Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Lasati certurile si vedeti-va de joc. Ma bucur ca am reusit sa iau pentru prima oara SF si am facut istorie. Voi cei nou intrati aveti multe de invatat, dar va dau un sfat, cu 20 la war nu ai ce castiga. Bafta si v-am pupat. Sper sa ramanem prieteni in continuare.

Ba, nu fii ma nab, nu iesi.... Doar pentru ca am pierdut 2 turfuri sau pentru dezordonarea membrilor? Asteapta sa se termine scoala adica dupa saptamana asta si o sa vezi ca revine totul la normal. Serios, nu are rost sa iesi.

 

RETRAGE!

Link to comment
Share on other sites

Salutare! Asta nu e un motiv pentru care sa ne dam demisia, ca au castigat Avispa 2 war-uri.. trebuie sa ne organizam, multi si-au dat demisia, trebuie sa avem inlocuitori, nu trebuie sa ne dam batuti chiar in momentele astea.. Daca recrutam 40/40 pana maine, o sa se schimbe lucrurile, sper. Cat despre ziua asta, faceti abstractie de ea, n-a fost una buna..

Link to comment
Share on other sites

Ce s-a intamplat astazi????

Au bagat frica in voi cu testele TeamViewer de nu ati mai bagat coduri? Vedeti voi cum ia avispa SF-ul inapoi acum ca s-au reintrodus si probabil o sa jucati si voi corect.

15-0!!!! X2!!!

A da, imi puteti da report m-am obisnuit.

Link to comment
Share on other sites

off ma doare capu cand vad numai prosti... ba sunteti redusi aveti si voi 2 turfuri si deja va credeti ZEI :))))))

lesin de ras dupa cum se vede voi ati fost mai multi ca noi si trebuia doar sa iesiti din hq dar cam atat va duce capu la 12 ani care ii aveti :))

Link to comment
Share on other sites

@, Pleaca ba de aici de caminist aveti 41/41 coduri si ai tupeu sa vorbesti la noi in topic, iesi de aici de copil facut la plictiseala, mari zmei sunteti, nu iti mai dau aia voie sa postezi la voi in topic? Cei mai buni sunteti, tu si toti codatii de acolo. Da-mi report, mi se rupe de tine si de toata Avispa voastra de tot rahatu'. Aveti culoarea aia zici ca faceti reclama la voma cu pastile de bolnavi la pat.

Link to comment
Share on other sites

=))))))) Nu ai vazut ma ca pana la introducerea testelor castigati cu 15-0 si acum va luati bataie cu 15-0?

Suferiti, copiilor! Nu i-ai vazut pe Giusto20 si zeama ca au vrut sa plece doar ca au fost frustrati ca ati pierdut 2turfuri, voi obijnuiti sa castigati tot ca si zmeii. Cine mai baga acum coduri de la voi? Oricum adminii sunt pe voi si or sa va ia pe toti la control in urmatoarele zile deoarece toti gansterii se plang ca aveti coduri. Dabea astept sa mai ramane gangul plin de ZMEI cu 5-15membrii :)))

Astept report si ce vreti voi, nu-mi pasa.

Link to comment
Share on other sites

Exact, roata se intoarce iar acum va c.......i pe voi fara coduri. O sa vedeti voi cum o sa luam inapoi tot SF-ul fara drept de apel!

#DamMagie

#Selfie

Exact, roata se intoarce iar acum va c.......i pe voi fara coduri. O sa vedeti voi cum o sa luam inapoi tot SF-ul fara drept de apel!

#DamMagie

#Selfie

Link to comment
Share on other sites

@,Ba "Smecherule", vai de capu' tau ce cauti tu acum in ELC? Nu iti era de ajuns ca in LS iti dadea acolo VTB 3/3 si plangeai ? Acum ai ajuns si in SF sa plangi? Ai la Signature SF Portocaliu de parca ai participat la cucerirea lui si de asta te dai mare smecher zic eu. Si hai vad ca ti-e somn deja, vorbesti aiurea.

p.s Am vazut ca vii la noi in HQ DM, te fac 3/3 si sari la Report si suferi :( , ce sa zic...suferinta de nab.

 

Link to comment
Share on other sites

Ce pot sa zic decat ca la 5-0 pentru El Loco Cartel , cei din avispa ("ZEII") s.au inchis in hq . Sa nu uitam totusi .....

 

Acum 5-6 luni nu puteam sa ne luam nici macar hq , acum bagati codurii sa luati turf-ul , imi place asa . Ma simt mandru si un adevarat ZEU . Pup 69 , pup Rifa . Noapte buna

 

@,Iti inteleg frustrarea , ai fost respins de 3 ori din El Loco Cartel inainte sa intri in Avispa :) . Inteleg faput ca ti-ai dorit sa intri aici mult , dar acum te rog frumos fugi la disctutiile voaste . Te-ai si intrebat pe game azi : " Ti.ai dorit sa intri El Loco Cartel nu ???" Si raspunsul tau a fost " Si acum vrei sa faci ss la ce zic :))))" . Fugi la nani este 00:10 tarziu pentru tine :((

Link to comment
Share on other sites

Marrota, mai bine taci si numai comeneta in topicu asta atata timp cat nu esti membru, ati luat 2 turfs si ce? Stai linistit avem 23 de turfuri, va laudati ca ati luat 2 turfs pentru ca v-am tinut prea mult sub control, v-am tinut sub stapanire si acum sunteti in al 9-lea cer, voi nu sunteti obisnuiti cu turfs si gata, petreceti ma, sa nu va obisnuiti, lucrurile nu vor ramane asa ;). Baieti, nu este nimic ca am pierdut 2 turfs, au castigat si ei si gata, sunt fericiti, normal pentru ca i-am tinut prea mult sub stapanire, cred ca acum pot face orice, stati linistiti baieti. Ne auzim mai tarziu in game. El Loco Cartel the best! ?

