Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

, e la distanta de 3 minute de mine, aproape de Profi =)). Ma suni si pe mine cand mai treci pe acolo, ca doar ai numaru` meu... sau l-ai schimbat si s-a dus si ala ?

Link to comment
Share on other sites

, am fost la Vaslui si ai dreptate =)). Au o strada principala si restu is drumuri catre case sau chiar blocuri :)). Dar, unde am fost eu cazat cu echipa, cel mai frumos mi s-a parut la Suceava, frate. Cat de cat curat, au mai mult decat o strada si stiu sa gazduiasca "strainii". La Vaslui am gasit gandaci cand sa-mi pun si eu papucii in sertar =)).

Link to comment
Share on other sites

, Iashington baza :)). La Bacau n-am apucat s-ajung. Speram la anu viitor cand s-ar putea sa ajungem la turneul semifinal si mai apoi final. Facem sambata viitoare un event by NR ? :>

Link to comment
Share on other sites

, da-mi mie contu` o zi, n-o sa iei 3/3 =)). Apropo, daca iesi cu 3/3 iti da 10FP sau 300FP ? Ca doar esti si tu lider o data in viata :)).

Fiinda are mai mult de 2 sapt, cre ca 100 =))
Link to comment
Share on other sites

Fiinda are mai mult de 2 sapt, cre ca 100

Buna asta =))))). Sa se transforme si la noi, ba. Cand ai mai putin de doua saptamani, sa-ti dea 69/60FP, si cand te scoate cu 3/3 si ai peste 2 saptamani, sa-ti dea 169/60 FP =)))).

Ba, da la ce esti tu moderator ba fara sa stiu, A ?!

Edited by GodLike Zed
Link to comment
Share on other sites

, defapt da, nici lider nu ai cum sa fii =)))). Cand o sa iei tu lider sa ma suni waaaaaa. Iti dau special o bere daca iei, din aia la 7 lei, sa nu zici ca-s marlan =)).

Link to comment
Share on other sites

, dacă tu ai spus asta serios, ori esti beat de-adevaratealea, ori te-ai imbătat numa cât te-ai gândit la Bergenbier si la "Skol"at :>:> Mulțam de incredere si sper să fim coleji cât mai mult posibil, chiar dacă "Uneori mă faci să mă simt prost când imi dai maxim prin rime/ Şi alteori mă faci să ma simt chiar foarte bine." :>:>

Mâine am ascultare la romană, am plecat la invatat, noapte bună tuturor celor care citesc asta, $@|_|¤@

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.