Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Am acelasi name in joc, ca pe forum. Stiu, s-a purtat rau cu mine la teste :((

De maine ma apuc sa-mi fac raportul, sper sa reusesc sa mi-al fac, parca pare imposibil sa faci 50 comenzi fiind in SF.

Edited by Kawse
Link to comment
Share on other sites

Am acelasi name in joc, ca pe forum. Stiu, s-a purtat rau cu mine la teste :((

De maine ma apuc sa-mi fac raportul, sper sa reusesc sa mi-al fac, parca pare imposibil sa faci 50 comenzi fiind in SF.

Hhmm, nu trebuie sa stai numai in SF, te poti duce si LS si LV sa faci comenzi.

Link to comment
Share on other sites

Regulament Forum și Reclamații

- orice membru al facțiunii are obligația de a verifica zilnic forumul pentru actualizări ale regulamentului.
- este interzis să faceți posturi inutile în cadrul forumului facțiunii voastre.
-- este interzis să faceți spam în topicul cu Discuții între Membri.
-- în topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.
- încălcarea regulilor forumului duce și la sancționarea voastră în joc.

Link to comment
Share on other sites

Unul din membrii de rank 4+ sa organizeze o activitate pe data de 10.10.2015. Va rog sa discutati intre voi si sa stabiliti cine face acea activitate. Daca nu faceti asta, o sa numesc eu unul dintre voi. Aveti timp de hotarare si postare in acest topic pana diseara.

Link to comment
Share on other sites

@@florynn fly, Ma hotarasem sa fac eu ceva tot sambata sau duminica asta, inca nu stabilisem. Dar aseara m-a sunt @@Roberte, si m-a intrebat daca are nevoie de acordul tau pentru a organiza o activitate. Si am decis sa renunt eu in favoarea lui, deci sper ca Roberte sa ne pregateasca ceva frumos

Link to comment
Share on other sites

Astept cu drag aceasta activitate, sper sa fiu online.Roberte, sa ne pregatesti ceva frumos avand in vedere ca este prima ta activitate de acest gen, sper ca o sa te descurci si ca ne vei creea o atmosfera buna, succes.

De ce astepti, oricum eu castig, asa ca s@lp@ =))

Link to comment
Share on other sites

@, ce carte citesti?

Daniel, posturi mai lungi pe viitor pentru a nu fi sanctionat. Multumesc!

 

O zi grea, bine ca s-a terminat cu bine, am realizat cateva lucruri bune zic eu, dupa cele intamplate. Vorbim maine in game, noapte buna taximetristilor!

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor! Mi-am adus si eu PC-ul de la sediu, si astept sa vina un vecin sa imi bage windows-ul, momentan sunt pe un sistem de operare de teste. Peste cateva ore bag bestia >:) la teste. Ne auzim mai pe seara, va pup pe toti!

 

Zarox nu scapi tu de aici.

Edited by uV DerecK
Link to comment
Share on other sites

Salutare dragi colegi! Stiu ca activitatea de ieri nu a fost extrem de bine organizata, dar na am invatat din greselile de la activitate. Acum stiu cum sa ma ocup la urmatoarea activitate si sper sa o fac mult mai bine organizata.

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.