Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Baieti, va scriu azi deoarece maine o sa mai intru putin si aici poate vad mai multi. A sosit momentul sa imi iau si eu ramas bun de la voi. Pff, nu stiu de unde sa incep, su t atatea de zis. In primul rand, multumesc NoTe[CAPITANU] pentru sansa acordata prin test de intrare, multunesc sRn pentru sansa acordata. Baieti, ma refer aici la cei pe care i-am prins eu cand aveam rank mic, va multumesc din suflet pentru tot. Razvii. aka AndrewGOW, Don, Electroo, MaGe., Sekkarou, Antonio, Presi, Georgee, Manillamaniacs, sRn, NoTe, Allex.MF, Dice, N.Catalin, Voyager, Denis aka Watson,Oita,TrayGOW, scuzati daca am uitat pe cineva, ati fost niste oameni exceptionali. Pentru cei din prezent nu am decat cuvinte de lauda, continuati ce faceti ca faceti bine. Pluto, psoN, Alexx, nu ii lasati, faceti o treaba buna. Am petrecut momente aici, momente superbe, ne-am distrat super. Multumesc pentru incredere si scuzati-ma daca nu v-am putut ajuta pe toti. Am incercat sa mai reduc monotonia, si imi pare rau ca am suparat pe calea aceasta. Pff, mult, da, News Reporters ramane factiunea mea de SUFLET, prima mea factiunea in jocul SA:MP. Pit spune ca pe parcursul carierei nu am luat nici o sanctiune, dar am invatat enorm din greseli. Sa ramaneti cum v-am cunoscut baaaaa, caci o sa ma intorc, fiti siguri. Am ajuns departe da, cum spun unii, dar consider ca mi-am facut treaba si am facut-o bine. Asa ca va UREZ SUCCES!

#RememberNetworkEditorAnDYY!

#HeiHeiHei.

Scuzati greselile, am scris pe telefon.

Edited by Peteleu Andrei
Link to comment
Share on other sites

Baieti, va scriu azi deoarece maine o sa mai intru putin si aici poate vad mai multi. A sosit momentul sa imi iau si eu ramas bun de la voi. Pff, nu stiu de unde sa incep, su t atatea de zis. In primul rand, multumesc NoTe[CAPITANU] pentru sansa acordata prin test de intrare, multunesc sRn pentru sansa acordata. Baieti, ma refer aici la cei pe care i-am prins eu cand aveam rank mic, va multumesc din suflet pentru tot. Don, Electroo, MaGe., Sekkarou, Antonio, Presi, Georgee, Manillamaniacs, sRn, NoTe, Allex.MF, Dice, N.Catalin, Voyager, Denis aka Watson,Oita, scuzati daca am uitat pe cineva, ati fost niste oameni exceptionali. Pentru cei din prezent nu am decat cuvinte de lauda, continuati ce faceti ca faceti bine. Pluto, psoN, Alexx, nu ii lasati, faceti o treaba buna. Am petrecut momente aici, momente superbe, ne-am distrat super. Multumesc pentru incredere si scuzati-ma daca nu v-am putut ajuta pe toti. Am incercat sa mai reduc monotonia, si imi pare rau ca am suparat pe calea aceasta. Pff, mult, da, News Reporters ramane factiunea mea de SUFLET, prima mea factiunea in jocul SA:MP. Pit spune ca pe parcursul carierei nu am luat nici o sanctiune, dar am invatat enorm din greseli. Sa ramaneti cum v-am cunoscut baaaaa, caci o sa ma intorc, fiti siguri. Am ajuns departe da, cum spun unii, dar consider ca mi-am facut treaba si am facut-o bine. Asa ca va UREZ SUCCES!

#RememberNetworkEditorAnDYY!

#HeiHeiHei.

Scuzati greselile, am scris pe telefon.

