Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Ce discutii interesante am vazut de cand nu m-am mai uitat p-aicea. Numa' "Salut; ce faceti; spor la raport; etc". Decat sa faceti spam mai bine gasiti un subiect de discutie si discutati. Nu scrieti doar de dragu' de a posta ceva.

Link to comment
Share on other sites

Se putea si mai bine, adica sunt chestii mult mai de principiu de facut. Lucrurile evolueaza si cerintele sunt mari pentru un server multiplayer mai ales ca se pot face o gramada de chestii in acest moment. Ce sa mai spun ce va aduce noua versiune de sa-mp ce va fi lansata dupa noul an, care va aduce alte chestii si mai utile ce pot fi realizate. Asa relativ este spre bine, sunt chestii utile in acest update.  Sa nu se inteleaga ca nu apreciez acest update, stiu ca trebuie timp pentru creatie si ca nu se poate lucra in mai multi scripteri concomitent (Asa cum este facut pentru GTA V).

Link to comment
Share on other sites

Stimați membri,

 

Cam asta a fost și cu șederea mea in San Fierro Taxi. Cred că mulți așteptați momentul ăsta, dar mă rog.. :/ Vă mulțumesc pentru toate momentele frumoase petrecute alături de voi, de toate amintirile și de toate cuvintele bune pe care le-ați avut unii pentru mine. Intenția nu a fost să mă banez, ci doar să mă distrez puțin, dar dacă s-a întâmplat, asta e, oricum nu mai mă atrage jocul ăsta de foarte mult timp. Roberte, multumesc că exiști, dacă nu erai tu nu mai eram de mult mult timp aici și nu mai ajungeam unde am ajuns, te-am considerat ca un frate, cel mai bun prieten al meu, ai fost alături de mine mereu, la bine și la greu, iar cel mai mult regret că te-ai cam supărat pe mine, sper să păstrăm legătura și după întâmplarea asta. Fly, te pup și te respect, ai fost liderul meu 1 an și ceva, mi-ai arătat ce înseamnă respectul, seriozitatea și calmitatea și îți mulțumesc pentru asta, ai fost un model pentru mine și chiar îmi pare rău că nu prea am vorbit așa mult. Heisenberg, te pup și te respect tinere, mult succes în continuare și sper să ajungi unde ți-ai propus, păstrăm legătura, nabul meu favorit, bagăm gramatica în ei sau sall? :)) TROLLFACE, esti cel mai mare nab și te iubesc pentru chestia asta. Flaviuss, îmi va fi dor de tine și de glumele tale. Wazzy, ești nab și admin, serios și iarăși nab, te pup și te respect, ești cum trebe. Sendrel, mulțumesc că m-ai ajutat cu vorbe bune la greu, ești un prieten adevărat. Constantin, tu ești baza, tu ești forțaaa, păstram legătura pe WhatsApp frateloo. Nirick, ce să zic...ești nab rău și glumele de aceeași natură =)) te pup și te respect. Ceilalți membrii, îmi cer scuze că nu am spus despre fiecare câte ceva, mi-ar fi luat foarte foartee mult, oricum cred că știți că sunteți nabii mei și că vă iubesc pe fiecare în parte. :* 

Posibil să revin, însă nu curând, consider că mi-am încheiat treaba acum, mai bine mă axez pe real-life, bate examenul la ușă, iar eu realizez că nu prea știu nimic. În orice caz, nu pot arunca la gunoi momentele memorabile cu Roberte, fly, Chinezul, Gaucho, Shaggy, Riven, Andreey și multi alții pe Skype, când ne reuneam toți pe TeamSpeak și ne distram, glumeam, ca niște noobi adevărați, vechile activitați faine pe care le făcea Roberte în 2015, ședințele lungi și interesante pe care florynn le organiza, momentele în care îmi dădeam auto-crash că nu știam o locație, primele mele test-log-uri, momentele când mă ciondăneam cu Stefane și multe multe alte amintiri pe care le deapăn cu fericire.

Cu toate astea, doresc să urez succes noului viitor sublider, sper să fie cineva serios și care să știe ce e ăla respect, seriozitate și să nu facă ca mine, să-și bată joc de singura și probabil ultima lui șansă la o astfel de funcție. Mult succes Roberte cu facțiunea și conducerii, păstrăm legătura, năbuții mei. Un Crăciun și un An Nou fericit!!!

 

Best regards, vă pup și vă respect,

                                                 Al vostru fost Company Manager Baoke.!

 

@Roberte @florynn fly @Victory Heisenberg @TROLLFACE2209 @Flaviusss @W A Z Z Y @South Constantin

Link to comment
Share on other sites

@Baoke, mersi pentru ce ai facut pentru mine. Ai fost cam nab ca ai bagat acel mod, dar asta e, iti urez succes la examene, mergi fara emotii pentru ca e un lucru banal, foarte usor. Noi o sa tinem legatura pe WhatsApp in continuare. Iti urez sarbatori fericite! RESPECT inca o data pentru ce ai facut pentru mine! :* 

P.S: Vreau si eu la semnatura acolo cu Respect. :D

Edited by South Constantin
Link to comment
Share on other sites

@Baoke Mult succes in continuare in ceea ce ti-ai propus. Sper sa iei o nota cat mai mare la examen si sa ajungi la liceul dorit. Ai grija de tine n00bletelul meu mult iubit, nici eu nu pot uita acele momente frumoase, o sa imi treaca supararea pe tine, insa m-ai cam dezamagit umpicut. Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi !

P.S. Tinem legatura sa intrii pe TEAMSPEAK 3 TE ROG !!

