Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Ba alte posturi prin alte topicuri nu aveti de facut serios acuma ? :)) chiar nu vad rostul sa postati la elc discutii cu la multi ani de 1 iunie.... de ce nu postati si la hitman la blacklist sa ii faceti si pe ei fericiti?

Edited by ctn77
Link to comment
Share on other sites

Heee Heee :)) cine-i nabu asta cu netu` prin sarma de rufe? =)) si mai e si post hunter :)) nu inteleg cum face uploadul pe youtube pentru posturile noastre :))

 

APkmbNB.jpg

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti,se pare ca pana aici a fost drumul meu in ELC...Vreau sa vad SF portocaliu saptamana ce urmeaza. Succes tuturor si sa ascultati de Crazy si de toti rank4+.Cu prima ocazie cand recrutati voi face aplicatie deoarece consider ca nu mi-am terminat treaba in ELC si voi incepe de la rank 1.Am postat dupa acest cont deoarece pe celalalt am interdictie si chiar daca am fost sanctionat pe forum pt nise vorbe am primit si un FW in game.Sper sa ne revedem in curand sa cucerim SF-ul impreuna.

Link to comment
Share on other sites

Ba ce fericit cred ca e mezen.salaawi acuma, isi ia omu camila si da 2 ture de desert :)) de dimineata pana seara il vad pe forumul de la elc :)) nici la 69 pe forum nu e asa activ cum e la noi, ce om doamnee =))

Link to comment
Share on other sites

Mama chiar incep a prinde ura pe PostHunteri. Cum poti ma asa, ok inteleg cand cineva abuzeaza des si intensiv atunci poti face un post sau ptr alte motive bine evidentiate. Ai venit aici sa te distrezi nu sa te angajezi de cameraman. Trezitiva e un joc unde te distrezi, nu un loc unde dai murdarie unul peste altul. Ce pot spune RUSINE, RUSINE.

Link to comment
Share on other sites

Tone stai chill man... nu ai cui sa explici chestiile astea :)) vezi ca s-ar putea sa ai post :)) mezen are browsing this forum :))

E frumos la noi pe forum mezen? avem cafea, gogosi :)), camile cu ce te servim ia spune ? :)) ti-am zis in romana ca poti sa traduci pe google translate esti baiat destept :)) !?

Edited by ctn77
Link to comment
Share on other sites

Buna ziua colegi, azi nu am facut ore mai deloc :))).

Diseara avem 4 waruri cu avispa 2 de defend si 2 de ofensiva, trebuie sa castigam 4/4 sa luam SF-ul, va pup si va urez tuturor scoruri pe + la war :*.

@, Iti zic fara rautate, dar nu ai cum sa dai magie daca nu aveti waruri, repet nu o zic cu rautate.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.