ai cont din 2009 si ai dora level 21...nu o lua in nume de rau, dar mai bine taci si nu mai critica tu pe x si y, sa iti vezi de contu tau si de persoana ta, si cu "e grele" ce vrei sa zici? Vrei sa zici ca sunt analfabeta? Daca da, atunci nu stiu care e mai analfabet din noi...

Daca vrei sa rezisti in Nr, ai grija cum vorbesti la adresa unui rank 4. Tu nu iti dai seama cat de om cumsecade este Scrappy.

Si cand nu stii nimic despre el eu zic sa taci. A mai avut un alt cont, dar nu cred ca te intereseaza pe tine.

Gata cu cearta ca iesim sanctionati de aici si mai inchide si topicu.

Nu uitati ca sublideru nostru este sRn si are o functie de admin.

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna News Reporters.

Ne vedem maine.

Vezi ca din cate stiu astfel de posturi sunt cam interzise.

Nu o lua in nume de rau, dar nu vreau sa fii sanctionat aiurea.

Este posibil sa gresesc si sa fie permise aceste posturi.

Oricum si eu va urez o noapte cat mai buna"

Edited by Ryakk
Link to comment
Share on other sites

:))) Acum am vazut acel post... Nu am nimic cu tine, dar nu te vad bine shakira nu stiu ce varsta ai, nici nu ma intereseaza dar deja incalci regula comportamentului si colaborarii cu restul membrilor factiunii. Grija pe viitor ;):D

Ms Ryakk... nu e nevoie sa le spui cum sunt ne e nevoie sa ma cunoasca toti :)

Toti rank 1 nou veniti cereti ajutorul / sfatul unu rank superior de preferat cei mai vechi asta ca sa nu iesiti din cauza unor greseli minore.

Welcome si spor la activitate!

Link to comment
Share on other sites

Vezi ca din cate stiu astfel de posturi sunt cam interzise.

Nu o lua in nume de rau, dar nu vreau sa fii sanctionat aiurea.

Este posibil sa gresesc si sa fie permise aceste posturi.

Oricum si eu va urez o noapte cat mai buna"

Ok, o sa tin cont pe viitor.

M-am gandit si o sa fac o cerere de simulare :D Sper sa ma descurc ^^

Link to comment
Share on other sites

Locuri mai sunt la voi? Am depus cerere cand erau cererile deschise si acum vad ca nu a raspuns nimeni si scrie si closed :(

Karlker nu ai dreptul sa scrii aici, nu faci parte din News Reporters. Cererile s-au inchis, vor fi verificate de catre lider.

Link to comment
Share on other sites

Locuri mai sunt la voi? Am depus cerere cand erau cererile deschise si acum vad ca nu a raspuns nimeni si scrie si closed :(

Cu siguranta nu vei mai avea nici o sansa in News Reporters din cauza acestui post inutil.

Liderul factiunii are dreptul sa inchida aplicatiile cand este sigur ca si-a gasit membrii.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.