Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut colegi, nu am mai postat de mult pe aici... Am probleme cu pc-ul. Mi s-a ars 2 monitoare în 2 zile, probabil face scurt circuit. Din fericire mai am un monitor dar nu sunt bazat pe el. Mâine sper sa reușesc dacă nu bag o inactivitate

Link to comment
Share on other sites

Salutare! Dragi colegi. A terminat careva quest-ul? Pentru cine nu a terminat quest-ul si nu are o mapa v-am lasat mai jos:

 

FLff82r.jpg

 

Dupa parerea mea sunt prea mici premiile pentru timpul pierdut gasirii dovlecilor...

Link to comment
Share on other sites

@@GSTAR, Premiul este suficient de mare. 200Gold + slot garaj = 800Gold... Mai mult stai sa 'astepti 2 minute pentru a descoperi alt dovleac' decat sa-i cauti. Este un quest simplu. Mai mult de 6 ore nu dureaza sa-l faci.

 

De pe RPG:

 

 

  • A fost adăugat un nou Quest. Jucătorii trebuie să găsească toţi cei 150 de dovleci, câte 50 în fiecare oraş principal. Premiile sunt 100.000$, 20 Puncte de Respect, 10 Puncte de Jaf, 10 Puncte de Evadare, 200 Gold şi 2 Săptămâni de Cont Premium. Pentru urmărirea progresului în timp real se poate folosi comanda /questhelp. Quest-ul va dura până pe data de 3 Noiembrie.

 

De unde slot garaj ?

Link to comment
Share on other sites

Salutare colegii! Pun la bataie $100.000 tot ce trebuie sa faceti este un video ca cel de jos, sa il postati pe youtube si sa mi-l trimiteti printr-un PM, cine are cele mai putine bunuri din factiune va primi premiul. Nu uitati sa aratati casa si skinurile. Daca vreti sa ajutati si voi la finantarea premiului puteti sa dati /transfer cristi.g in game, sa faceti ss si sa imi trimiteti PM cu poza postata pe imgur. Cine doneaza v-a fi anuntat aici. Evenimentul se termina pe data de 12.11.2016 la ora 15 v-a fi anuntat castigatorul. Multa bafta tuturor. https://youtu.be/G_JRQRU6eJs

Edited by CristiPunctG
Link to comment
Share on other sites

Este vreo problema daca nu pot face video? Ca nu am nici-un program de filmat instalat si nustiu cum sa fac setarile..

Link to comment
Share on other sites

Daca faci SS-uri poti sa le falsifici deci este o problema. Dovezile trebuie sa fie cat mai clare (adica sa dai refresh la pagina)

sa fiu sigur ca nu ai modificat ceva prin "inspect elements"

Link to comment
Share on other sites

Am reusit sa instalez, am facut si setarile, m-a ajutat un prieten. Iti trimit PM in cateva minute.

 

Link to comment
Share on other sites

Salutare prieteni! In legatura cu evenimentul meu vreau sa va anunt ca am schimbat data cand se va termina evenimentul. Aceasta este maine 7.11.2016 la ora 17.

Edited by CristiPunctG
Link to comment
Share on other sites

@, câte imagini vrei să pui? Vezi că nu poți să îți adaugi în semnatură mai multe de 4 poze.

Edit: Bănuiesc că le încarci pe imgur.com și pui link-ul pe forum în semnătură cu acel buton de lângă semnul ală ca și două zale de lanț despărțite cu un minus în partea de jos.

Edited by florynn fly
Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.