Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@Alcatar, mai mare grijă cu posturile pe aici, te rog.

 

Eu nu mă simt aşa bine azi şi nu m-am dus la festivitatea de la şcoală. Oricum arăta jalnic clasa pe care au aranjat-o colegii mei.

Aştept să văd dacă apar azi rapoartele de acum două săptămâni să fac şi evidenţele astea.

 

O zi plăcută!

Link to comment
Share on other sites

Pentru ca a urmat o serie de SPAM cu"te rog nu-mi fa Black List". Nu sunt rau, doar daca altii ma enerveaza. II iert, cred ca o atentionare l-a ajutat. Daca se repeta, ii voi face atunci. Nu am facut deloc Black List pentru SPAM, cu toate ca uneori greseam din cauza lui si am luat si FW pe greseli din cauza asta. Asta e.


Hi, babe! facem bine, aproape e gata pachetul, mai am jumate:)) is bucuros

Link to comment
Share on other sites

Eu unul sunt fericit că am scăpat de acele reclamaţii absurde.

Acum trebuie doar să "ne facem reclamă" că se câştigă bine în News Reporters şi nu se mai dau sancţiuni aşa repede, iar mai apoi vom avea şi noi o facţiune plină.

Link to comment
Share on other sites

Seara bună reporteri! Cum o mai duceţi? Eu acum m-am trezit după un pui de somn şi mă simt ca nou-născut :)).

 

Fac un duş, mănânc ceva iar mai apoi ne auzim în game.

 

e bun, eu mi am terminat pachetul si am cautat referali. noapte buna

Link to comment
Share on other sites

Felicitări! Vezi să nu spui asta sau să nu cauţi şi prin game, din câte am auzit se sancţionează. Noapte bună!

ah, tocmai am facut topic la servicij la economii. ...noapte!

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti! Ce de activitate pe aici! Cum mai merge? Abia astept sa revin si eu. Sa ramaneti aceiasi! Sau macar sa mai apareti. Sa nu plecati nicaieri! Sper sa termin cu toata treaba din real cat mai repede. :)

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.