Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Bună seara tuturor. Aș dori să le urez un bine călduros Welcome celor noi veniți și sper să facă o treabă cât mai bună și să stea un timp cât mai îndelungat cu noi.

Edited by Botys Ghytza
Link to comment
Share on other sites

Baieti, se pare ca nu a durat mult si ne luam la revedere, asa a decis liderul Darren sa-mi anuleze raportul, asta e. Multumesc ca m-ati primit cu multa caldura si ii multumesc lui Darren ca mi-a acordat o sansa. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Bună seara SF Taxi. Se pare că primul meu raport a fost un succes, și țin să-i mulțumesc pentru asta în special lui RelaXx care m-a îndrumat constant și mi-a fost alături. Vreau să vă mulțumesc și vouă, sunteți niște colegi de excepție cu toții. Săptămâna aceasta a fost prima, și pot să spun că a fost extraordinară. Am avut un timp foarte special și sper ca entuziasmul să nu dispară prea repede.

 

Succes la comenzi !

Link to comment
Share on other sites

@, atunci de ce se mai numeste topicul discutii intre membri bai intelectualule? Trebuie sa dau pm si cu asta ca sa rezolve admini si regula asta aiurea?

 

Edited by Just Exec
Link to comment
Share on other sites

@, atunci de ce se mai numeste topicul discutii intre membri bai intelectualule? Trebuie sa dau pm si cu asta ca sa rezolve admini si regula asta aiurea?

 

Din moment ce este lider are dreptul de a lua orice decizie dacă el consideră că este spre binele facțiunii, cel puțin asta este părerea mea. Am văzut că ai hotărât să-ți dai demisia dar a fost total greșit modul în care ai făcuto deoarece l-ai jignit pe DarreN. Eu îți urez mult succes în continuare și să-ți îndeplinești visele pe care ți le propui.

Link to comment
Share on other sites

 

Just Exec - Nu este adevarat, chestia cu Salut, Welcome celor noi sau Salut, sunt un membru nou, astea sunt post-uri pentru 1+ si se poate sanctiona cu un Warn pe forum, daca nu sti te rog taci. Daca esti Exact, sti ca tu nu ai voie sa postezi aici?

 

Link to comment
Share on other sites

@, Nu ai dat corect <mention> . Ca sa dai mention cuiva, selectezi cu mouse-ul cateva litere(oricate vrei) din postul celui pe care vrei sa-l mentionezi si iti apare un dialog unde selectezi "@mention". Asa ii apare omului in notificari.

P.S: E frumoasa semnatura ta, dar fara Bass effect-ul ala.

 

Darren, iti pregatesc un website numai pentru tine :))

Sa fie... http://darren.url.ph/ :))

Soon...

Link to comment
Share on other sites

Prin acest post aș dori să-i felicit în special pe :

Tobe_Pettes, Andrey.Camorra, Emmett, TeR, Juicee, Ahmed și ChicagoMadeePUNK pentru promovarea la Rang 2. Felicitări băieți și să aveți grijă de acum înainte.

Totodata aș dori să-i urez mult succes pe viitor lui Dexter. care s-a hotărât să ne părăsească.

Link to comment
Share on other sites

Seara! Tocmai am descoperit o chestie si ma gandeam ca poate vreti si voi.

Click: http://forum.b-zone.ro/user/58424-ady007/

Muzica canta automat atunci cand imi vizitezi profilul. Cum?

Pai..eu hostez melodiile celor ce le cer: http://swfmusic-by-adi007.url.ph/

Daca vreti si voi, lasati-mi pe pm un link youtube cu melodia dorita.

Link to comment
Share on other sites

Seara! Tocmai am descoperit o chestie si ma gandeam ca poate vreti si voi.

Click: http://forum.b-zone.ro/user/58424-ady007/

Muzica canta automat atunci cand imi vizitezi profilul. Cum?

Pai..eu hostez melodiile celor ce le cer: http://swfmusic-by-adi007.url.ph/

Daca vreti si voi, lasati-mi pe pm un link youtube cu melodia dorita.

Minte, vrea sa va bage virusi la voi pe profil. Nu-l ascultati! Fiti destepti si ziceti "NU" ispitei!

 

Apropo, DarreN, are "Hall of Fame" la el pe profil, incearca sa te plagieze, mai ceva ca Doctor Victor-Viorel Ponta.

Edited by SuperSoldierRO ADM
Link to comment
Share on other sites

Editing // - Nu stiam ca nu am voie sa postez acest lucru aici.

Dupa ce am fost avertizat de catre un membru al factiunii am ctitit tot ce era scris pe aceasta pagina.

Scuzele mele.

 

Edited by Lowley
Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti, eu sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem si sa facem treaba buna.

M-am apucat deja de raport, multumesc DarreN pentru sansa acordata.

Sper sa raman cat mai mult timp alaturi de voi. :)

 

@@Lowley, din nefericire vin cu o veste foarte proastă pentru tine. Din păcate DarreN ne-a spus clar acum câteva zile înainte de a veni tu în facțiune că în acest topic să nu mai salutăm, să urăm Welcome celor noi sau să anunțăm că am primit /invite cum este și cazul tău că altfel vom primi un Faction Warn. Trebuia să citești ultima pagină măcar pentru a vedea ce s-a postat. Rămâne la latitudinea lui DarreN dacă îți va acorda sau nu Faction Warn. Pe viitor citește și tu și informează-te.

Edited by Botys Ghytza
Link to comment
Share on other sites

@@Lowley, din nefericire vin cu o veste foarte proastă pentru tine. Din păcate DarreN ne-a spus clar acum câteva zile înainte de a veni tu în facțiune că în acest topic să nu mai salutăm, să urăm Welcome celor noi sau să anunțăm că am primit /invite cum este și cazul tău că altfel vom primi un Faction Warn. Trebuia să citești ultima pagină măcar pentru a vedea ce s-a postat. Rămâne la latitudinea lui DarreN dacă îți va acorda sau nu Faction Warn. Pe viitor citește și tu și informează-te.

 

Nu stiam acest lucru, scuzati-ma, insa nu inteleg de ce te bagi tu.

Exista lider, ma poate anunta el, si ma poate avertiza tot el.

Voi astepta raspunsul lui, nu stau sa citesc toate paginile, am postat pur si simplu in discutii (vazand prima pagina scrisa de Kelton) am crezut ca putem sa vorbim despre orice in acest topic, insa vad ca nu este asa.

Daca stiam ca, colegii pe care-i voi avea vor fii atat de nesimtiti incat vor incerca sa ma sanctioneze pentru orice chestie facuta, nu mai aveam bucuria de a aplica aici.

Astept raspunsul liderului, nu stiam, si am cateva ore de la intrarea in factiune.

O zi buna!

 

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.