Jump to content

Găseşte o melodie / Find a song


South Blue96
 Share

Recommended Posts

@@ZEW AnTiDoT, vorbea cu mine @, Merci..eram pe telefon si nu mergea sa dau :| nu am nevoie de posturi am destule :)

Inceteaza cu posturile aiurea in acest topic. Data viitoare te sanctionez.

 

Primesti un avertisment verbal pentru ca nu ai respectat modelul de pe prima pagina. Cu glumele astea seci du-te pe RPG2.

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): -
Genul melodiei: Trap/dubstep
Când ai auzit-o ultima oară şi unde?: Azi, cand am intrat pe forum.
Videoclip:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): - Genul melodiei: cred că-i kygo, ori trap Când ai auzit-o ultima oară şi unde?: Azi, cand am intrat pe youtube Videoclip:

Build The Cities ( Rootkit Remix ) - Karma Fields feat. KERLI

Link to comment
Share on other sites

Exista un site www.midomi.com , care asculta piesa si o recunoaste. E foarte simplu si rapid. Am gasit multe melodii cu site-ul acesta. Mult succes tuturor cu site-ul.

Link to comment
Share on other sites

Exista un site www.midomi.com , care asculta piesa si o recunoaste. E foarte simplu si rapid. Am gasit multe melodii cu site-ul acesta. Mult succes tuturor cu site-ul.

Postul tău nu are nicio legătură cu acest topic aşa că vei fi sancţionat cu un avertisment. Învaţă să citeşti regulile sau nu mai posta deloc.

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Este folosita intr-un spot publicitar.
Genul melodiei: james bond, jazz, niste dubstep/trap....
Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : acum o ascult
Videoclip: https://pdlvimeocdn-a.akamaihd.net/13845/370/350603036.mp4?token2=1434035021_b757b5f733a5f26a7b34273abacd8c43&aksessionid=0613e320a7c4d0aa

Am folosit deja Shazam, am cautat si "fuc**** up my life to set me free lyrics" si n-am gasit.

 

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Este folosita intr-un spot publicitar.

Genul melodiei: james bond, jazz, niste dubstep/trap....

Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : acum o ascult

Videoclip: https://pdlvimeocdn-a.akamaihd.net/13845/370/350603036.mp4?token2=1434035021_b757b5f733a5f26a7b34273abacd8c43&aksessionid=0613e320a7c4d0aa

Am folosit deja Shazam, am cautat si "fuc**** up my life to set me free lyrics" si n-am gasit.

 

update link:

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): habar n-am..
Genul melodiei: cred că-i ceva rap?
Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : pe yt
Videoclip:

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): habar n-am..
Genul melodiei: e mai veche mai mult ca sigur
Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : minutul 5:30 se aude ceva pe fundal stiam melodia maidemult :| ..nu e cea care canta good time e suprapusa peste ea

Link to comment
Share on other sites

Detalii despre melodie ( artist / artistă / trupă, anul apariţiei, orice ): Nu am idee.
Genul melodiei: Cred ca este Electro sau Trance.
Când ai auzit-o ultima oară şi unde? : Este prima oara cand am auzit-o.
Videoclip:

Edited by Str1Razvan
Link to comment
Share on other sites

  • BIS aka OldNab changed the title to Găseşte o melodie / Find a song

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.