Jump to content

Paramedics - Legende | Legends


Corneliu
 Share

Recommended Posts

v6xlObX.png

ro32.pngÎn acest topic apar legendele facțiunii Paramedics. 

Pentru a fi trecut in topicul de legende trebuie să fii petrecut cel puţin 365 de zile (un an) în facţiune fără să o părăseşti. La lideri se cumulează timpul ca membru + lider.

! Liderii trebuie să ceară acordul unui admin 4+ înainte să modifice topicul. !

 

uk32.pngIn this topic appear the legends of the Paramedics faction.

If you wanna be a legend you have to spend at least 365 days (a year) in the faction without leaving it. For leaders it counts member + leader time.

! The leaders need to have approval from an admin 4+ before editing this topic. !

 

ALLEN

uiDivo

Brunetta.

Tule

Row

Missy

DemonRullz

IoanaB

Mango.

Jonis

.VaLy

xMada

Claudius

Night

Pikovit

.Alex

ByKode

Natsu

MAff96

Sebi.

sijeiul
ACABz
Nackt
Medievh
dotzo

[RMS]Mihai

[I]oNuT

Delgado

Criss.

Madalin

SlashX

Donut

Bubu

psoN

Melisa

Natali

 

 

ro32.pngDacă doriți să le transmiteți ceva acestor membri, o puteți face respectând modelul de mai jos.

  • Nume:
  • Facțiune:
  • Mesajul tău:

 

uk32.pngHere you can find our faction's legends. If you want to leave them a message, do it by the model:

 

  • Name:
  • Faction:
  • Your message:

 

ro32.pngAceste persoane vor avea mereu un loc în facțiunea noastră! Mulțumim!

uk32.pngThese people will always have a place in your faction! Thanks!

Edited by South Bubu
Legende noi adăugate
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: suzeTa
  • Factiune: The Barzini Family
  • Mesajul tau: Sunt mandru ca ma aflu pe aceasta lista. Pe vremea cand eram eu lider, factiunea Fireman/Paramedic era cea mai activa si ingrijita! Sper ca si [F4L]Corneille sa o pastreze asa.

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: ALex ( Tomblerone)
  • Factiune: None.
  • Mesajul tau: Ma bucur foarte mult ca nu ne-ai uitat si pe noi , sper sa faci o treaba buna si sa ridici foarte mult aceasta factiune . Totul tine de respectul membriilor . Cand eram eu lider toti membrii erau respectosi, deci asa sa faceti si voi . Cornele succes in continuare si sa fi un sef bun .

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: =SOLDIER=
  • Factiune: Hitman Agency
  • Mesajul tau: Ma simt onorat sa ma aflu pe aceasta lista . Fireman/Paramedic (Fire&Medic Departament) este si va ramane una dintre factiunile mele de suflet.Aici am invatat cum se joaca cu adevarat sa-mp,si tot aici am invatat ce este respectu'.Felicitari celor care au facut ceva pentru aceasta factiune minunata,si nu in ultimul rand felicitari [F4L]Corneliu pentru munca depusa.

Edited by SOLDIERR
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Crepo
  • Factiune: Tow Truck Company
  • Mesajul tau: In primul rand salutari , in al doilea rand ma simt onorat sa fac parte din aceasta lista cu nume grele ! Ce pot sa zic Fire & Medic Departament pentru mine a fost inceputul carierei mele pe sa:mp aici am invatat totul de la bunul meu prieten psihidelick, imi aduc aminte acum 1 an ma invitat psihidelick alaturi de trupa lui de atunci Stingaciu_Calin , Evolution.(Lucii) , Benny ( care sa dovedit a nu fi asa cum parea,,,) etc oameni care la vremea acea isi dadeau si sufletu' pentru F/P . Bun zis si facut am intrat in familia lor m-am dovedit a fi activ , respectos si psihidelick a observat lucrul aceasta si la numai o saptamana am primit rank 4 , au fost momente minunate eram cel mai fericit , dadeam viata jucatorilor din placere , psihidelick isi punea toata baza in mine observand lucrul asta urmatoarea sedinta am primit rank 5 , am stat alaturi de F/P cat am putut din pacate din motive personale a trebuit sa'i parasesc ducandu-ma in Stracci . In incheiere vreau sa zic ca Fire & Medic Departament va avea mereu un loc special in inima mea . Cornel bafta in continuare , conduci o factiune minunata !

