Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

@South Smara, ai dat /q la 1:57, ai ratat payday-ul :)) . Ne auzim in weekend atunci, distractie placuta!

 

Eu unul vreau sa revad FF7 neaparat. O sa incerc variata de pe filelist, revin cu un feedback daca va intereseaza. Vorbim maine, pwp :*

 

Costa 20 lei biletul la film, pe filelist o sa apara in 2-3 luni, eu cred ca merita aia 20 lei ;)

 

 

Nici nu a postat Xtazy aici si deja il felicitati, va dati pe langa el, alea alea... miroase a pupic la fundulet, eu o sa fiu sincer, Xtazy nu imi plac adminii in factiune, sper sa ne parasesti cat mai repede.

 

@Primul meu post aici, vai :O eu sunt noul vostru coleg si d'alea, am deja 1 luna + aici.

Cristi a inviat !

Edited by macabru ToV
Link to comment
Share on other sites

Costa 20 lei biletul la film, pe filelist o sa apara in 2-3 luni, eu cred ca merita aia 20 lei ;)

"Revad" am spus. Nu stiu ce limba romana faci tu la scoala, dar n-ai inteles nimic din ce am zis.

 

, nu putem face cereri de invoire, este topicul inchis. Ori deschizi topicul, ori faci prezenta facultativa :))

Link to comment
Share on other sites

"Revad" am spus. Nu stiu ce limba romana faci tu la scoala, dar n-ai inteles nimic din ce am zis.

 

Usor cu presupunerile astea, ti-am zis ca un bilet costa 20 lei, trebuia neaparat sa scriu acolo "te costa 20 lei pentru a-l REVEDEA" chiar nu iti merge hamsteru pe rotita din cap ?:))

 

Cine vine maine in Sun Plaza la furiosu' 7 ? ma duc cu brigada mea la ora 14:00 parca.

Link to comment
Share on other sites

Hristos a inviat SF Taxi.

Ce mai faceti voi? Cum o mai duceti? Sanatosi?

Nu am mai vorbit de mult pe aici...

Ba kisame, cine e VIP-alau' maine? Vreau DM DM DM, e frumoooos.

Kisame, nu-ti fac rime acum.. e 8:41, la 9 plec la antrenament... bla bla bla. Cand vin ma duc sa-mi cumpar ceva de imbracat... Nush cad iti pun rimele pe tava.

pwp

Link to comment
Share on other sites

Salut! Ce mai ziceti ? Am ciordales putin net de la vecini. :))) Vreau sa fiti cati mai multi la activitate, chiar daca eu nu-s in game atunci :)), dar nu conteaza . O sa va mai vizitez :D

Nici mie nu-mi mai merge net'u de o ora..... Sper sa-si revin.
Link to comment
Share on other sites

Noapte buna SF Taxi.

O zi istovitoare.

Maine ne auzim in game si la activitatea cu LSPD. Sper sa fim cat mai multi si sa facem o imagine frumoasa. Chiar daca nu e Sarmaluta on, e xtazy, asta e nou ca a4, da' e baiat bun si nu sare cu FW. #Respect./

Link to comment
Share on other sites

A avut loc o schimbare la activitate, TTC si Paramedics au participat si ei, prin urmare, cei care mi-au dat PM sau si-a facut cerere de invoire si le-am respins-o, sunteti invoiti, insa cei absenti fara cerere, ve-ti fi sanctionati.

Link to comment
Share on other sites

@, Ba frate, sa moara Bibi, nu mai face posturi pentru +1. Fai de 1 propozitie si ne trezim cu topicul inchis, posteaza si tu propozitii mai lungi

.@, Baaaa, mi-am facut la nervi cu LSPD. Sa moara Bibi, ce 7 ori am intrat, de 7 ori am murit... DOAR PD, nu aparea mesajul si ii vedeam pe nabeti cum trag in mine.. Doammne.., am cheltuit bani pe arme.. si mai pierdeam si timp

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata SF Taxi, Hristos a inviat.

Aceasta este ultima saptamana fara raport... am avut 2, multumim conducerii pentru intelegere.

De luni, la scoala.... manca-o-ar cateii sa o manance..

De luni, la rapoarte... IN FARSIT WAR_uri... n'am mai jucat 1 war... de ahahahau... Plictiseala... #Nebooneala

Ne mai auzim in game

Link to comment
Share on other sites

.@, Baaaa, mi-am facut la nervi cu LSPD. Sa moara Bibi, ce 7 ori am intrat, de 7 ori am murit... DOAR PD, nu aparea mesajul si ii vedeam pe nabeti cum trag in mine.. Doammne.., am cheltuit bani pe arme.. si mai pierdeam si timp

 

Si eu trageam in tine, nu numai cei din PD, dece sa ia ei tot creditul ?:(

 

 

@, http://imgur.com/wRReir2

 

 

Si maine avem activitate, sa veniti cati mai multi ( ca eu nu vin )

Link to comment
Share on other sites

 

Nick: Kisame
Săptămâna: 2/04/2015 - 9/04/2015
Suma totală a salarilor: $85.000
Suma totală a bonusurilor: $50.000
Suma totală de bani folosită: $135.000
Loguri:
Trainee | SilviuM | Rank 1 | $2.000 | Doar ce a intrat in factiune

 

Am intrat pe 8.04.2015 iar acum suntem in 17.04.2015. Imi vreau salariul asa ca te rog sa ma cauti maine in joc sa mi-l dai :)) .

 

Am iesit, noapte buna taximetristi!

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.