 

N-am mai trecut pe aici de ceva vreme, dar am intrat doar ca sa iti urez mult succes in continuare si sa ai grija la praduitorii din jurul tau...in orice factiune ai merge sa stii ca vei da de cel putin unul. Ai fost un reporter de nota 2000+ ... Mersi ca mi-ai spus de acest post si de alegerea pe ai luat-o, sper sa tinem legatura ca si pana acum :)

 

Iar ca sa inchei ( cum spunea cineva din factiunea aceasta ) cu o nota de aroganta , va salut pe toti si stiu ca pe unii o sa ii deranjeze acest post, dar ma doare fix in cot... A da...nici acolo ;)

Link to comment
Share on other sites

Salutare, imi cer scuze ca postez, dar poate va intereseaza.

Ai fost sau sunteti rank 5+ intr-o factiune mai mult de doua luni? Check General Discusions, The Legends of B-Zone! Pentru lideri vechimea este de patru luni. Detalii aici: https://forum.b-zone.ro/topic/139277-the-legends-of-b-zone-community-rpg1-server/?p=5450643


Hello, sorry for posting but maybe you are interesed.

You were or you are rank 5+ in a faction more than two months? Check General Discusions, The Legends of B-Zone! For leaders, you need four months in that faction. Details here: https://forum.b-zone.ro/topic/139277-the-legends-of-b-zone-community-rpg1-server/?p=5450643


Link to comment
Share on other sites

Ziua buna, ce sa facem, am profitat si noi de zii libera :D

Link to comment
Share on other sites

Salutare! Precum a procedat si AnDYY, postez si eu aici pentru a vedea mai multa lume decat daca as fi pe server, astfel putand sa-mi iau ramas bun de la toti. In aceste zile am decis sa ma las de SAMP pentru o perioada nedeterminata de timp, poate destul de mult. Jocul imi ocupa o mare parte din timp si mi-a scazut intr-un procentaj destul de mare notele de la scoala, deci nu mai pot continua. Aceasta a fost factiunea preferata, deci..daca o sa mai revin, sper sa ma primiti inapoi, poate peste ani. Multumesc tuturor pentru tot ce ati facut, pentru atmosfera creata pe chatul factiunii si pentru sprijinul daruit. Multa bafta tuturor, cu anunturile, ziarele, interviurile si concursurile, dar si cu tot ceea ce faceti si in viata reala, sa aveti grija de voi. Mi-a facut placere sa colaborez cu voi ^,^

Link to comment
Share on other sites

Pentru Bandit si Vipson, si altii care nu ma cred, http://imgur.com/a/AvABH

Asta imi aparea cand apasam pe T ( ca sa deschid chat-ul ), v-am anuntat, daca voi nu v-ati putut organiza in patru minute e alta treaba. Si va rog, eu nu am intrat aici sa ma cert cu cei care au gura mare, eu am intrat aici sperand sa gasesc oameni mai cum se cade, majoritatea sunt, unii nu.

Uitati-va la propriile voastre greseli pana sa comentati de altul va rog.

Multumesc frumos.

Am postat asta aici ca sa va dovedesc ca s-a buguit jocul, nu sa redeschid subiectul.

Edited by aRsenieBoca69
Link to comment
Share on other sites

Pentru Bandit si Vipson, si altii care nu ma cred, http://imgur.com/a/AvABH

Asta imi aparea cand apasam pe T ( ca sa deschid chat-ul ), v-am anuntat, daca voi nu v-ati putut organiza in patru minute e alta treaba. Si va rog, eu nu am intrat aici sa ma cert cu cei care au gura mare, eu am intrat aici sperand sa gasesc oameni mai cum se cade, majoritatea sunt, unii nu.

Uitati-va la propriile voastre greseli pana sa comentati de altul va rog.

Multumesc frumos.

Am postat asta aici ca sa va dovedesc ca s-a buguit jocul, nu sa redeschid subiectul.

 

Eu sunt om de treaba, asa-i? Stiu stiu, merci :))

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.