Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

@ViFoRLegend  Salutare! Nu ți-o spun cu rea intenție sau ceva doar vreau să nu fi sancționat. Te rog să recitești regulamentul de pe prima pagină a topic-ului deoarece:

- Folosirea mesajelor de genul Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător sunt interzise în acest topic, cine face asta riscă să fie sancționat în joc

Link to comment
Share on other sites

@GmbH, încearcă să oprești gtasa.exe din Start Task Manager în categoria Processes, nici de cum să oprești doar jocul din Apps (sau cum se numea secțiunea aia), deoarece procesul va rămâne același și nu se va întâmpla nimic. După ce ai oprit procesul gtasa.exe, încearcă să intri pe Server din nou, și dacă nu merge nici atunci, va trebui să mai încerci acest lucru de vreo 2-3 ori, și dacă nici atunci nu merge, atunci fă o cerere de inactivitate pe Website și caută pe Google o soluție / dă un PM la un Moderator / Programmer, poate știu ei cum să-ți rezolve problema.

Link to comment
Share on other sites

Just now, GmbH said:

Salut baieti ce faceti  ? Am si eu o problema la samp nu pot intra.. deci dau pe sv dau connect si nu se intampla nimic .. aveti idee de ce? 

Poate fi si de la niste moduri, daca nu ai un GTA default incearca sa intri cu unul.

Link to comment
Share on other sites

@Aqdussheikh Salut! Nu îți spun cu răutate dar, Folosirea mesajelor de genul Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător sunt interzise în acest topic, cine face asta riscă să fie sancționat în joc. Asa ca ai grijă pe viitor.

Link to comment
Share on other sites

Salut Dragii mei.Am decis sa ma apuc si eu de youtube. Vizionare placuta. P.S va astept cu un o abonare.

 

Edited by Stefane VODA
Link to comment
Share on other sites

@Stefane VODA Hai ca e destul de bun , se putea si mai bine , dar pentru inceput e bine.Bravo +1 :D 

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.