Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

La multi dragul nostru coleg Dereck.BELEAUA. Sa ne traiesti 100 de ani. Sa nu uiti ca eu am fost primul care ti-am zis la multi ani, la 00:22, asa ca astept un transfer in game. Ceilalti ce faceti, cum o mai duceti? O noua saptamana, un nou raport. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

La multi ani Dereck!


Bafta SF Taxi, cam aici se incheie joaca mea pe SA:MP.

Va doresc mult succes in continuare, aveti grija de voi, si lasati-va de joc, creeaza dependenta! :)

Multumesc pentru toate momentele frumoase, si va rog sa ma iertati pentru toate neplacerile creeate.

Link to comment
Share on other sites

Salut! Eu impreuna cu Silver_Crest si MSNBot13 ne-am deschis un canal pe youtube, acesta va contine vloguri facute de noi, Gasca Cangrena este numele canalului iar aici aveti primul nostru video,

speram ca o sa-l vizionati iar daca va place nu uitati sa dati Like, subscribe si share daca se poate, pentru a ne arata ca munca depusa nu e in zadar. Multumesc pentru atentie.
Link to comment
Share on other sites

La Multi Ani Dereck!

 

Pacat Sa aud de le tine Maxi ca te retragi dar iti urez bafta mai departe in viata.

Dereck, belea ce esti iti urez la multi ani , sanatate , tot ce e mai bun in viata , sa ai o zi placuta mai departe si nu bea prea mult .

Bafta Garret cu canalul , sper ca va fi una cu succes.

Spor la Raport toata lumea , o noua saptamana , iar trebuie sa ne punem la muncit.

 

Spor La Raport!

Link to comment
Share on other sites

 

La multi ani Dereck!

 

 

Bafta SF Taxi, cam aici se incheie joaca mea pe SA:MP.

Va doresc mult succes in continuare, aveti grija de voi, si lasati-va de joc, creeaza dependenta! :)

Multumesc pentru toate momentele frumoase, si va rog sa ma iertati pentru toate neplacerile creeate.

 

 

Bafta Dani, ai fost o persoana deosebita si imi cer scuze daca m-am purtat urat (stiu ca am facut asta) vreodata. Nu te-am cunoscut de la inceput si am avut impresii gresite.

Si ca un sfat, nu incerca sa convingi oamenii despre divinitati si nici despre actiunile acestora. Fiecare crede/ nu crede in ce vrea.

Daca iau o decizie, o iau eu, alegerea mea, nu sunt influentat de nimeni si alegerea mea nu o sa aiba repercursiuni din afara asupra mea, fie ca sunt bune sau rele.

Mult noroc si tot ce-ti doresti !

Link to comment
Share on other sites

Baieti, inainte de toate ar trebui sa va multumesc pentru caldura cu care m-ati primit in aceasta factiune, aici m-am simtit ca acasa. Totul a fost perfect pana un prieten drag, cu care ma cunosc de 8 ani de zile, a primit ban pentru refuz teste. Sper ca pe viitor sa revin in aceasta factiune si sa gasesc playeri lafel de primitori ca acum.

Roberte: Ai fost cel mai bun prieten al meu din aceasta factiune. Sper sa iei lider intr-o buna zi, esti un tip de treaba!

In principal, aici se termina sederea mea in aceasta factiune, cat si postul acesta in care imi iau ramas bun si va multumesc cat de caldurosi ati fost.

Pacat ca nu am ajuns mai departe in aceasta factiune, chiar doream un rank mai mare in prima mea factiune.

Link to comment
Share on other sites

Stii ca banul pentru refuz teste este de doar 1 saptamana deci nu inteleg de ce te lasi cand prietenul tau poate reveni in joc peste 7 zile.

insa totusi bafta in viata imi pare rau sa te vad ca pleci dar e decizia ta , nu eu decid ci tu.

 

Edit: Bafta la raport dragi colegi , posibil ca asta sa fie ultimul meu post pt o vreme. imi veti lipsi si sper ca am sa mai tin legatura macar in joc in viitor. Salutare! va pwp.

Edited by NightMare007
Link to comment
Share on other sites

@@Taxi Driver Essex, Lasa ma baiatul in pace ce ai cu el? :))

Mersi mult raul pentru tag de pup :* Ce mai fac baietii? M-am bagat si eu in forta pe raport... cam greu dar trebuie sa il fac si pe asta. V-am lasat aici o melodie de ascultare, chiar daca nu prea avem manelist pe aici.

Link to comment
Share on other sites

Salut, fain tag-ul raule

Baxter? Un post mai mic de atat nu puteai sa faci? Nu de alta dar dupa ne inchide fly topicul si se mai lasa si cu sanctiuni.

