Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, pacat, ar fi iesit o distractie...

 

Maine dau ultimul modul ECDL si anume Acces. Urati-mi noroc. Abia astept sa scap de o grija.

Edited by Tuckson
Link to comment
Share on other sites

@, pai, cardul a fost 125 lei, modulele au fost 55 lei fiecare( sunt 6 module) si mai trebuie sa dau 25 de lei pentru diploma.

Din cate stiu depinde si de la liceu la liceu pretul modulului. Fa calculul. Ar trebui sa fie in jur de 125 euro cred.


@, pai, cardul a fost 125 lei, modulele au fost 55 lei fiecare( sunt 6 module) si mai trebuie sa dau 25 de lei pentru diploma.

Din cate stiu depinde si de la liceu la liceu pretul modulului. Fa calculul. Ar trebui sa fie in jur de 125 euro cred.

Link to comment
Share on other sites

@, pai, cardul a fost 125 lei, modulele au fost 55 lei fiecare( sunt 6 module) si mai trebuie sa dau 25 de lei pentru diploma.

Din cate stiu depinde si de la liceu la liceu pretul modulului. Fa calculul. Ar trebui sa fie in jur de 125 euro cred.

Daca nu l-ai dat pana acum si vrei neaparat sa il dai sfatul meu este sa il incepi de anul asta. La anul nu vei mai avea asa mult timp.

Edited by Tuckson
Link to comment
Share on other sites

@, s-a blocat si roman fiind am tot apasat. :)) Mi-a postat de 2 ori din greseala. Scuze. Asa am patit si la un PM azi dar acolo pot sterge.

Link to comment
Share on other sites

 

Nume: [uS]Antycus. Rank: Network Producer. Membrul sancţionat: Mater.Chakra7. Sancţionat în data: 27.04.2015. Motiv: Limbaj pe /f. Sancţionat cu: Avertisment verbal. Dovada (în funcţie de caz): Nu este nevoie. Alte precizări: -

 

ok, tovarase.

Link to comment
Share on other sites

@,ti-am zis ma, permit ce vrei tu, dar pe /sms, /wt, unde vrei, dar nu pe /f...

tumblr_mavn4rSQJm1rsxhev.gif

 

*Ooo, domn' sublider, ce exprimare avem.

 

**Bun, se pare ca ai uitat sa te prefaci AFK cand se spune cate-un cuvant aiurea pe /f.

Link to comment
Share on other sites

Îmi pare rău pentru cei ce aţi ratat şedinţa nemotivat.

A fost scurtă, la fix a început şi la :20 deja împărţeam salariile.

 

Lucruri importante discutate, în mare:

- reporterii de rank 4+ vor ajuta la îmbunătăţirea modelelor de interviuri a celor de rank 3.

- reporterii de rank 2 şi 3 vor ajuta la perfecţionarea reporterilor de rank 1. (pachete, AG-uri, etc.)

- vom organiza mai des acele simulări în grup de interviuri (în fiecare duminică, într-o săptămână obligatorie, în alta nu, alternativ cu şedinţele, astfel încât vom avea câte o activitate obligatorie / săptămână) mai multe detalii despre ele veţi afla la începutul lor, vor fi anunţate din timp pentru a vă pregăti.

p.s: în cele obligatorii, veţi fi şi ascultaţi de către mine. Dacă nu văd progrese, acord şi sancţiuni. La cele opţionale, veţi învăţa mai multe, fără a fi sancţionaţi dacă greşiţi.

Link to comment
Share on other sites

Servus & seara bună! Fu o zi bună. M-am certat cu câțiva colegi, mi-am luat și un FW, așa mere, parcă seamănă a NR-ul ăla pe care îl știam.

 

& watch out, we got a badass over here

mBrFfZh.png

 

watch-out-we-got-a-badass-over-here.gif

Link to comment
Share on other sites

Eu tot încerc să fac un mediu plăcut pentru toţi, dar fiecare vine cu ideea lui de "mediu plăcut".

Dacă cineva nu renunţă şi nu lasă de la el, mereu există certuri.

 

Am tot încercat cu frumosul, dar văd ca la majoritatea se poate doar după un Faction Warn.

Euro, tu l-ai luat pentru absenţă nemotivată, altă poveste.

 

Noapte bună!

Link to comment
Share on other sites

Eu tot încerc să fac un mediu plăcut pentru toţi, dar fiecare vine cu ideea lui de "mediu plăcut".

Dacă cineva nu renunţă şi nu lasă de la el, mereu există certuri.

 

Am tot încercat cu frumosul, dar văd ca la majoritatea se poate doar după un Faction Warn.

Euro, tu l-ai luat pentru absenţă nemotivată, altă poveste.

 

Noapte bună!

Nu mă refer la FW neapărat. Mă doare la bască de ăla. Dacă dai search 'EuroStar' pe la log-uri NR RPG vei observa că am avut pe puțin 10 Faction Warns per total. Ideea e alta.

De ce unii care se văd cu funcții mai înalte își tratează colegii de rank mai mic cu superioritate, având impresia, că 'vaai, am rank 3/4/5, sunt zeu'. Okay, e foarte bine să te simți important atunci când pari cât de cât important. Dar de ce atunci când celor de acest rank ar trebui să li se acorde îndatoririle corespunzătoare pretențiilor avute, în mod ironic li se acordă sarcini celor care nu au respectivul grad? Hai să fim serioși. Nu dau nume.

Edited by EuroStar
Link to comment
Share on other sites

@@EuroStar, ai dreptate, dar asta nu ţine de mine.

Nu pot să-i învăţ să fie respectuoşi.

 

Şi eu am fost în situaţia asta. Cum am făcut? Am tăcut şi le-am înghiţit până am ajuns la rank mai mare.

Aşta e în orice facţiune, nu ai ce să faci. E un joc şi oricine vrea să se simtă important.

 

Somn uşor!

Link to comment
Share on other sites

@@EuroStar, ai dreptate, dar asta nu ţine de mine.

Nu pot să-i învăţ să fie respectuoşi.

 

Şi eu am fost în situaţia asta. Cum am făcut? Am tăcut şi le-am înghiţit până am ajuns la rank mai mare.

Aşta e în orice facţiune, nu ai ce să faci. E un joc şi oricine vrea să se simtă important.

 

Somn uşor!

N-am de gând să înghit materiile fecale ale altora, mai ales fiindcă de multe ori am căzut în situația de prost. Nu e vorba de respect, e vorba despre onoare, pe care mulți nu o au.

 

Nu te mai rețin, noapte bună!

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.