Welcome to B-Zone Community

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more!

This message will be removed once you have signed in.

Bobo

Forum Updates

23 posts in this topic

[10.09.2009] Member Titles/Ranks

7

[10.09.2009] Forum design

Dupa cum vedeti am schimbat total aspectul forumului nostru.

Am editat din nou tema Blue Night si am facut din ea o versiune mai unicata, anume B-Zone v3.0

Am efectuat si alte modificari insa nu sunt prea vizibile dar ele sunt necesare.

Se vor mai efectua diverse modificari, toate la timpul lor.

Multumesc mie pentru timpul si efortul depus...

Multumesc Bobo pt idei...

LE: Am efectuat inca cateva modificari... deci B-Zone v3.1

6

[01.02.2011] - Redesign. V3.6

7

[31.01.2012] - Pluginul "Time spent on forum" a fost eliminat din cauza ca facea incarcarea paginilor mai greoaie.

7

[15.02.2012] Bump plugin added.

6

[25.09.2012] - Serverul dedicat pe care serverul ruleaza in acest moment a fost optimizat pentru a livra afisari in timp real. Ii multumesc lui Gary .

[25.09.2012] - The dedicated server for this forum has been optimized to load faster. Thank you Gary.

7

[02.10.2012] - Server optimization(nginx).

10

14.03.2015

- Bugul de la calendar a fost rezolvat.

- Culorile din folderele de PM-uri au fost modificate.

- Sub-categoriile sunt afisate in mod corect acum.

- Fereastra pop-up cu informatiile utilizatorilor a fost re-stilizata.

- Titlul "Fast Reply" din PM-urile cu mai multe pagini a fost mutat cu un rand mai jos.

14

07.12.2015

- Culorile paragrafelor de tip quote vor fi diferite acum in casuta de editare.

- Poll-urile au primit o restilizare.

5

20 664 conturi de pe forum care au fost inregistrate pana pe 01.01.2013, care au avut ultima logare pana pe 01.01.2013 si care au avut sub 10 posturi au fost sterse.

8

Serviciul de email de pe siteurile B-Zone a fost reparat. Puteti solicita acum parole/pinuri si altele prin email.

10

Română

Clanurile de pe serverele RPG isi pot deschide acum categorie pe forum direct de pe siteul RPG. Tot de acolo se pot adauga moderatorii pentru sectiunea de pe forum. Mai multe detalii pe Update - 2.1.0 [RPG Website].

Unii moderatori de pe forum si-au pierdut accesul la categoriile pe care le moderau. Pentru a reprimi accesul trimiteti un PM lui Bobo, DaniSteptu sau Kelton.

English

RPG server clans can now open a forum category directly from the RPG website. From there they can also add the forum section moderators. More details on Update - 2.1.0 [RPG Website].

Some forum moderators lost their access to the categories they moderated. In order to get your access back send a PM to Bobo, DaniSteptu or Kelton.

Edited by Kelton
6

ro32.png

Pentru a reduce din PM-urile pe această temă, dorim să vă anunțăm că momentan avem niște probleme cu permisiunile moderatorilor.
Această problemă ține de cei de la IPB, așadar am apelat la asistența lor și așteptăm să ne răspundă. Până când fac asta și reușim să rezolvăm problema aceasta, vă rugăm să nu ne mai contactați cu astfel de cereri deoarece momentan nu putem face mare lucru.

Mulțumim pentru înțelegere.

uk32.png

To reduce the number of PMs on this subject, we wish to inform you that for the moment we have some problems with moderator permissions.

This problem is related to IPB, so we have asked for their assistance and awaiting an answer. Until they do this and we manage to fix the problem, we kindly ask that you do not contact us with such request as for the moment there is not much we can do about it.

Thank you for understanding.

9

Guest
This topic is now closed to further replies.