Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Felicitari Darren, sper sa faci treaba buna si sa ne intelgem bine :)

Link to comment
Share on other sites

Felicitari Darren! Sper sa faci o treaba buna, macar pe jumatatea fostilor lideri, cu toate ca nu cred, as vrea sa fi activ, tot la fel, macar pe jumatatea fostilor lideri. Colegi, voua va urez bafta si va respect pe toti, chiar daca nu ati fost de acord ca eu sa intru in taxi din prima zi. Sunt nevoit sa imi pun demisia, alti oameni ( din ganguri ) au nevoie de mine si nu ii pot lasa la greu. Ei macar stiu sa aprecieze eforturile unei persoane, nu au fitze, nu sunt increzuti si niciodata nu au ciuda pe cineva, pe scurt sunt niste baieti care au obraz. Nu vreau sa se interpreteze ca am stat aici pentru rank, dar, cum a spus si liderul vostru niciunul dintre voi nu aveti o parere buna despre mine, asa ca, am hotarat sa ma despart de taxi, prefer sa merg acolo unde sunt apreciat. Imi pare rau ca fac asta fiindca, aici au mai fost si cativa baieti finutzi, va stiti voi. Si pentru ca am lungit vorba vreau sa va spun ceva.

SA NU UITATI NICIODATA CA PRIN ACEASTA FACTIUNE AU TRECUT: HeLpErR,Gabriel.xD SI DANY313.

Am fost doar 3 dar am facut cat voi toti, asta fiindca am fost, suntem si vom fi prieteni fara sa purtam pica unul pe altul si niciodata nu am lasat pe cineva sa ne strice prietenia. Bafta la rapoarte si comenzi, de acum incerc sa dau si eu /service taxi sa va luati o paine din banii stransi prin munca.

Link to comment
Share on other sites

Darren te felicit pentru functie. Sa faci o treaba buna, de durata si sa fii cel mai intelegator lider :)) Bafta!

 

ON: Salut baieti. Am facut un modpack pentru a fixa culorile incetosate ale :Sandking, Sadler, SuperGT si Uranus:

http://forum.b-zone.ro/topic/230053-veh-colorfix-supergt;-sandking;-sadler;-uranus/

 

Mai multe detalii + poze in topic. Cred ca v-ar fi de folos.

Link to comment
Share on other sites

Neața băieți. După 3 zile de pauză am revenit :D. Am avut niște probleme cu PC-ul care se închidea automat după câteva minute și a trebuit să-l duc la reparat ... Am dato în bară și cu Turul B-Zone ... :|. Cei ce participă de la noi o să refac Runda 1 astăzi și terminăm cele 3 runde până vineri. Ne auzim în game, spor la rapoarte.

 

P.S.: Kurddo, aștept să te mai bat puțin la Fifa :))) Vorbim noi azi pe Skype :*

Link to comment
Share on other sites

@@Botys Ghytza, Eh, lasa; acum habar nu mai am sa joc, m-am obisnuit cu Fifa World, adica cu controalele si alea alea, umpic mai stiu dar mno. :))

 

 

 

# neata fetele, ce faceti? Acum m-am trezit si eu, ahh e Luni, inca 1 luna si ceva si incepe scoala :-S

Link to comment
Share on other sites

Neața băieți, acum de puțin timp m-am trezit și eu și intru în game să-mi iau carnetu înapoi .. :))

 

@, credeam ca Dani(Tortuga) va fi un adversar mai bun ca și tine după ce m-a surprins cu 4-4 până în min. 95 când i-a picat conexiunea dar m-a dezamăgit teribil la al 2-lea meci jucat cu el ... și-a luato 4-2, eu zic că a scăpat ieftin având în vedere câte ocazii am ratat ... Oricum nici cu tine nu îmi e mai bine ca o iei 7-2 :)))) Jucăm noi astăzi dacă avem timp ;)

 

Cine vrea să se înscrie la evenimentul meu Turul B-Zone Part 3 aveți model de înscriere pe Pag. 2 http://forum.b-zone.ro/topic/229072-turul-b-zone-part-3/

 

Ne auzim în game când intră lumea, spor la rapoarte :)

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.