Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ziarele vi le-am șters eu că se buguise de la update, dacă aveți nelămuriri, PM me.

 

Sărbători pascale fericite, colegi. Aveți grijă de voi, ne auzim prin game pe la 3-4. V-am pupat. :*

 

Nu postez eu des pe aici, dar și când postez.. :>

 

Sunteți așteptați în număr cât mai mare la after party de Înviere. =))

 

13115642_807475216051562_864778270_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

-Nume: Geani.

R1: In cursul zilei de ieri, membrul departamentului din Los Santos, KeNz.BELEAUA, a fost promovat de catre

R2: liderul sau, GigGs11[Legend], la rangul de Lieutenant (4). Echipa News Reporters ii ureaza mult succes!

-Data publicarii anuntului: 30.04.2016.

-Tema anuntului: Promovare rang 4.

-Alte precizari: Felicitări. | Șef de pagină.

 

 

 

 

Nume: MaGe123

R1: In urma cu cateva zile, membrul departamentului din Las Venturas, KeNz.BELEAUA, a fost promovat de

R2: catre liderul sau, Andrei_G, la rangul de Lieutenant (4). Echipa de reporteri il felicita si ii ureaza succes.

-Data publicarii anuntului: 01.05.2016.

-Tema anuntului: Promovare rank 4.

-Alte precizari: Felicitari! Doar ca acesta l-am gresit, el face parte din Los Santos Police Departament, iar eu am spus de Las Venturas.

 

 

Nu doar că ai greșit acolo, dar a fost postat si de mine. salpa nabule.

 

Salutare reporteri, ce mai faceți? De săptămâna asta începeți iar cu rapoartele, csf.. n-aveți csf.

Vă urez succes cu rapoartele și să aveți grijă cum publicați anunțurile gratuite. Știți cum se spune:

 

-Graba strică treaba.

 

-Contează calitatea, nu cantitatea.

Link to comment
Share on other sites

 

@@sRn, Felicitari pentru functia de Admin 1.

Voi, ce mai faceti? Cum o mai duceti?

 

Eu unul fac bine :D

ON: Am luat astazi un 6 la Fizica :( si na, cam naspa. Am intrat si eu pe SA:MP, la un AG, AI, csf, n-ai csf.

Link to comment
Share on other sites

Nu voiam sa ajung la momentul asta... din nou. Aceste sase luni au fost extraordinare, am avut parte de colegi de exceptie, dar si de momente mai putin placute. S-au facut schimbari benefice factiunii, s-a improvizat in multe momente, si, din punctul meu de vedere totul a iesit frumos.

 

Sper sa nu plecati din aceasta factiune cu un gust amar dupa sederea mea si a lui Bodo la conducerea factiunii, sper ca ati invatat ca nu prin ura va distrati, ci prin bunatate, bunastare si binevointa. V-am oferit libertatea de a crea ceva frumos, de a rade, de a glumi, de a face multe lucruri frumoase.

 

Plecarea mea nu a fost planificata, dar, din pacate, in acest moment nu pot juca, am niste probleme pe care trebuie sa le rezolv. Eu va doresc succes, atat pe plan virtual, cat si pe cel real. Aveti intotdeauna grija de voi, lumea va incerca sa va degradeze, sa va improaste cu noroi, fiti puternici :)

 

Poate, dupa rezolvarea problemelor, voi reveni in aceasta factiune minuntata, unde eu, dar si alti multi jucatori s-au consacrat. De la UnknownX pana la Bodo, majoritatea momentelor au fost pline de momente placute.

 

Succes noului lider, sa aiba grija de factiune pentru ca este una speciala, toti jucatorii de pe server vad ce facem noi, de aceea trebuie sa aiba mare grija cu noii veniti, sa ii instruiasca cat mai bine posibil si sa nu dea cu picioarele in ei cand gresesc, pentru ca asa nu va face nimic.

 

Numai bine, aveti grija de voi!

