Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

, nu faceam referire la tine, adica ca un mic alint, din carlig devine pufulet ca pleaca. Acuma daca asta este decizia lui o voi respecta si ii urez succes in continuare, sper sa tinem legatura. Bafta!!!

Link to comment
Share on other sites

DaDo nu a plecat , a acumulat 3/3 AV din cauza jigodiilor care stateau zi si noapte dupa el sa-i faca post , trist . Sper sa ia cineva care merita functia de lider , vom vedea ...

Pe jumate adevarat sa zicem. 2/3 am luat de la intarzierea a 2 rapoarte si 1 de la reportul acelui borac. Oricum nu prea imi pasă de lider. Ma cam enervau unele chestii cum ar fi raportul ala penibil. Ma bucur ca v'am cunoscut pe multi din voi si ca mi'ati fost alaturi. Poate mai intru zilele urmatoare si mai dam un rob. Succes in continuare!

Link to comment
Share on other sites

Pe jumate adevarat sa zicem. 2/3 am luat de la intarzierea a 2 rapoarte si 1 de la reportul acelui borac. Oricum nu prea imi pasă de lider. Ma cam enervau unele chestii cum ar fi raportul ala penibil. Ma bucur ca v'am cunoscut pe multi din voi si ca mi'ati fost alaturi. Poate mai intru zilele urmatoare si mai dam un rob. Succes in continuare!

Nab, promit ca ramai mare in istoria SF Taxi :*, ai grija de tine, si daca poti sa imi dai rapoartele lui bunicu si Tiblerone pe saptamana trecuta ca nu le am si nu le pot da salarii :)). Te mai astept pe server sa fac dm pe tine daca nu pot pe altcineva :*.

Link to comment
Share on other sites

Nab, promit ca ramai mare in istoria SF Taxi :*, ai grija de tine, si daca poti sa imi dai rapoartele lui bunicu si Tiblerone pe saptamana trecuta ca nu le am si nu le pot da salarii :)). Te mai astept pe server sa fac dm pe tine daca nu pot pe altcineva :*.

 

:)))))))Felicitari pentru lider nab :* Ok. Vb pe facebook. Ai grija de factiune si de RelaXxatu ala :))

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.