Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ce mai faceti baieti si fete? V-a molesit caldura? Mai puteti sa mai rezistati in casa? Mai suportati un lider asa inactiv? :)) Eu maine iar nu intru, o sa fiu plecat din judet deci.. fara net pentru mine. :(

Poate mai intru pe forum de pe telefon. Va urez un weekend placut si poate si racoros.. Prea multa caldura strica..

Link to comment
Share on other sites

Ce mai faceti baieti si fete? V-a molesit caldura? Mai puteti sa mai rezistati in casa? Mai suportati un lider asa inactiv? :)) Eu maine iar nu intru, o sa fiu plecat din judet deci.. fara net pentru mine. :(

Poate mai intru pe forum de pe telefon. Va urez un weekend placut si poate si racoros.. Prea multa caldura strica..

Da unde mai pleci ma?Toata ziua esti plecat :)) La mine azi e cod portocaliu de canicula asa ca nu o sa fie prea racoros :)) Poate trec pe la strand sa ma racoresc putin.Ceilalti ce mai faceti voi?

Link to comment
Share on other sites

Extazzy, cand revii?

Mancarea mea pe ziua de azi: prajituri de ciocolata, tort cu ciocolata iar ca si bautura, coca-cola. Nu mai dorm 3 zile..

Link to comment
Share on other sites

Salutare, de astazi sunt si eu membru ,,News Reporters'' am cateva ore aici, dar ma simt nemaipomenit. Sunteti cu totii de treaba v-am pupat :*

Tie cine ti-a dat invite? ??? Ti-am dat eu azi?

Duminica viitoare sau luni, acum plec la mare.

Daca e vorba de rank poti sa-mi dai din panel :))

Eu ti-as da rank dar, daca tor am facut gafa de a nu-ti da la timp.. Iti dau cand revii din inactivitate. Soarta de acum. :)) si tu ziceai ca n-ai rabdare pana la rank 5 cand vorbeam. :))
Link to comment
Share on other sites

Eu ti-as da rank dar, daca tor am facut gafa de a nu-ti da la timp.. Iti dau cand revii din inactivitate. Soarta de acum. :)) si tu ziceai ca n-ai rabdare pana la rank 5 cand vorbeam. :))

Mersi mult! :)

Edited by East Extazzy
Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, am facut un film despre jocul Battlefield 3: http://forum.b-zone.ro/topic/284298-b-zone-tv-battlefield-3-samp-trailer/?p=4327123Spuneti-va parerea, sa stiu daca a iesit bine sau nu :)

Parerea mea e ca esti cam inactiv si meriti bataie.

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, am facut un film despre jocul Battlefield 3: http://forum.b-zone.ro/topic/284298-b-zone-tv-battlefield-3-samp-trailer/?p=4327123Spuneti-va parerea, sa stiu daca a iesit bine sau nu :)

Imi place, +1 ai muncit ceva la acel video. Felicitari!

Link to comment
Share on other sites

Fiindcă am făcut un comic. Fiindcă voi face mai multe de genul. Have fun ^^

b2kcrCE.png

 

External link: http://i.imgur.com/b2kcrCE.png

 

 

Geniale. :)))

Abia astept sa o vad pe urmatoarea. :))

Miercuri, dupa sedinta vom face o activitate numita Parada verii. Vreau prezenta cat mai mare si fara scuze aiurea ca nu musca nimeni din voi. O sa va distrati.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Tuckson, nu avem voie sa detinem joburi ilegale acum?

 

8.5. In jurul orelor 12:00 - 18:00 sunteti obligati sa detineti job-ul mechanic. In restul timpului aveti voie sa detineti orice fel de job, legal sau ilegal, chiar si duminica, deoarece este zi libera. Regula se aplica pentru toti membrii rank 1, 2, 3 si 4.

 

 

 

Edited by AIM Tuckson, Yesterday, 13:09.
8.5. Nu aveţi voie să deţineţi joburi ilegale, doar cei de rank 5+ pot face asta, dacă au acordul liderului.

 

:-W

 

Link to comment
Share on other sites

Salut coleg. Am venit cu o intrebare. Aceasta este: Dacă nu am intrat pe server o zi și am alt job, pot primii FW? Aștept răspunsul prin quote. Și o alta intrebare. Pot sa am job ilegal?

Edited by GabYGaBuTzU
Link to comment
Share on other sites

Salut coleg. Am venit cu o intrebare. Aceasta este: Dacă nu am intrat pe server o zi și am alt job, pot primii FW? Aștept răspunsul prin quote. Și o alta intrebare. Pot sa am job ilegal?

Incearca sa dai /quitjob inainte sa iesi de pe server, intre 12-18 trebuie sa ai mechanic, iar in rest orice job, inclusiv ilegale.

Link to comment
Share on other sites

Salut coleg. Am venit cu o intrebare. Aceasta este: Dacă nu am intrat pe server o zi și am alt job, pot primii FW? Aștept răspunsul prin quote. Și o alta intrebare. Pot sa am job ilegal?

Exact cum a spus extazzy. Si da. Daca ai iesit cu arms si nu ai mai intrat pana a 2-a zi tot iei fw..

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.