Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Nu stiu daca am apucat sa-ti spun, insa o fac acum, felicitari pentru lider, mult succes si ai grija de el ( scuze de intarziere, bac, permis, facultate ).

 

@@South Silviu, A trecut ceva timp de cand n-am mai vorbit :)) Cum o mai duci?

 

 

Mi-a fost dor de voi, astept report.

 

91r0efH.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

@S4F MrAlx, succes mai departe. Esti unul dintre membrii care m-au facut mandru cand am fost lider, iti multumesc pentru tot ce ai facut in aceasta factiune. Salut :) .

 

, insanatosire grabnica, te asteptam inapoi nenea :D .

 

@Daniel ZEW, n-ai idee cat de mult regret ca nu am la ce sa conectez vechiul HDD sa iau pozele de pe el... :( . Eu o duc destul de bine, abea ce m-am reapucat de o saptamana. In poza aia de ai pus-o eram rank 2, il luasem pe 05.07 :)) . Amintiri frumoase, a fost war-ul vs TTC, atunci cand i-am implicat si pe Southern si Hitman daca nu ma insel :) .Ti-as propune sa revii printre noi, dar tinand cont ca te-a mancat undeva, nuprea mai ai cum :| . O sa iti dau un PM si sa vorbim acolo, deschis. Te pup :*

Link to comment
Share on other sites

@S4F MrAlx, succes mai departe. Esti unul dintre membrii care m-au facut mandru cand am fost lider, iti multumesc pentru tot ce ai facut in aceasta factiune. Salut :) .

 

 

@Daniel ZEW, Ti-as propune sa revii printre noi, dar tinand cont ca te-a mancat undeva, nuprea mai ai cum :| . O sa iti dau un PM si sa vorbim acolo, deschis. Te pup :*

Nici nu vreau sa ma gandesc cate mi-ai zice daca as pune eu demisia:)). Bafta mai departe Alex, te asteptam inapoi. Pacat ca pleaca membrii valorosi ai TTC, speram sa ii inlocuim.

La ce te referi, de ce nu mai poate revenii?

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor, tocmai am venit de la mare. Felicitari celor ce au intrat în facţiune şi mult succes celorlalţi.

Dacă nu în seara asta o să ne vedem în game, cu siguranţă că maine o sa fiu ON din nou. O seară faină vă urez!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.