Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@EuroStar, îmi face o deosebită plăcere să citesc astfel de mesaje şi să văd că încă mai există jucători ce ştiu cu adevărat ce înseamnă comanda [/live] şi vor face multe pentru a o păstra alături de ei cât mai mult timp posibil.

Link to comment
Share on other sites

Salutare băieţi şi fete ! Eu sunt Deft. şi de astăzi vom fi colegi. Sper să ne înţelegem foarte bine şi pentru o perioadă cât mai lungă. Ţin să îţi mulţumesc Xin pentru şansa acordată şi promit că nu te voi dezamăgii.

 

Nu săriţi pe mine că nu sunt în facţiune dar aştept [/invite] de la Xin :)). Vorbim mai multe pe chat-ul facţiunii când voi primii [/invite].

Edited by Deft
Link to comment
Share on other sites

@@Deft, încă nu eşti membru oficial, dar să zicem.

Intră în joc pentru a discuta puţin, te rog.

 

Băieţi şi fete, urmează o şedinţă săptămâna asta, probabil duminică seara.

Anunţ pe forum când ştiu ceva concret.

Link to comment
Share on other sites

Le urez bun venit tuturor celor care au primit invite pana in momentul de fata cat si celor care urmeaza sa primeasca. Sper sa stati cat mai mult alaturi de factiunea News Repoters si colectivul acesteia. Welcome!

Sa fiti atenti pe forum la discutii pentru ca din cand in cand voi mai organiza cate un event in cadrul factiunii. Cu premii desigur!

 

@@Popek, eu ti-am zis, dar ma asculti? :))

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, dragi reporteri. As vrea daca se poate sa ma ajutati, in special cei de rang 1-2,

cu un event de tip Par/Impar, care va fi organizat la Restaurant 1 Los Santos. Daca doriti sa

dati si voi o suma de bani pentru a fi premiul mai mare, iar daca nu dati, tot o sa ma ajutati.

Consider ca mai multe activitati alaturi de cei noi, vor fi o motivatie pentru acestia, de a ramane

alaturi de noi, pentru a ne ajuta si pentru distractia cu care ii intampinam. Aceste activitati le

vor deschide ochii si vor vedea ca daca ai un rang mai mare, nu inseamna ca nu poti fi prietenos.

 

Sper ca m-am facut inteles si ca v-a placut. Noapte buna! <3

Edited by Andrey05
Link to comment
Share on other sites

@@Andrey05, o idee foarte bună, îţi aloc $10.000 din bugetul facţiunii pentru acest eveniment.

Te rog să faci şi poze la început, în timpul şi la finalul eventului, dar şi când acorzi premiul.

 

Succes cu organizarea!

Link to comment
Share on other sites

@@Andrey05, sper să am timp mâine, am de lucrat la structura şedinţei de duminică, de făcut topicuri, de primit aprobări de la admini, am şi de lucru cu firma la şcoală.. sunt aglomerat, vedem dacă am timp.

 

Noapte bună, am ieşit şi eu!

Link to comment
Share on other sites

@, ai firmă de exercițiu (F.E.) pentru clasa ta de la liceu?

Hello reporterilor, ce mai e de capu' vostru? Știu, nu am voie să postez aici, dacă nu aveți ce face, dați report.

Edited by sNaKs2000
Link to comment
Share on other sites

Buna seara, dragi reporteri. As vrea daca se poate sa ma ajutati, in special cei de rang 1-2,

cu un event de tip Par/Impar, care va fi organizat la Restaurant 1 Los Santos. Daca doriti sa

dati si voi o suma de bani pentru a fi premiul mai mare, iar daca nu dati, tot o sa ma ajutati.

Consider ca mai multe activitati alaturi de cei noi, vor fi o motivatie pentru acestia, de a ramane

alaturi de noi, pentru a ne ajuta si pentru distractia cu care ii intampinam. Aceste activitati le

vor deschide ochii si vor vedea ca daca ai un rang mai mare, nu inseamna ca nu poti fi prietenos.

 

Sper ca m-am facut inteles si ca v-a placut. Noapte buna! <3

 

Te ajut eu cu cea mai plăcere. Pun şi eu 3.000 $ - 4.000 $ pentru ca premiul să fie mai mare.

 

@ Mă bag şi eu la somn că mâine am teză la engleză şi nu am învăţat mai deloc. Vorbim mâine, noapte bună !

Edited by Deft
Link to comment
Share on other sites

Va salut si eu asa.. Inainte sa plec la scoala. A fost pre dulce somnul.. Nu m-am mai dus la primele ore.

Vreau sa sustin ideea lui Andrey. Ma bag si eu cu 10.000$ la premiul si o sa ajut si eu. Asta daca nu ma voi ocupa de testele de intrare dar vedem.

 

Link to comment
Share on other sites

@, da, am chiar două.

Una cu care am câştigat Business Plan 2015 (şi faza naţională) şi una pe care acum o încep.

F.E. NEW STYLE S.R.L. şi F.E. OBI & 3D S.R.L.

 

Asta ce mai inseamna?;)) habar n am

Link to comment
Share on other sites

Bună dimineaţa ! Ce faceţi ? Eu am intrat puţin în game pentru sesiunea de anunţuri gratuite dar a fost cam gol pe [/sms]..

 

Am 19 puncte de aseară până acum, a mers cam prost şi aseară. Eu plec acum la liceu, ne auzim diseară pe la 18:00, spor la [/news] !

Edited by Deft
Link to comment
Share on other sites

Buna seara, dragi reporteri. As vrea daca se poate sa ma ajutati, in special cei de rang 1-2,

cu un event de tip Par/Impar, care va fi organizat la Restaurant 1 Los Santos. Daca doriti sa

dati si voi o suma de bani pentru a fi premiul mai mare, iar daca nu dati, tot o sa ma ajutati.

Consider ca mai multe activitati alaturi de cei noi, vor fi o motivatie pentru acestia, de a ramane

alaturi de noi, pentru a ne ajuta si pentru distractia cu care ii intampinam. Aceste activitati le

vor deschide ochii si vor vedea ca daca ai un rang mai mare, nu inseamna ca nu poti fi prietenos.

 

Sper ca m-am facut inteles si ca v-a placut. Noapte buna! <3

Fa-l te rog la mine in biz :))
Link to comment
Share on other sites

@@Alcatar, da, mersi!

Legat de propunerea ta, mai adaugă şi ceva de genul: maşinile sunt tot alea de când e facţiunea, playeri sunt mereu mulţi, membri cu experienţă, singura facţiune ce nu are Sultan, până şi TTC au acea maşină specială şi Maverick, toate restul au, Paramedics au Rancher, etc.

 

p.s: pentru cei ce nu ştiu despre ce e vorba, Alcatar vrea să schimbăm un Van cu un Sultan.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.