Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Rank 4+: Cei care au sustinut testele si au primit invite, dar au fost scosi din cauza rollbackului, vor fi readaugati in factiune fara a mai sustine testele.

Pentru acest lucru verificati evidenta testelor.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, ce mai faceti dragilor? Cum stati cu rapoartele, ati terminat sau mai aveti de lucrat?

Felicitari celor care au luat rang up de curand, nu am apucat sa va felicit in joc pe toti, cred. Ne auzim prin game, o seara corecta!

 

@, Uite sefule, AIM?

 

 

Bine tu nebunule :)))))))

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@, un live spontan pe zi.

 

Apropo, incercati sa va intelegi cand faceti liveuri, nu va mai bagati peste colegii vostri si sa nu mai aud aberatia aia cu "nu e cu programare". Da, nu e cu programare dar e cu bun simt, use bun simt.

Link to comment
Share on other sites

@@Unknown X, laic.

Seara buna, baieti! Be, nu ma mai complic 30 de min sa intru pe samp, ne vedem maine, ma bag la un S.K.I.L.L.... Baftales !!!

Link to comment
Share on other sites

Buna, buna seara, la Mos Batran, am venit si eu odata, la un an cu sanatate, si....ce mai faceti mai, praduitorilor?

Stiti cumva unde pot face un topic pentru a-mi da un video sa se faca sub forma de gift? Sau cunoasteti pe cineva care se pricepe? :)

Daca da, astept un raspuns, mersi. O seara buna sa aveti! :*

Link to comment
Share on other sites

Doamneee, ce nab sunt. fpsMANN, am cautat pe google samp.dll original, era acolo un forum de la alt server, l-am descarcat, am dat copy si paste in fisierul normal cu San Andreas. Am intrat in samp, si ghiciti ce =)), imi apare totul alb, mi se incarca pana la mijloc si imi da crash. Lasa ca-i bine... Oricum, mai incolo imi chem un prieten sa-l rezolve... Doamne, am mai patit asta odata, nu mai vreau sa mi se strice iar jocu'... Aveti totusi vreo idee cum as putea sa-l repar?

Link to comment
Share on other sites

@@South Zhao, Poti face si un spontan si se rezolva, nu e neaparat sa astepti o cerere, zic.

Ce faceti dragilor? Cum stati cu rapoartele? Mai sunt 2 zile si incepe liceul ba! :( Bine, scoala, liceu, facultate..eu nu vreau... :(

Ne auzim prin game, v-am pupat.

Salut, eu am 170 puncte si mai am o saptamana liber, dupa urmeaza examenele.. hehe.

la scoala cu voi de luni, mai liber pe chat.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.