 

Hai noroc! Ce fac barosanii? Am plecat si eu la scoala ne auzim mai incolo la niste comenzi asa pe barosaneala. Pwp la toata lumea!

Link to comment
Share on other sites

Din ce am auzit s-au plans anumiti playeri precum ca eu si ESSEX nu ii ajutam in legatura cu simularile . Nu dam test log-uri s.a. Bun in acest post voi explica toate problemele pe care le avem sau ma rog la am eu personal. Voi incepe cu cea care ma calca cel mai putin e problema ca altii au avansat mult mai repede decat noi/mine.. In special inaintea altuia cu tripla experienta eu nu ma iau in calcul, bun asta nu ma apasa tare deci nu ard subiectul ala. Ideea este ca nu numai eu si essex suntem rank 5, mai este si Sendrel si puteti da si cu Roberte care se fereste mereu de test log-uri etc. Eu unul am o functie zic eu destul de importanta care merita mult mai multa atentie decat cea de taximetrist.. Eu intre 20-22 nu pot da nici test log nici simulare NIMIC, pentru ca sunt war-uri. Ajung la 20 acasa ma imbrac fac teme si intru in game. Iar dimineata de la 9 pana la 11 am putin timp dar ma ocup tot de admin nici decum de simularile voastre. Daca tie Florine nu iti convine de mine imi bag demisia. I-am spus clar lui SuperStar ca daca are neclaritati sa ma intrebe, de ce nu a facut-o? A vazut ca e nab si nu poate invata a dat vina pe mine. Eu unu am spus si repet in momentu de fata adminu e pe primu loc chiar daca imi doresc si o alta functie in SF Taxi . Deci sper ca ati inteles. Eu din momentu de fata vreau sa imi iau la revedere de la teste si simulari nu mai dau NIMIC absolut nimic, am mai auzit si alte chestii da nu le mai zic. O seara buna!

Edited by Madutzu99 ADM
Link to comment
Share on other sites

 

Din ce am auzit s-au plans anumiti playeri precum ca eu si ESSEX nu ii ajutam in legatura cu simularile . Nu dam test log-uri s.a. Bun in acest post voi explica toate problemele pe care le avem sau ma rog la am eu personal. Voi incepe cu cea care ma calca cel mai putin e problema ca altii au avansat mult mai repede decat noi/mine.. In special inaintea altuia cu tripla experienta eu nu ma iau in calcul, bun asta nu ma apasa tare deci nu ard subiectul ala. Ideea este ca nu numai eu si essex suntem rank 5, mai este si Sendrel si puteti da si cu Roberte care se fereste mereu de test log-uri etc. Eu unul am o functie zic eu destul de importanta care merita mult mai multa atentie decat cea de taximetrist.. Eu intre 20-22 nu pot da nici test log nici simulare NIMIC, pentru ca sunt war-uri. Ajung la 20 acasa ma imbrac fac teme si intru in game. Iar dimineata de la 9 pana la 11 am putin timp dar ma ocup tot de admin nici decum de simularile voastre. Daca tie Florine nu iti convine de mine imi bag demisia. I-am spus clar lui SuperStar ca daca are neclaritati sa ma intrebe, de ce nu a facut-o? A vazut ca e nab si nu poate invata a dat vina pe mine. Eu unu am spus si repet in momentu de fata adminu e pe primu loc chiar daca imi doresc si o alta functie in SF Taxi . Deci sper ca ati inteles. Eu din momentu de fata vreau sa imi iau la revedere de la teste si simulari nu mai dau NIMIC absolut nimic, am mai auzit si alte chestii da nu le mai zic. O seara buna!

 

Stai ma cuminte si nu mai pune la suflet toate prostiile, e un joc, fiecare e liber sa faca ce vrea, peste tot pe forumuri, pe facebook, pe etc. gasesti oameni nemultumiti sau cu pareri diferite. Fiecare isi stie problemele si fiecare are dreptate in felul sau. Vorba aia: "Cainii latra, ursu' merge" . Sa nu te aud cu demisii ca ne suparam, lasa ca le facem noi pe toate usor usor. Pe mine singurul lucru care ma mai enerveaza la unii jucatori e nesimtirea si inganfarea/sfidarea. In rest mergem inainte cu capu sus, ca aici (vezi mai jos) :)) .

 

8SijKcG.jpg

 

PLUS @@Baxter07, PENTRU SEMNATURA !

