Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

aveti grija ce faceti zilele astea,eu o sa intru maine seara sau joi,fara certuri fara posturi,nu trageti aiurea in altii,aveti grija ce faceti! si inceracati sa nu imi umpleti profilul de pm-uri.Un an nou fericit si toate cele!!!!

Link to comment
Share on other sites

vand pocnitori :))

 

 

 

 

 

Cel mai cunoscut asasinat: Rocco "Boom Boom" Mancini. In 1982, la un an dupa ce Mancini il omoara pe tatal lui "Salvie", dinamitand restaurantul in care Testa Senior isi lua cina, Salvatore se razbuna impuscandu-l pe Mancini, intr-o parcare, de trei ori - in piept, in gat si in cap - si indesandu-i in gura trei pocnitori de Revelion pentru a ironiza specialitatea lui Mancini: explozibilii.

Link to comment
Share on other sites

​Taxi Las Venturas de pe RPG2 va ureaza un an nou fericit , mai bun ca cel anterior si tot ce v-ati dorit si nu s-a implinit, sa sa se implineasca in 2014!

TpnepaR.png

Edited by GhostRider
Link to comment
Share on other sites

aveti grija ce faceti zilele astea,eu o sa intru maine seara sau joi,fara certuri fara posturi,nu trageti aiurea in altii,aveti grija ce faceti! si inceracati sa nu imi umpleti profilul de pm-uri.Un an nou fericit si toate cele!!!!

 

Băi fraților, voi chiar nu puteți să vă liniștiți puțin? Cum a plecat Rozay, deja ați început să faceți prostii, deja 2 plângeri. Încercați naibii să stați liniștiți, ce naiba, aveți 8 ani și chiar nu puteți respecta un regulament? Doamne..

 

An nou fericit, cică

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor! Imi cer scuze ca postez aici, vreau sa va invit sa luati parte la editia cu nr. 6 din cadrul Evenimentului pentru factiuni. Un membru de rank 4+ poate inscrie o factiune, inscrierile sunt valabile pana duminica.

Detalii aici:

http://forum.b-zone.ro/topic/174171-eveniment-special-pentru-factiuni-inscrieri-si-sponsorizari/

http://forum.b-zone.ro/topic/174173-eveniment-special-pentru-factiuni-detalii-despre-runde/

Link to comment
Share on other sites

Incercati si voi sa ajungeti in special cei care au rank1,2 la sedinta,tin sa va reamintesc daca nu postati cereri de invoiere FW

RO:

Sambata 04.01.14 ora 20:00 va avea loc o sedinta obligatorie in care se vor discuta cateva lucruri,prezenta este dupa cum am spus obligatorie,voi accepta doar cererile de invoire serioase,incercati si voi sa faceti un efort si sa ajungeti. Cine va lipsi nemotivat va fi sanctionat cu FW.

ENG:

Saturday 04.01.14 20:00 will be mandatory meeting where we will discuss a few things, as I said this is mandatory and i will accept only serious pass requests, try to make an effort to come.Who will be absent will get FW.
Link to comment
Share on other sites

Urmatoarele persoane trebuie sa platesca o amenda de 15,000$ pana maine la ora 19:00,daca nu platesc aceasta amenda vor primi FW,amenda este data pentru absenta nemotivata de la sedinta de ieri si nepasarea acestora.Persoanele vizite:Stereo,GabYtzzU97,RedNouse,andrey09. Plata se va face cu fdeposit ,se va face ss si se va posta la topicul de amenzi,daca nu stiti cum se face intrebati un coleg.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.