Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, Ba frate, sa moara Bibi, nu mai face posturi pentru +1. Fai de 1 propozitie si ne trezim cu topicul inchis, posteaza si tu propozitii mai lungi

.@, Baaaa, mi-am facut la nervi cu LSPD. Sa moara Bibi, ce 7 ori am intrat, de 7 ori am murit... DOAR PD, nu aparea mesajul si ii vedeam pe nabeti cum trag in mine.. Doammne.., am cheltuit bani pe arme.. si mai pierdeam si timp

Cine e Bibi? E aia de pe minimax? Bibi Bloxberg vrajitoarea? :)) Mama, ce imi mai placea desenu ala acum 4-5 ani.

 

 

 

Am intrat pe 8.04.2015 iar acum suntem in 17.04.2015. Imi vreau salariul asa ca te rog sa ma cauti maine in joc sa mi-l dai :)) .

 

Am iesit, noapte buna taximetristi!

 

Fara rapoarte, fara salarii, asa a fost discutia noastra cand am decis ca astea 2 saptamani nu faceti rapoarte, s-a zis clar si pe /f.

 

Apropo, vorbind de astea 2 saptamani, nu uitati ca astazi este ultima zi in care aveti voie cu orice job legal! Maine aveti timp sa il schimbati, daca la 23:59 nu aveti Job Mechanic veti fi sanctionati conform regulamentului.

Link to comment
Share on other sites

@, Ei na? Si nu ma minti? Ni la el ma Huuuu. Salut Relaxe

Ba, lasa-mi un PM cu nr. de tilifon ca avem treaba ;) .

Si nu e Bibi Bloxberg =)) . Sa moara Gibilan/Relax/Bibi

Salut SF taxi, n'am mai postat de mult pe aici.

Luni incep war-urile da incepe si scoala.... NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Ne auzim in game

Link to comment
Share on other sites

Salut SF Taxi.

Bai, eu nu ma pot conecta la server... voua va merge? Este lag flood ceva cred.. mama lor de copii prosti care flodeaza dar..

Ne strica noua jocul. Ba ce face invidia din om.

Ne auzim in game

Link to comment
Share on other sites

A fost un bug, au dat restart la server si se va rezolva.

 

In alta ordine de idei, am fost luat de radar cu peste 50km/h si fix cand sa-mi ia licenta s-a dat restart la server. Cat noroc sa ai? :)) - http://i.imgur.com/fYVHCRo.png

 

Foarte tare, ai avut noroc acuma, dar cand o sa revina serverul o sa te caute, deci tot nu cred ca scapi. Daca nu te cauta atunci chiar ca noroc.

 

Da ce bug a fost??

Link to comment
Share on other sites

Ce ma enerveaza update-ul asta... Cum naiba mai primesc eu ore jucate cand am 2 conturi...

Lasa-te de contul principal :))

 

Eu am facut orele astea jucate stand numai afk :))) Acum ...

Si eu... Acum sa vezi nervi cand nu iei payday pentru 1-2 minute lipsa :))

Link to comment
Share on other sites

@@South Silviu, Acum imi zisa ca trebuia sa mai astept 4 minute... e clar.

Let's begin! Sa vezi acum banurile naibi ce o sa se dea pentru auto-clicker. Si d-abea ce reusesera sa opreasca playeri din a il folosi... In fine, mie unul putin imi pasa. De mult m-am lasat din a vana RP-uri sau ore jucate asa ca pentru mine acest update este inutil.

O sa imi termin de scris un eseu dupa care ma culc. De maine gata, inca o luna de infern :)) .

Succes in noua saptamana si succes la scoala/liceu/servici :)

 

Link to comment
Share on other sites

Let's begin! Sa vezi acum banurile naibi ce o sa se dea pentru auto-clicker. Si d-abea ce reusesera sa opreasca playeri din a il folosi... In fine, mie unul putin imi pasa. De mult m-am lasat din a vana RP-uri sau ore jucate asa ca pentru mine acest update este inutil.

O sa imi termin de scris un eseu dupa care ma culc. De maine gata, inca o luna de infern :)) .

Succes in noua saptamana si succes la scoala/liceu/servici :)

 

 

Succes si tie.

 

Cam nasol partea cu 30 minute sa iei ora jucata, nasol. SmaraAndrey si la mine la fel "4 minute..." la payday. La levelul meu nu stiu cum o sa mai fac ore jucate cu faza asta. Aaa si inca ceva, nasol cu alea 10 minute pentru /sleep, nu?

Link to comment
Share on other sites

Salve ba.

 

Le-a dat fatala cu update-ul asta AFK-istilor de pe server. Mi se pare totusi o aiureala faza aia cu faptul ca tre' sa te misti 10 minute inainte sa dai /sleep. Where's the logic?!

 

Bafta la scoala/facultate/serviciu tuturor! :)

Link to comment
Share on other sites

Salut SF taxi.

Gata, de azi incep war-urile si scoala.

Vedeti cei de r 1-2 trebuie sa aveti job mechanic-fiti atenti

De azi incep si rapoartele. Succes la rapoarte.

Ne auzim pe la 14:20

Link to comment
Share on other sites

Salut SF Taxi.

Doar ce am venit si eu de la scoala.

Va urez mult succes la rapoarte si aveti grija cum le faceti si fiti atenti la post-hunteri.

Demonstrati in continuare ca, desi avem SF suntem o forta mare si suntem uniti

Salut

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.