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: TuningMaster93
  • Factiune: None
  • Mesajul tau: Imi face o foarte mare placere sa ma aflu pe lista Legendelor, foarte putini stiu de lorul nostru in aceasta factiune. Acest departamente a fost inceputul pentru noi toti, cei mai importanti playeri pe server, si chiar multi admini, au trecut si au crescut in ex Fireman/Paramedic. In 2 ani de zile de B-zone, am fost doar in 2 factiuni, F/P si FBI, 2 factiuni care eu le-am considerat printre cele mai importante si active pe server, si nu ma mandresc cu o lunga lista de factiuni. De fiecare data cand vad un medic, imi aduc aminte de acele momente, si dorinta de a ma reintoarce revine de fiecare data. Sper ca aceasta factiune sa fie vazuta de toti, asa cum eu o vad.

Edited by NSL Tuning93
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: ALLEN
  • Factiune: Hitman Agency
  • Mesajul tau: Sunt mandru ca am fost la conducerea acestei minunate factiuni si presupun ca am lasat o impresie buna aici in Fire & Medic Departament chiar daca am renuntat asa repede sunt mandru ca am lasat in urma mea un nume mare everzor un sublider de nota 10. Multumesc tuturor care m-au ajutat sa tin factiunea pe locul 1 in acea perioada.

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: psihidelick
  • Factiune: None
  • Mesajul tau: Ce pot sa spun, este clar ca.. eu o sa raman mereu in istoria acestei factiuni. Fiecare om, care posteaza aici.. a prins un anumit lider,si este normal sa povesteasca despre " el ", ceea ce mi se pare normal. Ce nu mi se pare normal, este ca.. multi,pe care eu i-am invatat sa joace SA:MP, au uitat de unde au plecat.. nu mai cunosc respectul, au devenit avari, vor doar bani.. si putere, baieti.. EU NU ASA V-AM INVATAT, si.. SOLDIER,in mare parte este vorba si despre tine.. nu uita ca eu ti-am luat prima ta masina personala,iar tu.. te-ai schimbat foarte mult fata de mine. Despre restul, nu pot sa spun acelasi lucru, au ramas " langa mine ", mult mai mult decat ai facut-o tu. Ce ma supara in mod direct, este ca.. voi ati fost langa mine doar cat a existat domnia mea in factiunea asta, dupa.. ce v-ati spus? v-ati vazut cu masini personale si bani, " da-l ma.. gata,l-am facut si p'asta ", urat.
  • Domnia mea in factiunea asta, a fost una pe care eu o consider istorica. Am luat totul de la 0, si cred ca am reusit sa ajung undeva.., tin minte paradele pe care le faceam langa fostul STRACCI HQ, sau.. cand mergeam toata factiunea sa dam un /ad,si umpleam strada la CNN LS. Ce pot sa spun, a fost cea mai frumoasa perioada SA:MP din toata cariera mea in acest joc. Corneliu, tu nu prea ma ai la inima, eu nu te am la inima, dar.. intr-o problema legata de factiune, intotdeauna te voi ajuta. Sper sa pastrezi curat numele asta, asa cum l-au pastrat toti liderii care au fost inainte,si dupa domnia mea. Felicitari pentru topic.
  • P.S: de incheiere, vreau sa le multumesc catorva oameni.. care au stiut sa-mi fie prieteni: Crepo,Lucii,ByMageS,TunningMaster93,PIN92,Benny,ToX ( daca la uitat cineva,eu nu l-am uitat ),Cr@u si toti baietii care au fost alaturi de mine.

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Andr3yCzz
  • Factiune: Fire & Medic Department
  • Mesajul tau: Salutare tuturor ! Vreau sa spun ca sunt foarte onorat ca fac parte din aceasta lista de "super-eroi" al acestei minunate factiuni. Pentru mine , "Fireman/Paramedic" a fost prima factiune si dupa cum stiti ca se spune , "prima iubire",de aceea sunt foarte legat de aceasta factiune , de toti membrii care au fost , sunt si vor fi in ea. As vrea sa va transmit sincere FELICITARI celor care au ridicat factiuniea la nivelul la care se afla in momentul de fata. Respect ! ALLEN a facut o treaba minunata in aceasta factiune si sunt sigur ca si ceilalti ! Acum a venit randul meu si a lui [F4L]Corneliu (pe care il respect pentru munca sa) sa mentinem factiune la nivelul la care se afla sau chiar sa o ridicam MAI SUS !

