Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@AliNNN, nu-i nevoie.
Contul meu adevarat este MaDoXxX si deja am facut cerere, care, mi-a fost si acceptata. Trebuie doar sa cumpar unban si asta o fac din creearea a mai multor videoclipuri pe samp contra euro pe clientii :)

Edited by MaDoXxX TV
Link to comment
Share on other sites

@@MaDoXxX TV, Bai..ce sa zic, a fost frumos cat ai fost aici, esti un om super ok, dupa parerea mea, cam nebun, dar de treaba! :P

Iti urez succes in viata reala, succes cu ceea ce faci pe YouTube, si in tot ce-ti mai propui, poate cine stie, o sa revi aici, dam test amandoi, alea alea, daca stii ce zic. :)) Te-am pupat! :*

N'seara, ce faceti ma, praduitorilor?

Vedeti ca mai este putin si se calculeaza rapoartele pe aceasta saptamana, grabiti-va sa le faceti, daca nu ati terminat.

P.S: Asa se sta AFK in News Reporters, in grupuri de cate doi. Doi pe o parte, doi pe alta parte. :))http://imgur.com/JMGuJN9

Edited by Aynur
Link to comment
Share on other sites

@, poate o sa te vad si pe tine odata si odata lider aici, nu de alta, dar vreau sa-ti vin sub-leader ;)

Dam test amandoi ( pe skype ;) ) daca stii ce zic :P

 

Adica tu ma faci pe mine nebuna, no ? Stai ca te prind la colt smr :O

 

PuP :*

Link to comment
Share on other sites

Nu pot da EDIT la postarea de sus.

Salut, ce faceti?! :) Maine la scoala, liceu, munca...ba chiar facultate! :)) Iar incepe chinul.

Succes la raportul pe saptamana care urmeaza. :*

 

Cei care aveti pachete de pe data de 16.01.2016, am facut o evidenta, deoarece eu ma ocup de acum in colo, de asa ceva. Evidenta sta in felul urmator:

Clientul->data in care i-a fost acceptat pachetul->Numele celui care se ocupa de pachet->Data maxima, pana cand poate da pachetul. (7 zile):

_________________________________________________________________________________________________________

Edison->16.01.2016->BaikuTheBest->23.01.2016

[uS]Edison ofera rent cu 1$ la casa cu ID 505, pentru o reperare pe harta folositi [/findhouse 505]."
Nebunu30->16.01.2016->Puma0->23.01.2016
"Businessul cu ID 57 va ofera [/eat]. Va aspteptam cu drag sa consumati mancarea gata facuta!"
Yellow.xD->16.01.2016->QueD_->23.01.2016
"Yellow.xD cumpara casa situata in LV, acesta detine un buget de 700.000$."
GeNesYs->17.01.2016->ByngTM->24.01.2016
"GeNesYs vinde businessul cu ID 55 de tick Cluckin' Bell situat in arpopiere de HQ RDT la pretul de 3.000.000$."
[Dj]Ficzusinho->17.01.2016->cri01->24.01.2016
[Dj]Ficzusinho vinde sau schimba casa cu ID 37 situata in Grove Street, cu parcare si interior rar, la pretul de 3.500.000$."
Oxigen->17.01.2016->Dani1120->24.01.2016
"Doresti sa organizezi cele mai tari evenimente sau vrei sa bei alaturi de prietenii tai? Atunci vino la [/findbiz 12]!"
Cam asa va arata o evidenta facuta de catre mine, acestea sunt pachetele care trebuiesc data, pana in momentul de fata, dar nu o sa anunt in fiecare zi sau la fiecare pachet acceptat. Este de datoria voastra sa verificati. Daca nu puteti da un pachete pe numele vostru, ma anuntati pe mine sau pe AllexandroS.

 

Edited by Aynur
Link to comment
Share on other sites

Neata, terminai si eu raportu in sfarsit..maine am liber ( orar fac ) dar de marti merg.. si incep examenele.Sper ca pot lua o pauza de la pachete o perioada.

http://imgur.com/qRuNYhz new world record bye

810 bă? :O Lol... Felicitări!

