Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Pe toti din lista aia i-am repsectat pana a venit acest icsem si sufera de rank.Ne aameninta cu fw-uri,se crede lider,totusi e doar un rank2...

+1

AI mare dreptate in ce spui,si mie mia venit cu gesturi de lider si cu amenintari de FW.

Fara suparare icsem dar nu am vazut suferitor mai mare ca tine,ca nu esti cu nimic mai presus decat nici 1 dintre noi.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata,am vorbit cu Andrey si numai vine LUNI,vine Duminica...mai repede deci mai bine:))) Vine si Rieker duminica ...in caz contrar luni rupem la war-uri...astazi poate facem si noi un event in familie.

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineta El Loco Cartel.

 

Se pare ca tot eu ma oftic ca ei incep cu posturile si eu doar continui :)),nu sunt genul sa fac post-uri dar din moment ce ei imi fac mie eu doar le-o platesc cu aceeasi moneda.

 

PS:23 de ani =)))

Link to comment
Share on other sites

Ba poti sa ma si implori ca tot nu tac,sa fie si admin ca nu ma intereseaza,nush ce nu intelegeti,daca e antipatic nu ma intereseaza ce ii

Si nush cine ti-a cerut tie parerea? Dute si pupa in alta parte ;)

Link to comment
Share on other sites

Eu unu is plictisit maxim de Sa:Mp..

 

Mai ales de GANG-uri ..

 

 

@ James, =))) Te uiti la regina, omfg.

 

Si eu m-am uitat si la Inima de tigan si la Regina, acum sunt doar reluari, cred ca este unul dintre cele mai frumoase seriale din Romania.

Link to comment
Share on other sites

Robson te rog taci,nu ai tu dreptul sa-i tii cont lui iCSEM.Si da,este lider la job Arms Dealer

 

Inceteaza si tu,nu vad de ce continui aceasta cearta din moment ce "icsem" nu spune nimic si spui tu.

Incercati sa ganditi inainte sa vorbiti,sunteti colegi nu dusmani.

Buna dimineta El Loco Cartel.

 

Se pare ca tot eu ma oftic ca ei incep cu posturile si eu doar continui :)),nu sunt genul sa fac post-uri dar din moment ce ei imi fac mie eu doar le-o platesc cu aceeasi moneda.

 

PS:23 de ani =)))

Buna ziua,astazi poate vom face si noi niste eventuri in familie...In legatura cu post-urile...aveti grija ca se sanctioneaza ...incercati sa nu faceti spam in aceasta sectiune...

Sa aveti o zi buna in continuare,saaaaaaalut.

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

Neata!Acum m-am trezit si eu,ne auzim in game.

 

+1

AI mare dreptate in ce spui,si mie mia venit cu gesturi de lider si cu amenintari de FW.

Fara suparare icsem dar nu am vazut suferitor mai mare ca tine,ca nu esti cu nimic mai presus decat nici 1 dintre noi.

Prima data credeam ca am inebunit eu,ca sunt singurul care am ceva cu Isem,dar se pare ca multi imi dau dreptate.
Link to comment
Share on other sites

Si eu m-am uitat si la Inima de tigan si la Regina, acum sunt doar reluari, cred ca este unul dintre cele mai frumoase seriale din Romania.

 

 

Si eu m-am uitat si ma uit, dar nu ma asteptam sa se uite si el .

 

 

 

@ Robson, inceteaza. Topipul de demisii e non-stop deschis, foloseste-l daca nu-ti place de mine .

Link to comment
Share on other sites

UVWaiDn.png

 

Asa se pleaca la un war 4 heli+ 3 masini.

Salut Icsem...Diseara poate facem si noi ceva in cadrul factiuni...urat rau fara Andrey bine ca vine maine.

Silviu era pilotul NR1:))) El mereu aducea 2-3 HELI-uri:))

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

UVWaiDn.png

 

Asa se pleaca la un war 4 heli+ 3 masini.

Salut Icsem...Diseara poate facem si noi ceva in cadrul factiuni...urat rau fara Andrey bine ca vine maine.

Silviu era pilotul NR1:))) El mereu aducea 2-3 HELI-uri:))

 

 

 

Din poze vad ca a Verdant a fost superb. Pacat, mi-ar fi placut sa fiu si eu acolo..

 

 

Da, facem ceva event-uri mai diseara..

 

Mai indata trebuie sa plec putin :)

Link to comment
Share on other sites

Din poze vad ca a Verdant a fost superb. Pacat, mi-ar fi placut sa fiu si eu acolo..

 

 

Da, facem ceva event-uri mai diseara..

 

Mai indata trebuie sa plec putin :)

 

A fost frumos, pana s-a decis gagica noastra ( Rieker ) sa se smechereasca cu AIM la paintball :))

Link to comment
Share on other sites

UVWaiDn.png

 

Asa se pleaca la un war 4 heli+ 3 masini.

Salut Icsem...Diseara poate facem si noi ceva in cadrul factiuni...urat rau fara Andrey bine ca vine maine.

Silviu era pilotul NR1:))) El mereu aducea 2-3 HELI-uri:))

Asa pleca o Mafie si o Familie in acelas timp. NR1 sunt si acum dar mi-a expirat licenta :))

Edited by mR Silviu
Link to comment
Share on other sites

@ICsem Tu ar trebuii sa folosesti topicul nu eu,nu sunt singurul care nu te "inghite" deci ar trebuii sa stai sa te gandesti la comportamentul tau.Cu asta am incheiat orice discutie cu tine ;)

Link to comment
Share on other sites

Cam multe wrong-uri pe aici, prea mare coincidenta intre Demisii si Discutii. Aveti mare grija ca s-ar putea sa nu mai fiti asa norocosi cu un simplu edit. V-a zis mai sus Andrey, ma zic si eu, poate asa bagati la cap. Aici nu e topic de caterinca/discutie. Ai postat, ai iesit. Repet, mare grija de acum incolo.

 

Aveti grija,inainte de o demisie va rog sa vorbiti cu Andrey...

 

Buna seara...ma pregatesc sa plec afara.CIUS!

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

UVWaiDn.png

 

Asa se pleaca la un war 4 heli+ 3 masini.

Salut Icsem...Diseara poate facem si noi ceva in cadrul factiuni...urat rau fara Andrey bine ca vine maine.

Silviu era pilotul NR1:))) El mereu aducea 2-3 HELI-uri:))

 

marfa pe atunci... eu eram cu rieker in fata

Edited by RAZVANVR6
Link to comment
Share on other sites

UVWaiDn.png

 

Asa se pleaca la un war 4 heli+ 3 masini.

Salut Icsem...Diseara poate facem si noi ceva in cadrul factiuni...urat rau fara Andrey bine ca vine maine.

Silviu era pilotul NR1:))) El mereu aducea 2-3 HELI-uri:))

Prea frumos... pacat ca nu putem sa facem si noi asa din cauza unora... apropo de icsem nu inteleg ce aveti cu el are rank 2 si ziceti ca nu e lider? ati uitat cumva ca e lider de grupare? sunteti culmea.... acum ma culc si eu NB all :D
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.