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Simon_DraGoS
  • Factiune: Stracci Family
  • Mesajul tau: Sunt mandru sa ma aflu pe aceasta lista, pentru mine Fire & Medic D. a fost una dintre cele mai frumoase perioade petrecute pe SaMp, a fost prima mea factiune si a fost prima factiune in care am luat rank 6 (sublider). Tot timpul am urmarit activiteatea acesteai factiune si tot timpu a fost printe primele ! Felicitari pentru acest topic [F4L]Corleniu !

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Snizel
  • Factiune: Hitman Agency
  • Mesajul tau: Felicitari tuturor celor care se afla pe aceasta lista, felicitari pentru munca voastra, efortul depus, si toti ce ati facut pentru Fire & Medic Department. Ma bucur ca ma aflu si eu pe lista, si sper ca factiunea sa se ridice cat mai sus. Succes actualilor si viitorilor lideri/sublideri, si chiar si membrilor, fara de care nimic nu ar fi fost posibil.

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: CoSm1n
  • Factiune: Civilian
  • Mesajul tau: Am fost si eu in Fire & Medic Departament si cred ca este o factiune foarte frumoasa si atractiva. Dar vad ca tu nu ai amintit de Snifel04 cel care a fost leader pe vremea mea ;) . Un leader excelent. Oricum imi place aceasta lista si sper ca pe viitor sa fac parte si eu din ea .

Link to comment
Share on other sites

Nume: BlackThief

Factiune: Fire & Medic Department

Mesajul tau: Vrea sa-i felicit pe toti cei care sunt trecuti aici, sun sigur ca au facut o treaba excelenta si au ridicat factiunea aici unde ii este locul, in varf! Eu l-am cunoscut pe everzor si pot afirma ca a fost un Sub-Leader de nota 10, alaturi de Corneliu! Nu pot spune decat ca sunt foarte bucuros sa fac parte din aceasta factiune unde au ''domnit'' atatia oameni importanti! Va urez multa bafta si aveti tot respectul meu!

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Sebby
  • Factiune: Fire & Medic Department
  • Mesajul tau: Este o onoare si o bucurie pentru mine sa ma aflu pe aceasta lista. Fireman/Paramedic a fost prima mea factiune inca de pe vremea lui psihidelick si a ramas si va ramane un loc in care as veni oricand. M-am implicat in organizarea factiunii si am facut-o din placere pe vremea lui Snizel cand am fost si sublider si cred ca am reusit impreuna cu el si cu alti membri importanti de atunci sa ducem factiunea pe unul din locurile fruntase. Imi pare bine ca a ramas pe maini bune si ca nu se va pierde toata munca depusa aici. Prin prezenta mea actuala aici vreau sa ma implic la fel de mult si sa dau tot ce pot pentru amentine factiunea pe locul 1. Toti de pe aceasta lista merita sa ramana in istoria acestei factiuni pentru ca au pus suflet si s-au implicat in dezvoltarea ei si, intr-adevar au scris istorie.

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Stepf Richter.
  • Factiune: Civil.
  • Mesajul tau: Frumos din partea celor ce au contribuit la "buna starea" factiunii. Sunt putini de level mare care intra intr-o factiune pentru a face ceva. Cu atat mai mult liderii care renunta dupa cateva luni. Corneliu e un specimen destul de interesant. A fost si Snifel04 care a fost un timp destul de indelungat lider FP. Multa bafta cu factiunea. Ma bucur intr-un fel ca exista si oameni care nu joaca pentru bani, case si masini... Apropo, frumos logo. Cine l-a facut? (kiddin' =) )

Edited by Stepf Richter
Link to comment
Share on other sites

•Nume: VaLycena

•Factiune: The Barzini Family

•Mesajul tau: Sunt mandru ca sunt una dintre legendele care au ramas in istoria Fireman/Paramedics

(Fire & Medic Department) si vreau sa le transmit celor care vor sa faca istorie in aceasta factiune

sa se tina de treaba sa fie seriosi si activi.Doar atunci o sa fie apreciati la adevarata lor valoare.

