Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut baieti, ce mai faceti? Azi iar am o zi incarcata. Am o rugaminte. Daca il vedeti online pe Rayn, rugati-l sa intre maine la ora 12:00 pentru a primi invite.

Edited by AIM Tuckson
Link to comment
Share on other sites

Salutare, reporteri. Cei drept de la un timp nu am fost activ pe forum, din pacate, in game ma gasiti, daca aveti nelamuriri intrebati mereu pe chatul factiunii prima data!

Link to comment
Share on other sites

Salutare, reporteri. Cei drept de la un timp nu am fost activ pe forum, din pacate, in game ma gasiti, daca aveti nelamuriri intrebati mereu pe chatul factiunii prima data!

Ce s-a intamplat? De ce nu mai esti helper?

Link to comment
Share on other sites

@@Popek, ne mentinem si noi ce sa facem...

 

Ultima data cand ma mentineam.. Ma aplecam ostentativ dupa o shaorma. Numai asa sa mai fac si eu niste abdomene sau ceva. :))

Link to comment
Share on other sites

Bon'seara, amici reporteri. Que passa pe-aici? Am cam lipsit (cerere de inactivitate *herderp*) şi voi reveni probabil marți seara.

Celor de rank 2: vă rog să vă scrieți ziarele pentru săptămâna următoare, posibil să mai organizăm un târg ca cel de acum 2 săptămâni. Vă mulțumesc.

(rank 3+, vă rog să îi ajutați până mă întorc)

Link to comment
Share on other sites

Unde te aplecai? Dupa prag?Stiu ca iti e prea lene sa mergi pana la shaormerie si faci comenzi acasa :))

Aici ai si tu dreptate. Dar am gasit o cale prin care sa merg pana acolo cu efort minim.

 

A reusit cineva sa vorbeasca cu rayn?

Link to comment
Share on other sites

Bine v-am regasit, reporteri dragi! Sper sa ne intelegem bine!

Ma bucur sã te revãd din nou. Mersi mult cã m-ai acceptat in aceastã facțiune minunatã, nu cred cã ți-am mulțumit pana acum.

Link to comment
Share on other sites

Bine v-am regasit, reporteri dragi! Sper sa ne intelegem bine!

Well, welcome back. Eu nu te cunosc, asemeni celorlalți, dar sper să o facem cât mai curând.

 

Whatever, azi merg cu maşina 10 ore, deci urați-mi succes ^^

Link to comment
Share on other sites

azi merg cu maşina 10 ore, deci urați-mi succes ^^

 

Vorba aia...

"Drum bun, cale batuta; cin-te prinde sa te..."

pupe:*

Un post la un an fac si eu si-s cap de pagina, sal.

Edited by North GodLiKe
Link to comment
Share on other sites

Am fost azi in parcul de distractii, am baut suc. Si faceam ture la baie. Inainte si dupa ce urcam in carusel. Just in case.

Link to comment
Share on other sites

Salutare, reporteri! Acum am ajuns si eu acasa, am avut cateva lucruri de rezolvat astazi pe plan personal. Ne vedem in game in aproximativ 1-2h.

 

Godlike, ma bucur ca ai renuntat la demisia respectiva. Te rog sa ma contactezi in joc maine, vreau sa iti spun anumite lucruri care, sper eu sa te faca sa realizezi ca aici este locul tau.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.