Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

@ Ma bucur foarte mult ca nu ne-ai parasit si sper sa ajungi cat mai sus, te pupa sotia ta :), sa ma lasi si pe mine sa stau cu copilu :)). Era sa uit felicitari pentru ca acum esti testar.

@@Madutzu99 ADM Felicitari pt rank up sper sa ajungi cat mai sus pupici.

Edited by Roberte
Link to comment
Share on other sites

Ba, dar este la mod aia cu +1rep_up.png. Pentru ca am castigat azi si ne-am calificat in cupa mai departe, astept si eu un rep_up.png. Si inca un motiv, a inceput scoala si ma simt mai bine cu un +1. =))! Hai glumeam, dar nu ma supara daca dati.
N-am mai intrat de 2 zile, au fost 2 zile pline..... Nu cred ca o sa intru nici azi, ma doare capu de mor. Succes voua.

Link to comment
Share on other sites

Salut.Nasol in Germania asa pauza mica nici nu apuci sa te bucuri putin de vacanta ca gata treci la scoala.Dar probabil deaia ei sunt asa de mult dezvoltati fata de noi.Ce moduri aveti instalate pe sa-mp?

Edited by Jok3RR
Link to comment
Share on other sites

O sa fim si noi mai dezvoltati, oficial, anuntat de prim-ministrul tarii faptul ca scoala v-a incepe pe 7 septembrie, nu v-a mai incepe pe data de 15 asa cum era de foarte multi ani, asadara, suntem dezvoltati.

@, ca moduri pe SA:MP am o tinta + o mapa gri, mai mult nu imi trebuie, oricum mai i-au crash cateodata si de la astea.

Imi trebuie mod de sunete, unul tare, aveti?

Link to comment
Share on other sites

Ba nu va mai plangeti ca incepe pe 7..incepe mai repede..se termina mai repede..asa a fost structura propusa ministrului educatie..acu ce schimbari au facut ei..numai ei stiu =)))

Am reusit sa ciordes si eu niste wi-fi insfarsit =)))

Bafta la raport, ceaoless :*

P.S.: gg pt rank-uri

Link to comment
Share on other sites

E timpul sa ma retrag din aceasta factiune, va doresc multa bafta tuturor, cum nu prea le am cu romanele, acestea sunt ultimile mele cuvinte in cadrul acestei factiuni.

K1cYZDr.png

Edited by South Vlad
Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.