Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Vince, iti multumesc pentru sansa acordata, iti multumesc pentru tot ce ai facut pentru noi, ai dus aceasta factiune mai sus, nu vei fi uitat.

 

Galaxxy, succes cu noua ta functie, sper sa duci aceasta factiune cat mai sus, la fel cum au facut si ceilalti lideri, sper sa ne intelegem bine si sa stai cat mai mult timp alaturi de noi si sunt convins ca o sa faci o treaba buna.

Link to comment
Share on other sites

Bafta sub conducerea noului lider baieti, desi n-o prea vad bine. Sa fiti profesionisti pana la capat, sa nu uitati de unde ati plecat si de cei care v-au ajutat la inceput.

 

Ultimul meu post aici, ca dupa "doar" 1 an si aproape 3 luni pe aici, probabil nici pe asta nu-l merit si o sa iau report.

 

 

E vorba de respect aici. Da cui vrei, dar cand te-am intrebat prima data, ai zis ca da, imi facusem planuri, dupa ca nu. Daca dupa atata timp aici, in care in mare EU, nu altcineva, EU v-am dat functiile pe care le aveti, nu mai merit, nu stiu cine o merita.

Sa-ti zic de ce ai ajuns lider? Ca erai helper si ai fost mai popular ca seth. Deja prima greseala la prima comanda de lider folosita, wow..

 

Edited by GF Robert
Link to comment
Share on other sites

Bafta sub conducerea noului lider baieti, desi n-o prea vad bine. Sa fiti profesionisti pana la capat, sa nu uitati de unde ati plecat si de cei care v-au ajutat la inceput.

 

Ultimul meu post aici, ca dupa "doar" 1 an si aproape 3 luni pe aici, probabil nici pe asta nu-l merit si o sa iau report.

de ce nu merit robert ca nu te-am pus pe tine subleader am specificat clar ca vreau sa fie cineva din taxi asa cum ai fost tu si eu sau vince sa aibe si altul o sansa.Cand ai avut leader de ce nu l-ai tinut zici ca erai cu scoala cu astea.Daca te acceptam subleader eram bun ma asa nu mai sunt bun.

Link to comment
Share on other sites

Galaxy tu stii ce e mai bine , daca vince te-a vrut pe tine inseamna ca esti bun in ceea ce faci .Succes si la mai bine ca se poate !!

Link to comment
Share on other sites

Baieti cred ca este ultimul meu post aici,imi pare rau ca ne despartim asa repede insa GalaxYY face misto si asi bate joc de mine dupa cum vad.

GalaxYY daca vezi asta,te rog sa imi explici si mie:-eu eram invoit la raport deci oricum,daca nu il postam,nu luam FW

-pozele erau asezate descrescator in loc de crescator !

-multumesc ca iti bati joc de munca mea

 

 

 

Pofitm dovada,sa nu zici ca sunt eu nebun.Uite munca mea cum se duce : http://postimg.org/image/49d0kwdtv/citeste ce spune

 

http://postimg.org/image/9seale6nv/se potriveste cu Andrei din descriere

Edited by DonCoFFe
Link to comment
Share on other sites

Baieti trebuie sa imi iau ramas bun pentru cateva si anume 4 zile.Merg pana in capitala sa dau niste probe la un club de fotbal.Bafta la activitati si grija la FW.

Va pupa CoFFe de dimineata . Seara nu e buna !

Link to comment
Share on other sites

Dragi colegi se pare ca a sosit momentul despartirii noastre.Am petrecut 6 luni impreuna dar consider ca mi-am terminat treaba aici.Orice inceput are si un sfarsit. Ei bine acesta este al meu. Veti ramane toti in sufletul meu mereu.

Edited by MaxDefecTed21 VIP
Link to comment
Share on other sites

@@Nikos, asa, si ce te agiti asa ca sprayul? Era dimineata la 2, uita-te si tu. Crezi ca m-a interesat sa ma uit pe RPG sa vad daca avem vreun Stonely? Nu e problema mea ca nu e in stare sa-si puna numele din joc si pe forum, oricum, daca sta cu numele asta ii vor fi respinse toate cererile. Galaxxy, am modificat la sanctiuni.

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor!

De cand am intrat nu mi-am facut curaj sa postez, dar am postat acum :))

Galaxie, sa mai postez raportul si in topic sau o lasam asa?

Aiurea rau cu baiatul ala care ti-a facut reclamatie ( http://www.rpg.b-zone.ro/players/report/13989) .... Explica-i ca "but" nu este o jignire sau dami add la witness ca sa ii explic eu, dar nu cred ca o sa inteleaga.

Gg cui o sa ia BEST saptamana asta, dar saptamana urmatoare este al meu :)

Daca e nevoie o sa fac 500 de comenzi :))

Ne auzim maine seara sau chiar Luni in joc pentru ca sunt plecat.... Pana atunci, o melodie pentru iubita mea Yakuza:

https://m.youtube.com/watch?v=UeHcLbY48MI

V-am pupat pe toti!

Link to comment
Share on other sites

Din pacate eu nu mai pot sta in factiune, lipsa de timp si alte chestii personale dar o sa ne auzim in samp cand o sa mai intru(dupa o mica pauza). Va pup pe toti. Bafta mai departe galaxxy cu leaderu. Toti suneti de treaba si sariti in ajutor cand e nevoie(il mentionez pe ss1mplu si ar mai fi vince galaxxy, seth, defectu de max etc). Bafta baieti! <3

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.