 

 

Ba da chiar, hai sa facem un scurt moment de amintire a tot ce au fost astea 6 luni pentru mine. Pai cum sa zic. Bai fratilor, am plecat ca un simplu membru, m-am intors la prima "dragoste" pe care am purtat-o inca din momentele de cand au fost UnknownX si sRn la conducere. In realitate, probabil ati mai auzit, ca vreau sa imi continui cariera dupa liceu la facultatea de jurnalism. In momentul de fata si profilul ma ajuta, filologie bilingv. Pot zice ca am ales de a ma intoarce aici in speranta de a va ajuta cat mai mult, ca un membru. Nu m-am gandit niciun moment ca as fi putut lua lider, nu aveam nici ideea asta, dar a fost bine primit. Tot ce am facut, am facut pentru voi. Nu pot zice ca am fost eu liderul ala activ, dar am fost un LIDER nu un BOSS. Un lider va trateaza ca pe egali si munceste cat poate alaturi de voi. Un boss va comanda si voi faceti. In astea 6 luni, am inchis ochii de multe ori, uneori mi-am dat seama ca nu a fost bine ce am facut. Am ras, am glumit impreuna cu voi, am alungat starea de monotonie mereu cand am fost on. Am deschis multe subiecte, probabil stiti multe despre mine, dar asa imi place mie. Mi-am creat un mediu familiar si imi place ca l-ati acceptat si v-a placut. Am incercat sa schimb tot ce se stricase si aproape ca am reusit, impreuna cu sRn, sa creez in totalitate atmosfera de cand am fost eu prima data aici, in 2011. Am trait multe momente pe aici, momente frumoase, momente mai putin frumoase. Am "crescut" impreuna cu voi in experienta si profesionalism si asta voi face in continuare, dar din pacate ca membru. Plecarea mea nu a fost una planificata, dar uneori cand esti bun esti luat de prost. Cam asta mi s-a intamplat mie, mi-a placut sa fiu diferit, sa nu ma simt condus de nimeni. Eu nu am fost ala de "jos" si m-am impotrivit si posibil asta sa imi fi adus plecarea "brusca" si nedorita de aici. Ziceti voi ca nu v-am dat rankuri la timp, dar uitati cate lucruri ati facut si eu am fost un om bun cu voi si v-am ajutat, dar m-ati tras la raspundere. Doar asa am vrut eu sa va sanctionez, sa va tin mai mult, sa vad ca aratati devotament. Mult respect Strampan. Mi-ai parut un antipatic, ai luat rank down de 2 ori, ai ramas aici. Ce pot zice, multa bafta viitorului lider, eu o sa ma intorc aici ca membru pentru a va ajuta si pentru a nu se strica atmosfera, probabil o sa fiu putin mai "tacut" deoarece multa lume acum e fericita ca a scapat de mine. O sa imi fie dor de momentele astea.

 

Multumesc pentru momente tuturor, cam atat am avut de spus.

 

Momentul cand ai plecat pe Germania.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Momentul cand ai plecat pe Germania.

Si cand te gandesti ca asta era in 2014, eu pe atunci nici nu aflasem de SA:MP :D

ON: Neata praduitorilor!

Link to comment
Share on other sites

Salutare, welcome celor noi! A trecut ceva timp de cand am postat pe aici, mi-a fost dor :>

Ma, in ultimul timp imi merge PC-ul ca naiba.. nu stiu ce-o sa fac, vad eu. Va salut.

Bafta la raport zeii mei, ne auzim mai tarziu daca e. :*

Link to comment
Share on other sites

Salutare colegi! Chiar daca am doar 8-9 zile în aceasta factiune, ma simt minunat. In primul rand, vreau sa-i multumesc lui sRn pentru sansa acordata atat mie, cat si celorlalti membrii. In al doilea rand, vreau sa va multumesc voua colegilor pentru ca m-ati primit cu bratele deschise. Va multumesc ca ma atentionati cand gresesc, iar cele doua FWuri pe care le am sunt din prostie.. @AT MaGe, @Don[TOV] @Tray123 si ceilalti membrii va multumesc ca ma ajutati, imi dati sfaturi si ma corectati atunci cand gresesc. Pentru mine, aceste lucruri inseamna mult. Va multumesc ca mi-ati citit mica poveste :)

Link to comment
Share on other sites

, tu nu meriți rank 1.

, am eu o soluție pentru PC-ul tău..

1. Deschizi geamul.

2. Iei unitatea în brațe.

3. O arunci pe geam.

4. Spui alor tăi că ai nevoie de o unitate nouă.

 

Restu' ce faceți? Bine? Sănătoși? Un început de săptămână cât mai plăcut, ne auzim în game.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.