Jump to content

Paramedics - Legende | Legends


Corneliu
 Share

Recommended Posts

Nume: Cicatrice

Factiune: LV Taxi

Mesajul tau: Felicitati tuturor ce se afla pe aceasta lists, in special lui Jack_D.

Link to comment
Share on other sites

Nume:[uS]Mr.Alexutz13 (Noua Legenda Paramedics)

Factiune:Paramedics, cea mai tare factiune de pe acest server.

Mesajul tau:Nu stiu cum sa incep.. .

Ma simt onorat sa fiu pe aceasta lista. De cand am intrat in aceasta minunata factiune, am avut in minte 2 lucruri: Sa ajung legenda si sa imi fac prieteni adevarati.

Prin adaugarea mea pe lista legendelor consider ca mi-am indeplinit visul in aceasta factiune. Tot timpul m-am dedicat acestei factiuni si prin adaugarea pe aceasta lista, cred ca munca mea a fost rasplatita, pot sa fiu sigur ca nu am facut totul degeaba.

Daca nu ar fi existat prietenii mei care sa ma sustina, sa ma critice si sa ma felicite cand era cazul nu as fi ajuns niciodata sa imi fie scris numele aici.

Doresc sa le multumesc in special urmatoarelor persoane, care consider ca m-au ajutat cu tot ceea ce au putut in minunata mea cariera de medic.

@IoanaB: Multumesc naba pentru tot sprijinul acordat, iti multumesc pentru tot ce ai facut pentru mine, 50% din aceasta legenda ti se datoreaza tie. Multumes, ramai naba mea, te pup! :*

@DemonRullz:Nabule iti multumesc pentru promovarea la rank 5 si pentru tot ajutorul acordat.

@Loriii: Naba iti multumesc pentru ca mi-ai fost aproape si pentru ca m-ai ajutat cand am avut nevoie :*.

: Esti nabu' meu, multumesc nab ca m-ai ajutat tot timpul si ca imi esti un prieten bun.

@JOHN ToV: Multumesc ca m-ai indrumat si ca mi-ai deschis ochii, chiar daca au existat intre noi si unele neintelegeri, mi-am dat seama ca tu voiai sa ma ajuti. Iti multumesc!

@Wuk0nG: Multumesc nabule ca mi-ai fost aproape, ai avut incredere in mine si m-ai ajutat. Tu esti nabu' meu si o sa ramai asa. Multumesc pentru tot

@Tule ToV: Multumesc pentru [/invite], ai fost un leader bun.

@Jonis ToV: Esti un nab si in acelasi timp si un subleader bun, felicitari si tie pentru legenda si sper sa te vad cat mai sus.

@South Missy: "Mamicuta" mea draga, iti multumesc pentru tot sprijinul acordat, te pup :*.

@South Crissy: Naba mea Crissy :), multumesc ca m-ai ajutat cand am avut nevoie si ca mi-ai fost aproape.

Acestia sunt membrii si fostii membrii care consider ca m-au ajutat in drumul meu spre legenda si in drumul meu in aceasta minunata factiune. Va multumesc! Chiar daca unii nu credeau ca am sa petrec atata timp in aceasta factiune si ca nu am sa ajung pe aceasta lista, am un mesaj sa le zic: Never say Never!

Sa fiti iubiti!

 

 

 

 

 

By Noua Legenda Mr.Alexutz13! 26.07.2015

Edited by South Alexutz
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Legende | Legends
  • Preot Claudius unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.