Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Baietii, se pare ca mi-a sosit momentul sa parasesc SF Taxi, am niste probleme personale si nu mai am nici timp sa fac raportu

Sper sa fiti cuminti si sa ramanem prieteni BAFTA

Succes in continuare.

Link to comment
Share on other sites

@@uPzor, @, Incercati sa faceti posturi mai lungi, la urmatoarea abatere veti fi sanctionati ,,Un post trebuie să aibe o lungime suficientă încât să nu fie considerat mesaj scurt, se va scrie cu litere de dimensiune normala (size 12 - 14). Nu are rost să măriți literele doar pentru a putea posta. "

 

Link to comment
Share on other sites

@@uPzor, @, Incercati sa faceti posturi mai lungi, la urmatoarea abatere veti fi sanctionati ,,Un post trebuie să aibe o lungime suficientă încât să nu fie considerat mesaj scurt, se va scrie cu litere de dimensiune normala (size 12 - 14). Nu are rost să măriți literele doar pentru a putea posta. "

 

 

Ok mane, nici o problema! Font-size nu l-am marit niciodata, nu o sa mai creez postari cu mesaje scurte, multumesc de informatii!

Link to comment
Share on other sites

@@Roberte, L a Multi Ani, cu ocazia aniversarii, multa sanatate si bucurie! Sa fii fericit, dar si sa faci fericiti pe altii. Sa fii iubit, dar si sa raspandesti iubire in jurul tau. Sa ai parte de tot ce e frumos in lumea asta si toate visele sa ti se implineasca!

 

La multi ani Roberte!Mult succes cu functia de rank 6.Iti suntem alaturi de tine.Inca un an si urmeaza permisu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

@@Roberte, L a Multi Ani, cu ocazia aniversarii, multa sanatate si bucurie! Sa fii fericit, dar si sa faci fericiti pe altii. Sa fii iubit, dar si sa raspandesti iubire in jurul tau. Sa ai parte de tot ce e frumos in lumea asta si toate visele sa ti se implineasca!

 

La multi ani Roberte!Mult succes cu functia de rank 6.Iti suntem alaturi de tine.Inca un an si urmeaza permisu.

 

 

La multi ani Roberte. Scuze ca nu am apucat sa-ti spun ieri dar am crezut ca poza este pusa la misto. Succes la lider il vei primi pana la urma, esti un sub-lider foarte bun nu uita!

Link to comment
Share on other sites

La multi ani Roberte, succes in tot ceea ce ti-ai propus nu mai baga in seama gurile rele, fratele tau Madalin te va ajuta ori de cate ori ai nevoie si te sustin in marea ta dorinta. Sanatate multa intregii familii si pune o poza pe facebook sa te vedem si noi haha.

Link to comment
Share on other sites

Bun venit tuturor celor care au intrat de curand, speram ca timpul petrecut cu noi sa fie cat mai mare si sa aveti parte de tot ce vreti in viata virtuala cat si in ceea reala. Nu bagati in seama toti copiii depe /tx si vedeti-va de treaba voastra atat va sfatuiesc, credeti-ma e mai bine

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata/ziua/seara tuturor membrilor companiei "San Fierro Taxi" si bine v-am regasit.

 

Tin sa ii multumesc conducerii companiei pentru sansa oferita de a reveni din nou in acest colectiv, de care mi-a fost intr-adevar foarte dor. Le multumesc colegilor care la o ora destul de tarzie au dat dovada de rabdare, intelegere, politete si respect si m-au incurajat pe toata perioada sustinerii Testului de Intrare. Apreciez foarte mult gestul.

 

A fost o greseala enorma pentru ca din cauza unor schimbari in viata personala am fost nevoit sa renunt la SAMP. Am luat aceasta decizie in graba, realizez si acum acest lucru.

Acum insa, voi incerca sa fiu activ pe cat va fi posibil, fara a mai face concluzii pripite si nicidecum nu voi mai dezamagi asteptarile persoanelor care au sau vor avea incredere in mine.

 

Stimati colegi, va doresc tuturor sa aveti o zi cu cat mai multe reusite in toate.

 

 

* "Imi cer anticipat iertare pentru greselile gramaticale sau de expresie comise."

 

Edited by ARTIST
Link to comment
Share on other sites

@@ARTIST, bine ai revenit stimate!! Cât și celor noi care au venit, un bine ați venit!!

 

Eu am vorbit atunci când ai depus demisia, spunându-ți să vă gândiți bine la decizia pe care o luați. Am înțeles că ați avut probleme personale de natură reală, poate că a fost mai bine că ați ales acest lucru. Să nu vă pară rău pentru trecut, a fost o decizie pe care posibil că ați gândit-o foarte mult.

 

Contează viitorul, să lasăm trecutul în urmă, dar să ținem seama să nu mai facem "greșelile" făcute.

 

Eu împreună cu familia Taxi vă urăm bine ai revenit în familia Taxi și mult succes în tot.

 

Nu uitați, hai să ne avem bine, oricum nu ne știm așa de aproape, nu are rost să ne creem ceartă, violență sau alte rele ce le facem în realitate.

Edited by florynn fly
Link to comment
Share on other sites

Salut. Vreau sa va anunt ca ati fost un colectiv grozav ati fost alaturi de mine si la rau si la bine.Vreau sa imi cer scuze daca v-am suparat sau daca v-am cauzat vreodata o problema. O imi lipsiti dragii mei colegi.In urmatoarele 48h de ore o sa ma decid daca merita sa mai raman. Consider ca mi-am terminat treapa in factiune si nu mai are rost sa ocup un loc degeaba.O sa cedez locul probabil unui membru mult mai capabil ca mine.Va doresc o seara buna.Sper sa ma intelegeti si sa imi aceptati decizia chiar daca o sa fie una negativa sau pozitiva.

Link to comment
Share on other sites

@, Am avut demisia pusa.Au fost persoane care m-au convins sa retrag cum ar fi Roberte,Io[N]uT si Cossy,

@@Victory Baoke, Chiar am avut demisia pusa si am avut niste motive sa o pun.Asa cum am zis mai sus prietenii m-au convins sa mai raman.

@@Madutzu99 ADM, La ce vrei sa te referi?Sincer chiar nu inteleg,nu am furat nici un coleg pe la spate.Ca sa stiti si voi voiam sa aplic in hitman. ;)

Link to comment
Share on other sites

Salut.Va urez o saptamana placuta.Mult succes la scoala/servici/facultate.O sa fiu inactiv 5 zile deoarece am entorsa la piciorul drept.Trebuie sa stau cu piciorul in ghips 14 zile.Csf asa e fotbalu dur si $$$.Aveti grija de voi.Va pwp.

Link to comment
Share on other sites

Salut.Va urez o saptamana placuta.Mult succes la scoala/servici/facultate.O sa fiu inactiv 5 zile deoarece am entorsa la piciorul drept.Trebuie sa stau cu piciorul in ghips 14 zile.Csf asa e fotbalu dur si $$$.Aveti grija de voi.Va pwp.

Bună seara şi vă mulțumim frumos colege.

Personal, vă urez o însănătoşire grabnică şi puțină răbdare. Aveți grijă de sănătatea dumneavoastră pe parcurs.

Link to comment
Share on other sites

Dragi colegi,

M-am gandit sa va dau o mica mana de ajutor, deoarece am vazut ca multa lume este curioasa sa vada cate zile are in factiune si cate de la anteriorul rank up.

Aveti aici link-ul de la un site care va poate calcula interval-ul de zile dintre 2 dati - - - - - http://catezile.logicindustry.ro/

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.