II multumesc si lui psihidelick , a avut incredere in mine cand a trebuit si nu l-am dezamagit.

[F4L]Corneliu te descurci foarte bine ca lider si sper sa nu lasi bisturiul pentru o arma.

Multa bafta in continuare.

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Mr.Danny.
  • Factiune: Civil.
  • Mesajul tau: Felicitari celor de pe lista mai ales lui psihidelick si valentinn cand conducea ei Fireman/Paramedic am facut si eu parte si era o factiune activa,harnica si frumoasa dar nu spun ca nu este si in prezent.Felicitari

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: TheEmperor
  • Factiune: Police Department
  • Mesajul tau: Felicitari tuturor!Chiar ati meritat sa fiti pe aceasta lista pentru ca toti v-ati dat silinta si ati reusit sa duceti factiunea pe locul in care este si azi!
  • Felicitari!

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: AUDI_RS8
  • Factiune: News Reporter
  • Mesajul tau: Vreau sa ii felicit pe toti, ati facut o treaba foarte buna in Fireman/Paramedic. Ati dus factiunea la un nivel foarte inalt. Tineti-o tot asa. Felicitari pentru munca depusa.

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: everzor
  • Factiune: Civil
  • Mesajul tau: Nu pot spune decat ca ma simt incantat sa stiu ca am contribuit intr-un fel mai mult sau mai putin vizibil la aducerea pe linia de plutire a acestei factiuni, dupa ce a fost preluata de ALLEN. Din acel moment m-am dedicat acesteia pana recent, cand am simtit nevoia sa ma retrag din cadrul ei pentru o vreme. Nu m-am asteptat sa ma atasez atat de mult de ea, dar cred ca asta sunt eu: odata ce ma apuc de ceva, muncesc pana cand acel ceva devine bun si apreciat. Iti multumesc pentru ca m-ai trecut pe lista, multumesc pentru timpul extraordinar pe care l-am avut sub conducerea ta in factiune, ii felicit pe ceilalti de pe lista pentru ca sunt sigur ca la randul lor au depus efort spre binele factiunii, iar asta e admirabil, si inca ceva.. sa stii ca vei avea (deja ai, de fapt), un loc in aceasta lista, felicitari si tine-o tot asa in continuare. Mult succes!

Link to comment
Share on other sites

Nume: ValentinNn

Factiune: News Reporter

Mesajul tau: Ma simt onorat sa fiu pe aceasta lista! Imi aduc aminte cu drag de acele vremuri, pot spune si eu ca aici am invatat sa joc SAMP de la actualul =SOLDIER= si de la Psihidelick (liderul de atunci), aceasta factiune ramane factiunea mea de suflet, este factiunea unde am invatat multe dar cel mai important este respectul pe care l-am invatat. Felicitari Cornelius ptr, acest topic si iti multumesc ca ai considerat ca merit sa fiu pe aceasta lista!

Felicitari toturor celor care sunt pe aceasta lista!

 

EDIT:

P.S: de incheiere, vreau sa le multumesc catorva oameni.. care au stiut sa-mi fie prieteni: Crepo,Lucii,ByMageS,TunningMaster93,PIN92,Benny,ToX ( daca la uitat cineva,eu nu l-am uitat ),Cr@u si toti baietii care au fost alaturi de mine.

Deci m-am suparat maxim :(( , pe mine nu mai ai pe lista asa-i?, gata ai terminat-o cu mine :)) (glumesc)

Edited by ValentinNn
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: MLKinG
  • Factiune: Civiliano
  • Mesajul tau: Respect pentru cei care au ajuns pe aceasta lista, au muncit foarte mult pentru aceasta factiune, dar pe unul singur nu-l vad pe aceasta lista, adica pe Benny care a fost sub-lider cand era Psihidelick, ma rog. Sper ca pe viitor sa fac si eu parte din aceasta lista.

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Extreme09
  • Factiune: Fire & Medic Departament
  • Mesajul tau: Vreau sa ii felicit pe toti care sunt pe aceasta lista,ati facut o treaba minunata in aceasta factiune.De cand sunt in factiune am invatat multe alaturi de cel mai bun lider [f4l]Corneliu si Andr3yCzz,dar si alaturi de ceilalti colegi care fac o treaba minunata.

Edited by extreme09
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Legende | Legends
  • Preot Claudius unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.