Edited by MacuJunior
Link to comment
Share on other sites

Marrota, mai bine taci si numai comeneta in topicu asta atata timp cat nu esti membru, ati luat 2 turfs si ce? Stai linistit avem 23 de turfuri, va laudati ca ati luat 2 turfs pentru ca v-am tinut prea mult sub control, v-am tinut sub stapanire si acum sunteti in al 9-lea cer, voi nu sunteti obisnuiti cu turfs si gata, petreceti ma, sa nu va obisnuiti, lucrurile nu vor ramane asa ;). Baieti, nu este nimic ca am pierdut 2 turfs, au castigat si ei si gata, sunt fericiti, normal pentru ca i-am tinut prea mult sub stapanire, cred ca acum pot face orice, stati linistiti baieti. Ne auzim mai tarziu in game. El Loco Cartel the best! ?

Wrong Topic nu pot da Edit ca sunt de la Mobil :( Dar deja daca am facut +1 adaug ceva: ELC nu uitati care gang a avut recordul de 40 turfs Ls / Sf si v-a tinut in HQ mult si bine

Link to comment
Share on other sites

@@Classics, Asa e, au avut, dar acum e randul nostru, cum am mai spus, cand eram eu, precen, veerx3 acum 5-6 luni in el loco, nu puteam sa luam hq, ne tineau in hq in spawnkill ;), iar acum ca a venit randul nostru ne fac codati, asa-s copii frustrati.

 

Link to comment
Share on other sites

@,

@@Classics,

 

Nu inteleg de ce comentati cand voi nu aveti nici 2 saptamani in gangul ala. Ati ajutat voi cu ceva la recordul ala? Si apropo, recordul ala a fost facut dupa ce s-a dat wipe Verdantului si astia ai vostri au ciugulit teritoriile ramase, frumos sa faci un record asa, nu?

 

 

LE: Verificati topicul Amenzi/Sanctiuni si platiti-va amenda.

Edited by zeAma69
Link to comment
Share on other sites

Domnul Zeama, fara GGhrtTT pierdeti SF-ul. Ce s-a intamplat in ELC acum 2 luni, aceea se intampla si in Avispa, vin cei buni sa ajute. Apropo nu sunt in Avispa, deci daca taceai destept ramaneai. Sa lasi recordul, si sa-ti aduci aminte de Old Times cand Avispa va tinea in HQ :X :x

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti,ce faceti?

 

Observ ca va certati cu cei din Avispa .. urat ..

 

Baietii din avispa,nu mai bagati motivul "de cand s-au reintrodus testele TW sunteti prafi pentru ca a-ti scos codurile" . Nu este deloc adevarat.ELC a inceput sa cucereasca SF si atunci cand inca erau testele TW,ele(testele TW) au fost scoase dupa ce aveam aproximativ 8-9 turf-uri si in continuare tot am crescut.

 

Acum suntem infranti deoarece trecem printr-o periaoda mai proasta (check demisii) .. dar o sa ne revenim ..

 

 

Acum o sa repet ce au zis stimatii mei colegi "Fie roata cat de patrata,tot se-ntoarce ea odata"

 

In fine ..

 

PS: Mexico Revolution aia chiar sunt ....

Link to comment
Share on other sites

Nu mai comentati ca fraierii. Banuiesc ca daca ati avea ceva in trocatana ati vedea ca jumate din gang a plecat dupa cucerirea sf-ului, asa ca lasati-ma cu testele tv. Nu poti sa inlocuiesti membrii aia asa de usor in cateva zile. Scopul nostru a fost sa luam orasul. Odata implinit ce rost mai are? De asemenea vine si vara, te plictisesti pana la urma. Nu ma suferiti pentru niste patratele pe mapa.

Edited by zeAma69
Link to comment
Share on other sites




 


Te rog sa nu mai aberezi prietene, teritorii de la Verdant in acea perioada am luat doar dupa ce si-au ales un lider si aveau membri.

Am luat doar 1 sau 2 turfuri la o distractie cu admini. Daca nu esti in tema si va e ciuda ca nu sunteti in stare de cand s-au introdus testele TW sa mai faceti fata te rog sa ramai legat in HQ cum ati facut si pana sa se introduca iar CLEO si cum o sa stati in continuare. Asta e soarta ELC, pacat.

 

 

Ba, @@F4L oTo. La cat de in tema esti tu cu mafiile vad ca deja ti-ai luat un fw. Dupa ce ca ai ciugulit niste teritorii pe care le muncisem cu greu in verdant mai ai si tupeul sa zici ca ai doborat nu stiu ce record. Daca si tu esti asa de redus ca fostii tai membri si acuzi ca testele astea ne fac sa pierd e vai de tine, bai baiatule. Nu cred ca ai fost destul de istet sa vezi ca si-au dat peste 15 membri demisia. Banuiesc ca stii si tu cat de greu e sa ii inlocuiesti, ca n-ai fost lider degeaba, asa ca te rog nu mai comenta si vezi-ti acolo sa nu iesi iar cu 3/3, ca esti cam obisnuit.

 

Incercati sa ii dati mai multa indiferenta jocului asta. Pana la urma nu el va da de mancare. Te joci ca sa iti faci prieteni, dar voi prea suferiti pentru niste pixeli cacanii pe mapa.

Edited by zeAma69
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.