Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@AnTiDoT RPG1, - Un post trebuie să aibe o lungime suficientă încât să nu fie considerat mesaj scurt, se va scrie cu litere de dimensiune normala (size 12 - 14). Nu are rost să măriți literele doar pentru a putea posta. Mare atentie mai.

 

Vreau sa va lamuresc cu ceva.Stiu ca unii dintre voi ma considerati ca de cand am luat r5 ,sunt activ numai in "Topicu de sanctiuni"dar acceasta e meseria mea de rank 5,poate uneori sunt dur cu voi,dar vreau sa va invat sa reusiti sa invatati niste lucruri usoare,imi pare rau de cei care au fost sanctionati,nu va mai suparati asa usor,o sanctiune trebuie sa va faca mai ambitiosi si sa va propuneti sa nu mai gresiti.Poate unii considerati ca nu merit accest rol sau il merit,dar eu o sa va respect decizia .Seara buna.P.S in randurile de mai sus nu mai referit la o anumita persoana,am zis in general.

 

Edited by Stefane
Link to comment
Share on other sites

Nu este vorba aici ca ai rank 5, ca ai dreptul la sanctiuni, s.a.m.d., este vorba ca tu sanctionezi numai membrii pe care tu nu ii suporti(sau nu ii ,,inghiti,,), oare de ce unii membrii nu sunt sanctionati din partea ta chiar daca acestia gresesc, presupun ca nu doar AnTiDoT a gresit cu ceva pentru ca la fiecare pas gresit, fie el mic sau mare, il sanctionezi sau ii atragi atentia. Normal, poate o sa spui ca ceilalti nu gresesc, ceea ce ar fi o ipocrizie totala, nici eu nu am fost usa de Biserica, am gresit si am suportat consecintele, insa vad ca de multe ori defaforizezi unii membrii ai factiunii datorita rank-ului care iti permite sa oferi sanctiuni, cum ai spus si tu. Este o simpla parere, nu trebuie sa te intereseze ceva din ce am zis mai sus, nici pe mine nu ma intereseaza cum iti faci tu treaba de rank 5, cum oferi sanctiuni, acest lucru te priveste pe tine, eu mi-am spus punctul de vedere, dar consider ca aceste favorizari/defavorizari devin tot mai evidente.

Link to comment
Share on other sites

Vorba unei gagici om trai om vedea, ramane sa vedem mai multe la sedinta, multi dintre voi credeti ca sunt un kkt in fata voastra, ca nu am atitudine, daca eu va mai iert si trec cu vedere ar trebui sa imi multumiti...In factiunea noastra doar sfantul wipe poate sa scoata ura si invidia... va dusmaniti si va frecati unii pe altii pe la spate... in fine om trai, om vedea la sedinta...

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata, din partea mea Madutzu noua zeci si noua pentru colegii mei si nu in ultimul rand pentru STAFF-ul factiunii San Fierro Taxi Cab Company dedic si eu urmatoarea melodie tuturor colegilor cu mesajul, lasa-ti cearta, intriga si ura, fiti fericiti, jucati de placere si ascultati asta

Link to comment
Share on other sites

Salutare dragi taximetristi ! Usor usor vine si saptamana viitoare, puteti vota culoarea saptamanii viitoare (23.01.2016 - 29.01.2017) dand click >> AICI <<. Din pacate raportul de pe 2.01.2017 - 8.01.2017 iarasi a fost buguit deci nu o sa apara prea devreme pe forum, oricum era raport optional deci oricum nu era foarte important.

Link to comment
Share on other sites

Ajutor,Ajutor!! @@florynn fly, ce mi-ai facut?Ai uitat sa desfunzi hornul de la HQ si acum am ars in flacariile iadului.De ce Doamne de ce tocmai eu?Aveam viata inainte si am murit.

Edited by Stefane
Link to comment
Share on other sites

@@Madutzu99 ADM,@, că veni vorba de ARTIST, ați citit mesajul lui pentru noi? Rar mai găsim o persoană cum este ARTIST, după mine tot respectul. Știe ce trebuie să facă și când să pună ceva pe plan prioritar, mulți dintre noi cred că își doresc să se țină exact de ceea ce vrea să facă după un program anume, însă nu îl pot respecta. Poate va citi și el acest mesaj, dacă o va face, îi urez încă o dată mult succes și toate cele bune!!

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.