Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Welcome la toţi !

 

Ți-am trimis PM și te-am avertizat în legătură cu greșelile repetate pe care le tot faci, dar văd că pur și simplu ai rea-voință și nu vrei să mă asculți. Vei primi un Avertisment Verbal pentru această postare aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Am zis că nu o să mai postez aici, dar am nevoie să știu. Duminica asta care vine, este ședință? Sau activitate? Devil te rog răspunde-mi sigur să știu ce să-mi programez.

Link to comment
Share on other sites

Am zis că nu o să mai postez aici, dar am nevoie să știu. Duminica asta care vine, este ședință? Sau activitate? Devil te rog răspunde-mi sigur să știu ce să-mi programez.

Sedintele / Activitatile si orice de acest gen vor fi anuntate aici ( http://forum.b-zone.ro/topic/84641-tow-truck-company-anunturi-importante-announcements/ ) Sper ca te-am ajutat. O seara buna.

Link to comment
Share on other sites

Am zis că nu o să mai postez aici, dar am nevoie să știu. Duminica asta care vine, este ședință? Sau activitate? Devil te rog răspunde-mi sigur să știu ce să-mi programez.

De ce sa nu mai postezi? Trebuie sa vorbim, sa ne ajutam sa intebam, pentru asta e facut acest topic si doar suntem colegi, ce naiba! Da, va fi sedinta si cred ca va fi urmata de o activitate.....in ziua de duminica dupa ora 19:00 va fi sigur.

Link to comment
Share on other sites

Nu am mai scris de ceva vreme aici.

Am decis sa ramas aici si sa nu ma las de joc..

Noapte buna am iesit si eu,ne auzim maine.

Link to comment
Share on other sites

Darius, bine ai făcut, de ce să dai cu 'bâta-n baltă' la tot ce ai muncit până acum ? Ai o 'reputaţie' destul de bună. Succes în continuare.

Antycus, mulţumesc foarte mult.

Link to comment
Share on other sites

Am decis să mă retrag din TTC, nu am timp de aproape nimic, sunt şi într'un partid politic ( PSD ) şi sunt multe acţiuni de făcut în cazul alegerilor prezidenţiale. Victor Ponta, Preşedinte !

Succes în continuare Antycus, Darius, Devil, Ale.

Link to comment
Share on other sites

Am decis să mă retrag din TTC, nu am timp de aproape nimic, sunt şi într'un partid politic ( PSD ) şi sunt multe acţiuni de făcut în cazul alegerilor prezidenţiale. Victor Ponta, Preşedinte !

Succes în continuare Antycus, Darius, Devil, Ale.

Bafta mai departe.

 

 

Am avut ceva probleme cu imgur,acuma vad ca merge si sper ca am pus bine pozele:)).

Noapte buna am iesit si eu,ne auzim maine,sper sa ajung la sedinta sa nu primesc iara telefon in ultimu' moment ca trebuie sa plec.

Link to comment
Share on other sites

Nu e ședință, noobule, e activitate importantă.

Sedinta sau activitate e cam tot una:)))

Scuze pentru ca nu am ajuns dar asa primesc in ultimu' moment telefon ca trebuie sa plec.

Saptamana viitoare trebuie sa ajung neaparat.

Noapte Buna am iesit,ne auzim maine.

Link to comment
Share on other sites

@,

Vezi ca ti se vede pin-ul in video...te bat astia si iti ia bani :))

Frumoase activitati mai ales cand le castigi. Poate mai facem si saptamana viitoare.

Am plecat la scoala mult succes si voua.

Link to comment
Share on other sites

Dupa 6 luni si fara 7 zile am fost adaugat pe lista de legende ale serverului, sectiunea Tow Truck Company! Sper sa nu ma opresc aici si sa raman aici mult timp! Cu voi am trait momente memorabile insa si momente grele! Cu bune, cu rele am ramas aici si am ajutat la dezvoltarea factiunii cum am putut eu mai bine si ma bucur mult ca multi dintre membrii sau dintre fosti membrii aduc la adresa mea cuvinte de lauda! Sa nu uitati ca Antycus[ZEW] a fost si va fi mereu alaturi de voi, indiferent de situatie! Poate cateodata vi se pare ca sunt dur ca tip, dar tot spre binele vostru o fac, ca daca continuati veti fi sanctionati, asa ca atunci cand intervin nu o fac din rautate! Cu repesc si stima pentru voi, Antycus[ZEW]!

Link to comment
Share on other sites

Bună seara. Se pare că n-am putut posta astăzi rapoartele și nici intra în joc. Mâine am un program mai libertin, în concluzie veți afla rezultatele de la rapoarte și veți primi salariile și bonusurile, inclusiv banii de la evenimentul de aseară.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.