 

@, Poate da, poate nu... :D Dar oricum, cu un post nou, se vede mai clar ceea ce am avut de transmis.

Parca nu mai am chef sa fac 1.000 posturi! :))

@@knazinho, 810, felicitari! :)) Ce sa spun..record in NR, din cate stiu eu.

Să zicem că-i cum zici tu, dar tot nu te cred. :))

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, scuzati de post. Am facut mici modificari la semnatura, daca va intereseaza, , @sRn. Mici amintiri. :3

Edited by AT Tuckson
Link to comment
Share on other sites

@, stii ce am uitat la acel event? Am uitat sa precizez ca mi esti prieten, nu doar fost lider. Ce mai faci, mai stii cand eram rank 1 si tu lider si ti am promis ca stau aici cel putin pana la rank 5? Eh, s a indeplinit, intre timp am ajuns si legenda si eu nu mi am dat seama.
Link to comment
Share on other sites

@, stii ce am uitat la acel event? Am uitat sa precizez ca mi esti prieten, nu doar fost lider. Ce mai faci, mai stii cand eram rank 1 si tu lider si ti am promis ca stau aici cel putin pana la rank 5? Eh, s a indeplinit, intre timp am ajuns si legenda si eu nu mi am dat seama.

 

Am vazut, daca te uiti la legende ai sa vezi ca am scris si acolo. Imi amintesc foarte bine. Lucrurile de genul nu se uita.

Link to comment
Share on other sites

 

Am vazut, daca te uiti la legende ai sa vezi ca am scris si acolo. Imi amintesc foarte bine. Lucrurile de genul nu se uita.

Pe mine nu m-ai menţionat bă, al dracu :)) dar mno, eu nu am fost trecut la legende. :)) Aş fi stat mult mai mult, da' am primit helper. ^_^. Ultimul meu post aici, că poate-mi iau warn.

Mult succes tuturor, la ranguri cât mai mari!

Link to comment
Share on other sites

Pe mine nu m-ai menţionat bă, al dracu :)) dar mno, eu nu am fost trecut la legende. :)) Aş fi stat mult mai mult, da' am primit helper. ^_^. Ultimul meu post aici, că poate-mi iau warn.

Mult succes tuturor, la ranguri cât mai mari!

 

Mno, tu stii ca esti pe acolo, am mentionat amintirile mai noi. Tu esti mai vechi decat rangurile mele in NR. :)) Pe acolo pe la inceputuri.

Poate n-ai luat legenda, dar ai ocazia sa faci ceva ca si helper. ;)

Mult succes cu functia!

Link to comment
Share on other sites

Nu zic nimic ca incerc sa fiu on pe modu ninja style ca si sRn :)) Stau ascuns in umbra si când am ocazia, pac! Am si atacat! :))

 

 

Off: knazitule am auzit ca te dai mare, ceapă ta

Vezi ca ma gândesc sa fac 1000 de puncte..... ce zici, ne intrecem putin, a? :))

Link to comment
Share on other sites

Nu zic nimic ca incerc sa fiu on pe modu ninja style ca si sRn :)) Stau ascuns in umbra si când am ocazia, pac! Am si atacat! :))

 

 

Off: knazitule am auzit ca te dai mare, ceapă ta

Vezi ca ma gândesc sa fac 1000 de puncte..... ce zici, ne intrecem putin, a? :))

nu men, te rog.Stai bland ca te exmatriculez.

Link to comment
Share on other sites

Cine mai are nevoie de puncte la raport, si vrea si pachet de anunturi, il rog sa ma anunte printr-un @mention aici, sau printr-un PM.

Pana acum, aceasta este statistica celor care au pachete:

Numele clientului->Data in care i-a fost acceptat pachetul->Numele reporterului care se ocupa->Data maxima in care trebuie sa termina pachetul.