Edited by Roberte
Link to comment
Share on other sites

@Baoke Băgăm gramatica in ei, stai liniștit. Și vezi să iei notă cât mai mare in examenu' ăla, că nu degeaba ți-am reamintit atâta. După asta, vii înapoi, nu mai dai teste că nu e cazu'. Zic că mai bine ieșeai cu o demisie corect, corespunzătoare, aferentă, arată mai frumos, decât să te distezi așa. Succes, tinere, mai departe! Te salut și eu cu stimă si respect si SĂRBĂTORI FERICITE!

PS: Mai poți scrie pe la noi la discuții când iți vine chef, că nu dă nici dracu' report. 

Edited by Victory Heisenberg
Remember Baoke SF Taxi Manager 601 dayz...
Link to comment
Share on other sites

Va urez tuturor un Craciun Fericit alaturi de cei dragi, la cat mai multa distractie, si aveti grija cu mâncarea si cu bautura.

Craciun fericit!

 

Voi ce parere aveti despre decoratiunile de pe SAMP mie mi se par superbe:

WCxrC4M.jpg

Edited by Roberte
Link to comment
Share on other sites

Sarbatori fericite, SF Taxi! Sper ca nu e vreo problema ca scriu aici, desi nu mai sunt in factiune, insa a trebuit sa va urez asta. @Baoke Imi pare rau pentru ce ti s-a intamplat, insa asta e, ce a fost a fost. Acum baga la invatat sa intri la un liceu bun, inteles? :D #RememberBaoke

Link to comment
Share on other sites

On 12/24/2017 at 7:20 PM, Baoke said:

Stimați membri,

 

Cam asta a fost și cu șederea mea in San Fierro Taxi. Cred că mulți așteptați momentul ăsta, dar mă rog.. :/ Vă mulțumesc pentru toate momentele frumoase petrecute alături de voi, de toate amintirile și de toate cuvintele bune pe care le-ați avut unii pentru mine. Intenția nu a fost să mă banez, ci doar să mă distrez puțin, dar dacă s-a întâmplat, asta e, oricum nu mai mă atrage jocul ăsta de foarte mult timp. Roberte, multumesc că exiști, dacă nu erai tu nu mai eram de mult mult timp aici și nu mai ajungeam unde am ajuns, te-am considerat ca un frate, cel mai bun prieten al meu, ai fost alături de mine mereu, la bine și la greu, iar cel mai mult regret că te-ai cam supărat pe mine, sper să păstrăm legătura și după întâmplarea asta. Fly, te pup și te respect, ai fost liderul meu 1 an și ceva, mi-ai arătat ce înseamnă respectul, seriozitatea și calmitatea și îți mulțumesc pentru asta, ai fost un model pentru mine și chiar îmi pare rău că nu prea am vorbit așa mult. Heisenberg, te pup și te respect tinere, mult succes în continuare și sper să ajungi unde ți-ai propus, păstrăm legătura, nabul meu favorit, bagăm gramatica în ei sau sall? :)) TROLLFACE, esti cel mai mare nab și te iubesc pentru chestia asta. Flaviuss, îmi va fi dor de tine și de glumele tale. Wazzy, ești nab și admin, serios și iarăși nab, te pup și te respect, ești cum trebe. Sendrel, mulțumesc că m-ai ajutat cu vorbe bune la greu, ești un prieten adevărat. Constantin, tu ești baza, tu ești forțaaa, păstram legătura pe WhatsApp frateloo. Nirick, ce să zic...ești nab rău și glumele de aceeași natură =)) te pup și te respect. Ceilalți membrii, îmi cer scuze că nu am spus despre fiecare câte ceva, mi-ar fi luat foarte foartee mult, oricum cred că știți că sunteți nabii mei și că vă iubesc pe fiecare în parte. :* 

Posibil să revin, însă nu curând, consider că mi-am încheiat treaba acum, mai bine mă axez pe real-life, bate examenul la ușă, iar eu realizez că nu prea știu nimic. În orice caz, nu pot arunca la gunoi momentele memorabile cu Roberte, fly, Chinezul, Gaucho, Shaggy, Riven, Andreey și multi alții pe Skype, când ne reuneam toți pe TeamSpeak și ne distram, glumeam, ca niște noobi adevărați, vechile activitați faine pe care le făcea Roberte în 2015, ședințele lungi și interesante pe care florynn le organiza, momentele în care îmi dădeam auto-crash că nu știam o locație, primele mele test-log-uri, momentele când mă ciondăneam cu Stefane și multe multe alte amintiri pe care le deapăn cu fericire.

Cu toate astea, doresc să urez succes noului viitor sublider, sper să fie cineva serios și care să știe ce e ăla respect, seriozitate și să nu facă ca mine, să-și bată joc de singura și probabil ultima lui șansă la o astfel de funcție. Mult succes Roberte cu facțiunea și conducerii, păstrăm legătura, năbuții mei. Un Crăciun și un An Nou fericit!!!

 

Best regards, vă pup și vă respect,

                                                 Al vostru fost Company Manager Baoke.!

 

@Roberte @florynn fly @Victory Heisenberg @TROLLFACE2209 @Flaviusss @W A Z Z Y @South Constantin

 

Sarbatori fericite si tie!! Mult succes la examen, bine ai facut ca renunti la joc. Si eu la fel am facut, dar nu in acest mod, am decis sa devin civil si atat. Nu ban sau altele, daca tu chiar vrei ceva, nu trebuie sa iti pui block din partile celelalte, ci sa ti le blockezi tu singur. Dupa e posibil sa mai revii sau nu, depinde..mai mult spre a nu revenii cred, asta din cauza ca ai ales partea de blocaj din partea celorlalti. Succes la examen, poate nu vii cu 10 la mine ca o sa iti vorbesc 2 ore pe TS despre de ce nu l-ai luat. :)

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.