Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Crazy sa nu te mai uiti la nume cand cineva isi da demisia, aia nu sunt membri care vina pentru teritori si cand avem probleme pleca. Si daca pleca toti nu e bai, recrutam alti si alti, lasa sa ajung eu la rank 3 si ai sa vezi antrenamente acolo de 2-3-4-5 ore ii tin daca e nevoie. Sa nu va mai prind in El Loco Cartel pe astea care vin aiurea.

Decat sa fim 30 din care 15 nu asculta si nu face macar 3-2 e mai bine asa. Respect.

P.S: Crazy sa ii stergi pe aia care nu merita de la Legende, nu se trece la legende ca era in factiune, daca meriti esti la Legende daca nu, dute frate in Pasnica.

Link to comment
Share on other sites

Frogster When someplayer like

District Posts in two places so are making the possible to just post,http://forum.b-zone.ro/topic/217969-plangere-bobjounior-dm-si-db-in-safe-zone-amenintari/?p=3198987

http://forum.b-zone.ro/topic/217980-complaint-distric-compartment-non-rp-insult/ enter this and see what he did,also second post that he made is fake! I didn't made DM and also the car just stuck and i was trying to move it,You will decide what i should recieve !! have a good evening...

Edited by MF Bob Sallouh
Link to comment
Share on other sites

Bravo, baj3ti. Vad ca am reusit cu chiu cu vai sa pastram SF. Nu prea credeam ca reusim cu 25 pe members.

Bafta mai departe celor ce si-au dat demisia si speram ca v-a placut aici.

Dati si voi ad-uri ca recrutam.

Link to comment
Share on other sites

Baieti eu va las pe ceva timp, plec peste hotare. Bafta la waruri. Nu le dati voie sa ia sf-ul, tinetiva ca de nustiu ce. Doar suntem Regi ma. <):)<):)<):)

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor , imi cer mii de scuze ca nu am putut sa va ajut la war-uri , am vazut ca a fost o zi mai ''grea'' dar ati revenit, scuzati-ma ca nu v-am putut fii alaturi dar am avut niste probleme la scoala si am mai rezolvat din ele , saptamana viitoare pana miercuri le rezolv orcum.

Multumesc conducerii si colegiilor ca m-au inteleg si va rog sa ma scuzati ca nu v-am putut ajuta cand a fost mai greu , iar prin acest fapt unii poate v-ati facut o impresie nu tocmai buna , si vreau s-o schimb.

Orcum suntem ce-a mai buna mafie si asa vom ramane.

Multumesc frumos , ne auzim in game.

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti,ce faceti? Vazusi ca foate multi au facut cereri de demisie si au iesit sau au fost demisi cu 3/3 FW :(

 

Aiurea,sper sa revina + membrii noi, sa mentinem steagul sus.

 

Ne vedem in game,bafta !

Link to comment
Share on other sites

Am iesit si eu baieti,ma uit la un film si ma bag la somn.Vorbim maine.

 

PS: El Loco Cartel and Car Jacker rullz :))

 

 

EDIT: Daca stau bine sa ma gandesc,cred ca o sa ma uit la Anglia-Italia,cine se mai uita? :D

Edited by Starked
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.