 

Edison->16.01.2016->BaikuTheBest->23.01.2016

[uS]Edison ofera rent cu 1$ la casa cu ID 505, pentru o reperare pe harta folositi [/findhouse 505].
Nebunu30->16.01.2016->Puma0->23.01.2016
Businessul cu ID 57 va ofera [/eat]. Va aspteptam cu drag sa consumati mancarea gata facuta!
Yellow.xD->16.01.2016->QueD_->23.01.2016
Yellow.xD cumpara casa situata in LV, acesta detine un buget de 700.000$.
[Dj]Ficzusinho->17.01.2016->cri01->24.01.2016
[Dj]Ficzusinho vinde sau schimba casa cu ID 37 situata in Grove Street, cu parcare si interior rar, la pretul de 3.500.000$.
Oxigen->17.01.2016->Dani1120->24.01.2016
Doresti sa organizezi cele mai tari evenimente sau vrei sa bei alaturi de prietenii tai? Atunci vino la [/findbiz 12]!
S4bin->18.01.2016->Chad->25.01.2016
Suburban LS ID 109 este acum de vanzare! Productie foarte buna! Ofertele se fac la S4bin95 pe forum sau prin PM
Dragos_Coco->19.01.2016->Dragos_Ard->26.01.2016
Bussinessul cu ID 125, va asteapta cu o intrare de doar 100$ sa cumparati produse la preturi speciale. [/findbiz 125].
MrRutek->19.01.2016->Hwlk->26.01.2016
MrRutek ofera rent la casa cu ID 305 cu doar 1$.
Dumnezeu_->19.01.2016->MeLoCMG->26.01.2016
Vrei sa ai numar de invidiat sau unul mai simplu? Artificii si multe altele? Hai si tu la [/findbiz 15], te asteptam!
Wizzle->20.01.2016->NerdRage->27.01.2016
Ultras South ajuta financiar incepatorii. Verifica forumul uS pentru a face rost de bani usor.
KayDen->20.01.2016->Renzys->27.01.2016
Casa de pe Vinewood a fost scoasa la vanzare, [/findhouse 113].
pshycho->21.01.2016->Knazinho->28.01.2016
Un giveaway in valoare de 500.000$ va asteapta pe forum, sectiunea General Discutions.
Dragos_Coco->21.01.2016->Chitro1023.->28.01.2016
Casa cu ID-ul 338 va asteapta cu un interior de vis si [/rentroom] de doar 1$, [/findhouse 338].
Co[bR]a->21.01.2016->_QuaTro_->28.01.2016
Business-ul cu ID 112 va ofera mancare de cea mai buna calitate, [/findbiz 112] pentru a degusta mancarea regilor!
Succes in terminarea anunturilor din pachete.
  • - Reporterul desemnat sa publice anunturile, are obligatia de a verifica si el anuntul pachetului de care se ocupa.

Edited by fpsMANN Legend
Link to comment
Share on other sites

Salutare, colegi! Astazi am revenit si eu din inactivitate si am de gand sa ma pun din nou pe treaba. Voi ce ati mai facut?

Eu am scapat de toate tezele si testele si am luat note chiar foarte bune :))

 

@@sRn,m-a pus pe ganduri ce mi-ai spus cand ai acceptat cererea de inactivitate si am vrut sa-ti dovedesc ca nu am neglijat contul asta pentru cel mare.

Uite cate ore aveam pe contul mare cand am facut cererea > http://imgur.com/AQqwk2B

Cate am acum > http://imgur.com/3948UXp

Am facut doar 7 ore, adica o ora pe zi, timp in care am facut raport si am mai dat niste roburi...

Am facut asta pentru ca nu vreau sa-ti schimbi parerea despre mine si sa nu crezi ca nu-mi pasa de NR.

 

Stiu ca sunt invoit saptamana asta la raport, dar sa-mi dati si mie niste live-uri totusi :))

Edited by South Zhao
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.