Jump to content

LV School Instructors - Discuţii | Discussions


 Share

Recommended Posts

Ionii mi-am fost dat seama ca am gresit ca am postat acolo . Am vrut sa scriu wrong dar faceam si mai rau.

 

 

E foarte fain. si Ionii mi-am intrebat familia si nu cred ca o sa ajung. Chiar nu poti sa imi accepti cererea te rog.

Bine. Nu mai da 3472985372897501 de posturi. Dai edit la unu si scrie.

Link to comment
Share on other sites

Acum cu reclamatiile pe siteul rpg raspunde si reclamatul sau doar liderul?

Astept raspuns DOAR de la Ionii, Pyro sau Roshu.

Nu vad cum ar putea raspunde reclamantul. Oricum , daca e sa se poata raspunda, o sa raspunda tot liderul.

Link to comment
Share on other sites

Dupa o cercetare mai amanuntita in legatura cu noul update la reclamatii,m-am decis sa va las sa raspundeti pentru a va apara.

 

 

 

Vreau ca raspunsurile voastre sa fie de bun simt.

 

 

Cer scuze pentru greselile gramaticale, nu vad ce scriu ,deoarece scriu de pe tableta

Link to comment
Share on other sites

Am vazut ca multi se cearta cu uploadul


deci : Tutorial Pentru Upload Picasa



1: Va trebuie cont pe google (se face imediat )


Cand aveti cont intrati pe picasa si dati pe : Upload Photos


tRbGK4G.jpg




2: Va va aparea o fereastra , click pe : Click to open the file browser


9mfTEpl.jpg



3: Va va aparea fereastra de selecare poze. Unul din motivele pentru ca picasa , este ca le poti selecta pe toate. Apoi klick Open


DF1fcrI.jpg




4: In 3min se vor uploada toate , al 2lea motiv pentru ca picasa. Pozele se uploadeaza toate in acelasi timp nu ca pe imgur.


Unde scrie 1-7 la mine va va aparea cum sa denumiti albumul. Dupa ce toate sunt uploadate dati pe Done. Pozele se uploadeaza singure in ordine.


uXbPDp1.jpg



5: Dupa Done va aparea aceasta fereastra. Selectati To: Public pentru ca liderul sa aiva acces la poze si apoi dati Share!


miKw9Ww.jpg




Cam asta e tot. mult mai rapid ca pe imgur , fara freeze , fara oops girafa a facut pe ea.


In caz ca va vor aparea pozele de mai multe ori , nu e panica inchideti browserul si deschidetil iar si vor aparea doar o data!


La cei de rank1 care vor avea 4/5 poze in acelasi loc ,pozele vor aparea toate + 1 de la ei care va contine toate pozele ce se misca. Pe aia care se misca puteti sa o stergeti linistiti , pozele normale inca sunt acolo.


Edited by claudinho7
Link to comment
Share on other sites

bob you nab , those are forum sugestions , not game sugestions.... game sugestions are close due for too many sugestion accepted and they don't have time to apply them all. for in game sugestion you should PM Kelton .... apoligize first .... them tell him. but only it is verry important cuz sugestions are not allowed in pm or ingame.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.