Edited by AraGAZ FCP
Link to comment
Share on other sites

Stai ca imi pica si mie fisa, cum eu nu am ajutat pe nimeni la simulare? Serios acum, vreau si eu sa stiu cine vorbeste aiurea?

 

Pai n-ai ajutat pe nimeni ma, nici nu te-a felicitat Roberte pentru cum ai pregatit rank-urile 4...

Cand nu poti ajunge la struguri spui ca sunt acri.

Link to comment
Share on other sites

Ba am facut un skin pe jumatate, adica l-am gasit pe net si l-am editat eu oleaca asa. vwsQuiP.jpg

 

VkhKqP9.jpg

Eu i-am facut mustata, i-am pus pozele alea 2, ala din fata is eu :). Si i-am scris acolo pe blugi Dragos Drogatu (nu se prea vede, da' nu-i bai). Ce parere aveti?

Link to comment
Share on other sites

Noroc cu cineva care totusi a tinut la mine si mi-a spus freq.. Uite domnule florynn_fly[ADM] motivu pentru care vreau sa ies. Astazi i-am rugat sa stea mai calmi ca faceau spam ca disperatii de parca nu a mai dat lumea rob si mi-a sarit sedrel in cap. Nu a fost nimic astia smecherii s-au dus pe frecventa si ce sa vezi? Au inceput sa ma vorbeasca. Uite aici ce doresc ei.. nu am mai stat sa bag toate pozele pe imgur... nu are rost http://imgur.com/a/4z0Oxo sa imi bag demisia si gata.. AM uitat sa zic, ,,eu nu stau pentru rank imi place factiunea" xmash :))))

Edited by Madutzu99 ADM
Link to comment
Share on other sites

Daca stateam pentru rank eram plecat de mult timp, dar usor usor ma duc spre 6 luni in factiune. De faza cu rank 5 vorbeam cu prietenii mei pe freq, nu ti-am zis tie in fata ,,ba pleaca ca vreau rank5''. Am spus ce am gandit pe moment, daca te-a deranjat imi cer scuze, fiecare vorbeste ce vrea cu cine vrea. Si apropo de spam-ul pe /f, da intr-adevar a fost cam mult spam pe /f, dar gandeste-te ca poate cateodata si tu deranjezi pe altii cand scrii versuri din manele pe /f.

Link to comment
Share on other sites

E foarte interesant ce ai postat tu aici.Insa nu s-a intamplat cum spui tu. Noi , "smecherii" aia ,eram pe acea frecventa de ceva timp,cum avem obiceiul sa stam pe frecventa in fiecare zi pentru a ne fi mai usor sa comunicam intre noi. Nu vreau sa spun ca nu am zis ceva la adresa ta. Am zis ceea ce se vede in poza ,insa eu in momentul in care ai spus tu pe /f sa se faca liniste eu nu am spus nimic .Insa am comentat la adresa ta deoarece consider ca membrii au voie sa comunice intre ei cand au vreo problema.Daca mai ai ceva de spus te astept in game !

Link to comment
Share on other sites

Mama de cand nu am mai postat aici =)) Ba ce dracu aveti de va certati ca prostii ? :| ... ce sa va fac asta e, madutu si essex au si eu dreptate, nu stau dupa toti pentru simulari, ca nu stau 24/24 in game, madutu mai are si admin si nu are timp de toate... nu stiu ce tot sariti in capu oamenilor... stiti voi care.. mno ma rog.. terminat-va ca va bat.

 

Ne auzim in game spor !!

 

Madutu sa te puna dracu sa pui demisia ca te omor :)) stai drq aici, cand vin eu voi plecati? asa o facut si nabu ala de Zarox si care au mai iesit si erau in factiune cand am fost eu ultima oara aici.... :|

 

 

 

 

 

 

Semnat sefu vostru,

[AT]DuDa.

Edited by DuDaa
Link to comment
Share on other sites

Salut bai sf taxi! Dupa cum ati vazut si ieri, am luat ban pentru ''reclamatie aiurea'' o zi. Contul meu a fost spart si am primit si eu un raspuns foarte inteligent de la kelton '' banul ramane'' dar din fericire, nu o sa ies. Of of, copii in ziua de azi. Ne auzim azi in game pe la 9 cand iau unban! Pwpici

Link to comment
Share on other sites

Salutare baietii! Ce faceti bai, ban, demisii, de toate pe aici. Am fost cat pe aici sa plec si eu, dar am zis sa mai stau putin. Sper sa va ganditi de doua ori inainte sa puneti o demisie, deoarece odata accepta nu se poate schimba decizia. Gaucho sa ma suni skype cand intri, nu uita sa te sparg.

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.