Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Buna dimineata baieti, m-am intors din frumoasa mea vacanta :)).

Am observat cateva certuri prin topicul asta de discutii, terminati cu copilarismele astea si incercati sa va aveti ca fratii, de asta suntem o familie, trebuie sa fim uniti, altfel nu facem treaba.

Edited by RiekeR xD
Link to comment
Share on other sites

Neatzaa acum mam trezit si eu... :D

Buna dimineata baieti, m-am intors din frumoasa mea vacanta :)).

Am observat cateva certuri prin topicul asta de discutii, terminati cu copilarismele astea si incercati sa va aveti ca fratii, de asta suntem o familie, trebuie sa fim uniti, altfel nu facem treaba.

Exact asta vroiam ssa spun si eu...

Buna Dimineata, maine la war asa trebuie sa plecam noi pentru a avea rezultatele dorite, Ne auzim in game. mLUvNLw.png

Tu crezi ca toti sunt de acord? tre sa fie minim unu care se duce rambo in ei...

Link to comment
Share on other sites

Neata.

 

M-am trezit si eu.

 

Ce faceti ?

 

Ma duc sa fac un dush, sa mananc si ne vedem in joc cred.. :)

 

Brb. :D

 

 

@ Bine ai zis rieker sa termine cu copilarismele unii.. Dar pacat ca chiar sunt copii.. Deci nu prea au cum sa o termine . :))

Edited by icseM SV
Link to comment
Share on other sites

@, mi-a dat o lacrima si mi s-a zburlit parul de pe maini cand m-am uitat la clipul de la semnatura ta.

 

 

Video-ul nu e facut de mine, eu doar l-am imprumutat de la s0r1n3la..

A fost cea mai frumoasa perioada din toate mafiile in care am fost..

Link to comment
Share on other sites

@,O sa vorbesc cu un prieten si o sa adun pozele pe care le am eu + ce a fost postat in acea perioada la imagini si mai cer si de la ceilalati sa faca unu fain de tot.

Link to comment
Share on other sites

Cum sa-ti dea o lacrima ma...

 

Pentru un joc ...

 

=))))))))))))))))))))))))

 

Culmea cu tine .. Te credeam putin altfel ..

 

E doar o viata virtuala 8-| !

 

Ce....se poate....eu cand am fost incepator si am pierdut 1k pe SA:MP, i-am zis mamei mele ca am sa ma spanzur.........................glumesc =))

Link to comment
Share on other sites

 

O fi doar un joc, dar e un joc bun care iti creeaza anumite sentimente. Si cei care zic "e doar un joc" si il joaca doar ptr. fun, n-au jucat SA:MP pe bune, e vorba de timpul pierdut si munca depusa.

Edited by Christian UGD
Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor, m-am intors ,,in paine" cum s-ar spune, tin sa va felicit ca ati reusit sa va mentineti si in lipsa mea, de astazi inainte vom reveni la normal.

 

@, genial clipul, vremuri extraordinare.

 

#Daca mai vad certuri pe forum ne suparam rau de tot, orice conflict aparut vreau sa imi fie adus la cunostinta si il vom remedia, asemeni unei familii, nu ne spalam rufele in public.

Link to comment
Share on other sites

O fi doar un joc, dar e un joc bun care iti creeaza anumite sentimente. Si cei care zic "e doar un joc" si il joaca doar ptr. fun, n-au jucat SA:MP pe bune, e vorba de timpul pierdut si munca depusa.

Mare dreptate!+1,dar nu acum :))

Salutare tuturor, m-am intors ,,in paine" cum s-ar spune, tin sa va felicit ca ati reusit sa va mentineti si in lipsa mea, de astazi inainte vom reveni la normal.

 

@, genial clipul, vremuri extraordinare.

 

#Daca mai vad certuri pe forum ne suparam rau de tot, orice conflict aparut vreau sa imi fie adus la cunostinta si il vom remedia, asemeni unei familii, nu ne spalam rufele in public.

Welcome back!

Se pare ca am termina tuc certurile.

Ma duc sa fac nsite review-uri si ne vedem mai incolo in game.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara El Loco Cartel.

 

Din pacate (sau nu) drumul meu in El Loco Cartel se termina aici.Mult prea multa ura si mult prea multi nervi pentru un amarat de joc sau pentru niste amarate de turf-uri care nu inseamna NIMIC.In ultimul timp ELC a devenit mai mult un cosmar pentru mine si pur si simplu nu ma mai simt in largul meu aici.Imi cer scuze daca am suparat pe cineva si va doresc mult succes pe viitor,cu siguranta o sa vina si vremea voastra cand voi o sa radeti iar altii o sa "planga". Ramas bun El Loco Cartel.

Edited by NewLife
Link to comment
Share on other sites

Buna seara El Loco Cartel.

 

Din pacate (sau nu) drumul meu in El Loco Cartel se termina aici.Mult prea multa ura si mult prea multi nervi pentru un amarat de joc sau pentru niste amarate de turf-uri care nu inseamna NIMIC.In ultimul timp ELC a devenit mai mult un cosmar pentru mine si pur si simplu nu ma mai simt in largul meu aici.Imi cer scuze daca am suparat pe cineva si va doresc mult succes pe viitor,cu siguranta o sa vina si vremea voastra cand voi o sa radeti iar altii o sa "planga". Ramas bun El Loco Cartel.

 

pa ma:(.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara El Loco Cartel.

 

Din pacate (sau nu) drumul meu in El Loco Cartel se termina aici.Mult prea multa ura si mult prea multi nervi pentru un amarat de joc sau pentru niste amarate de turf-uri care nu inseamna NIMIC.In ultimul timp ELC a devenit mai mult un cosmar pentru mine si pur si simplu nu ma mai simt in largul meu aici.Imi cer scuze daca am suparat pe cineva si va doresc mult succes pe viitor,cu siguranta o sa vina si vremea voastra cand voi o sa radeti iar altii o sa "planga". Ramas bun El Loco Cartel.

 

Eu zic sa te gandesi mai bine,esti cred ca printre cei mai experimentati membri ELC...

Cat despre nervi? Eu unu am venit aici sa fiu alaturi de Andrey si sa il ajut...ce ar fi sa ne dam toata factiunea demisile cand ne supara 69 ?. Ei cand se uita la demisii "se simt" foarte bine....

Eu zic sa te gandesti mai bine,Am plecat afara vorbim diseara.

Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa te gandesi mai bine,esti cred ca printre cei mai experimentati membri ELC...

Cat despre nervi? Eu unu am venit aici sa fiu alaturi de Andrey si sa il ajut...ce ar fi sa ne dam toata factiunea demisile cand ne supara 69 ?. Ei cand se uita la demisii "se simt" foarte bine....

Eu zic sa te gandesti mai bine,Am plecat afara vorbim diseara.

 

Crede-ma nu-mi pasa(ca sa nu folosesc o alta expresie mai urata) cum se simt cei din 69,am luat acesta decizie spre binele meu,nu ma intereseaza ce cred sau cum se simt altii,asa cred eu ca e cel mai bine pentru mine.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.