Jump to content

[Portofoliu] c0s


uS HOUSTON
 Share

Recommended Posts

:)) Ce tare arata. Felicitari ! Imi place cum ai integrat textul. Insa, nu imi place acel stroke pus pe Overlay.

 

Super tare! Nu ma asteptam sa primesc laude de la un designer. Ma bucur ca iti place si sper ca pe viitor sa avansez si sa fac creatiile pe placul tuturor!

 

New:

 

58oTf.pngne9jb.png5xe6N.png

 

4kkoA.png

Link to comment
Share on other sites

Lucrezi destul de frumos, dar acele bordere, respectiv stroke-uri strică toată imaginea.. dacă pui, pune pe 'Normal' cu full opacity pe alb sau negru.

Link to comment
Share on other sites

In general imi plac lucrarile tale deoarece nu incerci ceva greu, ci ceva simplu si dragut. Citeste tutoriale sa inveti sa adaugi mai bine efectele + componentele pentru un aspect mai placut, ai potential.

Link to comment
Share on other sites

#

Primul set de avatare cu Lionel Messi îmi place, textul îmi place şi el cum l-ai pus... puteai să mai lucrezi la efecte. Restul sunt drăguţe. Edited by Geoo
Link to comment
Share on other sites

Incearca si cu text/textura, urmareste multe tutoriale pentru a afla cat mai mult, succes.

 

Incearca si cu text/textura, urmareste multe tutoriale pentru a afla cat mai mult, succes.

Link to comment
Share on other sites

cred ca meriti functia de designer !

 

Nu mai spune :)).

 

Am vazut la avatarele tale ca le faci intunecate si blurate. Orice efect bagi acolo, scoate-l pentru ca nu arata bine (in opinia mea). Acuma gusturile nu se discuta, eu ti-am spus doar o parere.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc de pareri baieti!

 

 

Nu mai spune :)).

 

Am vazut la avatarele tale ca le faci intunecate si blurate. Orice efect bagi acolo, scoate-l pentru ca nu arata bine (in opinia mea). Acuma gusturile nu se discuta, eu ti-am spus doar o parere.

 

Fiecare cu stilul lui de lucru, dar m-am uitat in cererile de avatare / semnaturi in care am postat si eu si tu, dar n-am vazut pe cineva care sa prefere creatia ta in favoarea creatiei mele, desii spui ca nu-i bine ce fac.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.